Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » CD a tuner Sony

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: CD a tuner Sony

Zdravím vám
Mám takovou otázečku, tedy spíše víc otázek. Chtěl bych si udělat takovou sestavičku od Sony (začal jsem zesilovačem) a na aukru jsem našel pár přístrojů, ale nevím jestli to má opravdu takovou cenu za jakou to tam nabízejí.

CDčko:
http://aukro.cz/item608315095_sony_cdp_590.html

Tuner:
http://aukro.cz/item604804550_sony_st_s590es.html

Máte někdo zkušenoti s těmito přístroji, nebo alepoň s trochu jinými řadami? Od sony mám zesík TA-F419R a řekl bych že je to ještě poctivný stroj. A další otázka asi spíš na Sinclaira, Sendyho, případně na další fachmany v oboru. Byli by jste mi schopni a ochotni, tyto přístroje, v případě potřeby, zkontrolovat a případně "vylepšit"?

A nebo se mám na celé SONY vyprdnout a jít do něčeho jinýho? Zatím hraju na stařičké ARS840 a 1PF06708, ale časem plánuji stavbu něčeho opravdu kvalitního. Ovšem nejsou zase prachy na to, abych kupoval NAD a podobně wink

Díky

Re: CD a tuner Sony

ST-S590 mám asi 15 let, v provozu několik hodin denně, jsem s ním velice spokojen, ale s ničím jiným jsem jej neporovnával.

Re: CD a tuner Sony

Za těch 15 let jsi to měl určitě už rozebrané. Jsou tam použité kvalitní součástky? Řekl bych, že s největší pravděpodobností asi jo, přeci jen to pochází z dob, kdy se to tak nešidilo. No asi do toho půjdu. Kolik to má asi tak cenu, ten tuner?

Re: CD a tuner Sony

Sony CDP-590, za ty peníze slušná věc.

Re: CD a tuner Sony

Rozebraný jsem ho měl asi hned po záruce, ale už si nepamatuji, co tam je. Mám ale trošku starší zesilovač TA-F419 a ten je osazen většinou Nippony a to nebyla ještě ES řada, takže u ES tuneru předpokládám slušnou spotřebku. Nedávno jsem si pořídil i předzes z té doby TA-E2000ESD a také vše Nippon a Nichicon. K zapojení se vyjádřit nemohu, snad někdo zkušenější.

Re: CD a tuner Sony

TA-F419R mám taky wink ES je nějaká vyšší řada? Moc se v tom nevyznám. Každopádně díky.

Re: CD a tuner Sony

Tak tak, ESka jsou všeobecně považovány za slušnější mašinky.
Pokud bys měl zájem, tak tady a tady si můžeš hezky počíst smile

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » CD a tuner Sony

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£