Téma: profi-sub

Zdravim... Chcel by som si spravit subwoofer nielen na domacee pouzitie, ale aj na nejake väcsie akcie, pripadne diskoteky... Chcel by som tam dat nejke minimalne 12" repro. Nevedeli by ste mi poradit ake??
Aj typ a objem ozvucnice.

Dakujem za kazdy napad.

Re: profi-sub

čo to je za otázku? Aj na doma aj na diskotéku? Ak už na disko, tak jeden 12 palec určite nepostačí.
Za seba možem odporučiť Beymu 12LX60, mám ho doma v 70l BR 35Hz a hraje jak víno. Ale ten už sa nevyrába sad

Re: profi-sub

no tak som to az nemyslel... taky aj aj by sa zisiel... skvor na tie diskoteky a na doma uz len tak potichy by som ho potreboval...   a najlepsie aktivny... sad

Re: profi-sub

Co takhle rozpočet? Bude to drahý chlapče smile

(upravil Stenlikobra1 15. 10. 2009 11:58)

Re: profi-sub

Nooo, chcel by som to v nejakych rozumnych medziach... Trochu som hladal, a nasiel som taky ARA-390-00. Moze byt??? A na kolko litrov by mala byt ozvucnica??? Diky wink

--->>>>>   marecek1984  ::: Noo, dakujem, pozeral som ba tu Beymu 12LX60, parametre ma vynikajuce, len ta cena... sad   Tu moju ARA-390-00 som nasiel na stranke TVM - ako som teraz zistil, tak je tam 50% zlava do vypredania zasob... tak by ma to vyslo nieco cez 2000 Kč. Tak neviem... sad

Re: profi-sub

ARA 390 není špatná, ale je to zastaralý reproduktor a TVM si nasadila dost vysokou cenu, ale za 2000 no nevim. Někdo tady z členů měl, možná ještě má s tímto reproduktorem osobní zkušenost, vyčkej.
Jinač cena se nemůže pohybovat v mezích, v PA nejde z hovna uplíct bič... Počítej se sakra dobrým zesilovačem pro běh subbasu, dále aktivní vyhybku. Je to fakt drahá hračka, proto jsem od toho upustil smile....

Re: profi-sub

ARA je skor na satelity za nahradu profi basakov. Neni to uplne plnohodnotny profik.
Pozri sa po
Beyma 12BR70
alebo
Kappa 15LF alebo nieco na style BC 15Ps76 a k nemu ozvucnicu BC 15SUB

Web