Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

Zdar, potřeboval bych poradit, válí se mi doma selenium 15PW5, původně zamýšlené jako bass do auta, ale nějak mi ho přišlo líto a rád bych ho dal do nějakýho odposlechu. poraďte pls nějakou osvědčenou konstrukci. Potřeboval bych nějakej vejškáč, schéma výhybky, litráž bedny a nalazení bassreflexu. Bude to využívaný převážně jako dj odposlech.
diks

Re: Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

Zdar
Projektech maš bednu tak tu postav a mužeš ji používat jako odposlech...Je tam použitej D220Ti + HM25-25
a vyhybku budeš muset skutít nebo se ozví možna jadu nějaké schema na ní musím se podívat....

Re: Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

Právě že v projektech jsou konstrukce akorát s 210,... a ta už je teď nesehnatelná....

Re: Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

to je jedno 220 je náhrada za 210 ale musí být jinčí vyhybka...

Re: Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

...no právě... a jaká? ani hubert na prodance, jí ještě nemá odladěnou sad((((  s příchodem d220-tek pohřbili takovou kupu reproduktorů, až to hezké není...   

jinak do em 151 se mě to cpát nechce,... chci udělat něco trochu kompaktnějšího.... (máte někdo představu, kolik se dá ubrat z em 151 litrů, aby to jakž takž hrálo?... předem říkám, že ta bedna nemusí jít moc od spoda, bude to odposlech....)

Re: Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

EM 151 má asi 100 litrů (nově jsem to počítal). To Selenium má lepší magnet, než Eminence, principielně by mohl snést i menší bednu. Aby to bylo rozumně velké, je minimum asi 65 litrů (dál už to basy nebude znát vůbec).

Re: Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

Tu nájdeš d210ti
http://www.danacoustic.sk/bazar_tovar.p … 0&od=0
alebo
http://www.bsacoustic.sk/index.php?page … 95&p=2
osobne by som ale naozaj počkal  na naladenú 220

Web

(upravil Lukáš33 19. 3. 2009 11:54)

Re: Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

U prodancu už maj  d210ti

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Selenium 15PW5: Stavba, Schéma, konstrukce

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£