Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » nahrada za sony explode sub

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: nahrada za sony explode sub

zdravicko,

asi rok ficim vo fabii na blaupunkte (nejaka starsia rada GTA, v mostiku okolo 100-130W) a SUBe Sony Explode 2 v cca 35-40l uzavrenej.

vsetko by bolo okej, no predsa len cim dlhsie to pouzivam tym zistujem aka "sracka" to sonycko je, a teda by som ho rad vymenil za nieco lepsie.
necakam od toho zazraky, ani ten amp neni nic moc, ale dalo by sa najst nieco co lepsie zahra za celkom prijatelnu sumu a aby to pasovalo do tych 40l uzavrenej? prip basreflex dorobim,...
je to tusim 12"...

na tom sube mi vadi, ze pri vyssich hlasitostiach (nechcem tym ozvucovat parkovisku, ale ked idem na dialnici rad tomu vyhulim) proste ten basak nestiha, rozne to chomoli, no proste grc.
ked tomu nejde taky vykon tak je to oka.
skuste nieco poradit prosim,
dakujem smile

Re: nahrada za sony explode sub

Jak víš, že "reproduktor" nestíhá? Co když za to může zesilovač? Jak se to "nestíhání" projevuje?

Re: nahrada za sony explode sub

dobra otazka, tazko sa to popisuje, proste to zacne "huhnat"
neviem ci je to zrozumitelne slovo, proste s tie tony ako keby zleju do jedneho dunenia,.. proste uz to nebasuje (nekope) uz to len duni....

Re: nahrada za sony explode sub

mas najskor slaby zosik

Re: nahrada za sony explode sub

zeby to huhnanie bola "kompresia" signalu ked je zos uz v peknej limitacii?

Re: nahrada za sony explode sub

Hm, tak diky za rady. Na amp som to netipoval:-) je pravda ze je po hodine hudby dost vrely, minule som na nom ani ruku neudrzal. No tak dj_pietro niekedy sa stavim:-D

Re: nahrada za sony explode sub

Je to kombinace vseho.
Zejmena je to (cizinec dovoli) to, ze tam je mizerne repro na mizernem zesilovaci a cela ta instalace je urcite stylem "dam tam bednu a bude mazec". Jenze ono se ti klidne muze stat, ze to bude podobne i s lepsim zesem nebo reprem... Vyhodis tisice abys zjistil, ze je to tim, ze se klepe to auto cely.
Ale nejde soudit podle popisu na foru, to by musel slyset nekdo znalejsi, aby dovedl posoudit, kde je ten nejslabsi clanek.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » nahrada za sony explode sub

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£