Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Nearfield monitory ADAM A7

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

(upravil lada 13. 6. 2007 12:02)

Téma: Nearfield monitory ADAM A7

Z reakcí v jiném threadu je vidět, že pan Vladimír z Prodance nejen dokázal přesvědčit p. Hrůzu, aby ADAMa v CZ/SK zastupoval, ale také spolu s kolegy (Hubert, Coax, Greeny, ...) jim udělali takovou reklamu, že jsou považovány téměř za modlu big_smile (přitom jde o nejlevnější aktivní model, pravděpodobně made by šikmoočky). Abych trochu zchladil nadšení, nafotil jsem velmi narychlo pajšl, za mizerné nasvětlení a celkovou kvalitu se omlouvám. Obrázky jsou záměrně veliké, kdyby tam chtěl někdo hledat označení operáků apod., tady jsou (1), (2), (3), (4), (5), (6).
Označení výkonových chrobáků bohužel není vidět, je to TDA7295 (jestli si to dobře pamatuji). Rád bych to někdy, bude-li zájem, vše nafotil na dobrém světle a podstatně lépe (asi pořídím makročočku, protože moje blikátko umí makrorežim jen na širokém konci zoomu a to pak vypadá příšerně). Jinde na webu jsem nikde fotky vnitřku nenašel. Tady je o A7 docela dlouhý thread v češtině. Případně si příspěvky k tématu A7 odtud smažte a šoupněte sem.

Re: Nearfield monitory ADAM A7

No hrůza smile Co do toho nabastlit Aldaxí padiny? smile

Re: Nearfield monitory ADAM A7

Franku přemýšlej, ty si koupiš studiovky a vybrakuješ je, aby si tam narval 50ky Aldax a ty co tam byli vyhodíš? Já se vsadím že ty padiny tomu díky lepšímu DF budou dávat "méně" basů a zvuk se ti bude libit víc z těch TDA a kdyby si neříkal nic i kdyby si to slyšel. To si radši kup Studiovky s Lmkama.

Re: Nearfield monitory ADAM A7

TDAčka dle informací v recenzi pohánějí i více než dvojnásobně drahé monitory S1A. Předpokládám, že u jiných výrobců to bude podobné. Nejspíš výrobce došel k závěru, že kvalitní výsledek stojí v první řadě na solidních reprácích a zesilovač je až o velký kus dál na druhé místě; už jsem se s tím setkal vícekrát.

(upravil Halen 14. 6. 2007 8:52)

Re: Nearfield monitory ADAM A7

A ja bych se vsadil, ze na rozehranejch A7 by vymenu zesilovace, pokud by o ni nevedel (slepy test) nezaznamenal temer nikdo smile
"Nearfield" ! Tohle ma proste clovek ve studiu na stole a posloucha to ze vzdalenosti do 1 metru. IMHO vynikajici bedny k PC, to se musi nechat.

(upravil Karlos 14. 6. 2007 8:56)

Re: Nearfield monitory ADAM A7

Teda nevím jak hrajou ty A7, ale kdyby tam bylo Lmko tak po výměmně za Aldax poznám rozdíl určitě.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Nearfield monitory ADAM A7

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£