Téma: OMNITRONIC DX 2222

Potreboval by som poradit ohladom tychto reprobedien.Viem ze to nie je boh vie aka znacka ale pre zaciatok som nechcel kupovat nic drahe smile.Ide o to ze mi vonku hraju lepsie ako v kulturaku a neviem preco vonku maju cistejsi zvuk a lepsie basy.Pouzivam k nim zosilovac tiez nie velmi na urovni SKYTEC PRO-1000 ktory vyuzivam asi tak na 75% vykonu ked zvysim vykon uz pocujem skreslenie a teraz neviem ze v com je chyba ci mam blby zosil alebo tie bedne(mozno obe).Neviem ci nie je problem aj v tom ze nepouzivam ziadny predzosilovac vstupny signal pripajam rovno z mixu GEMINI CDM 3600.Mam pouzit iny zosil alebo kupit korekcny predzosilnovac?Za radu velmi pekne dakujem

Re: OMNITRONIC DX 2222

Ziadny korekcny predzosilnovac sa na PA techniku nepouziva, na to zabudni.
Mas zle bedne a zly zosil. Ten zosik je slaby a preto skresluje.
Vonku hra aparat casto lepsie, lebo miestnost zvuk upravi podla svojich vlastnosti, niekedy lepsie, ale zvycajne len horsie.  Tie atrapy reprobedni zase inak ako zle hrat nemozu.

Re: OMNITRONIC DX 2222

Nedalo by sa to spravit aj tak ze by som vymenil reproduktory v tych reprobedniach a kupil iny zosil?

Re: OMNITRONIC DX 2222

Dalo by sa, len ci ta ozvucnica je aj z dreva a nie lisovaneho papiera, aby sa s lepsimi reprakmi nerozpadla smile Zosik to chce iny.

Re: OMNITRONIC DX 2222

no je to z dreva uz som to mal rozobrate ked mi prisli bedne a zapojil som ich tak mi na jednej bedni rezonovali dosky tak som to musel este raz polepit a to boli celkom nove kupene.No co uz asi kupim nieco od KappaAudio maju tam pekne zostavy a tieto omnisrot budem pouzivat na odposluch smile.Este sa lakomim na bedne znacky VAT ale neviem kde ich zohnat alebo ci sa este vyrabaju lebo uz som ich zoparkrat pocul hrat a pozdavalo sa mi to.Alebo nevies co by bolo ekonomickejsie kupit si bedne alebo ich postavit?Uvazujem ze si postavim nieco s 18'' reprakmi.

Re: OMNITRONIC DX 2222

kapaaudio uz pomaly prechadza na profi repra, ale stale by som tomu moc neveril. radsej skus nieco z danacoustic. tam mas zarucene kvalitnejsie repra, resp. hotove bedne. a 18" na satelit? kamarat ma take 3-pasma, aj ked je to na mensia akcie tak-akurat, ohladom prenasania, osobne by som radsej zvolil 15".

Re: OMNITRONIC DX 2222

tie 18'' chcem len cisto basove reprobedne aspon dve ked nie 4 a trojpasmove s 15'' ako si vravel dik pozriem sa na ten danacoustic