Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » YAMAHA RX-v559

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [2]

Téma: YAMAHA RX-v559

Měl dotaz na jeden reciever popřípadě jaký reciever by kluci doporučili na poslech k TV aspoň aby to umělo min 4.1, bylo to na dálk. ovládání , min 3 vstupy + vstupy 4.1 , 5.1 (nejlépe asi na RCA) ( cena asi kolem 6000kč - bude to v teto cenové relaci asi na všechno jedno čínské brdo)
líbí se mi tohle : http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=8942 ( YAMAHA RX-v559 ) - vím že to nebude mít v žádném přépadě udávané výkony, ve vnitř bude asi nějaký velký šváb a většinou celkové čínské provedení ( to by možná šlo časem vylepšit - nebo ne-e ?)  ale myslím si že k TV a na takový ten poslech hudby by to stačit mohlo. Líbí se mi na tom to, že se dá nastavovat hlasitost každé bedny zvlášť a tím se dá pěkně nastavit balance při nesymetrickém rozložení beden u TV
Prvně jsem si chtěl udělat něco na způsob LM3886 + SPV 100 nebo 250 (nebo onen omílaný ,,zesilovač pro holoprdelníky'' smile ) s přepínatelnými vstupy, korekcemi atd.. ale  nebylo by to na DO což by mi docela vadilo. Nakonec  jsem si řekl co takhle nějaký reciever a i s DO cože je přecejenom lepší a pohodlnější ale na druhou stranu si to zase sám nepostavím a to je škoda.

Re: YAMAHA RX-v559

nikdo kdo by k tomu něco řekl ? uui

Příspěvky [2]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » YAMAHA RX-v559

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£