Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro: Možná že skutečně zbytečně hysterčím,ale komu tady ujely nervy v nadávkách na moji osobu? Ivo ?
Já jsem tě akorát dostal z tvojí netečnosti vůči lidem,kteří ti zaplatili a na vznešený dotaz jak vypadá situace jsi neodpovídal, viz předchozí stránky.
Opravdu se vyřádíš na pravém člověku,t.j. na mně,když mi to nepošleš a budu muset jet za tebou z Plzně do Brna.
Já jsem tě nikdy neobtěžoval variantami převzetí zboží.
Hmm, ani smeták si reprem prdel nevytře,myslím.
A co se týče Dodíka...přečti si výše a zjistíš,že jsem mu mluvil do duše dost, abych zjistil z jeho dalších reakcí,že prachy nikdy nepošle.

(upravil dodik 22. 1. 2009 0:41)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Prachy sú už poslane! Transakcia par dni trva, banka mala problem, nešli prevody ani na uzemi SR.(o nas bez nas,...)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

mas maila micro s tou adresou

(upravil junglist 28. 1. 2009 18:39)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Dneska reproše dorazili. Díky moc Micro! Jsem ale nasranej jak sviň! Buzeranti debilní amíci poslali místo hranatých Neo kulatý yikes mad Kreténi neumějí ani přečíst objednávku mad Do píči fakt... Jak tyhle diletanti chtěj vládnout světu nechápu lol

Dawsoo, kyselyme a ostatní co maj zmáklý pásky, dá se s faceplatem něco dělat? Nechat udělat třeba novej? Jako komplikaci vidím zafrézování okolo výdechu a mřížku, musí tam bejt?

http://img239.imageshack.us/my.php?imag … 30mit7.jpg

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

@Micro: Ad rozeznani plateb, neni nic jednodussiho nez kazdemu priradit ruzny variabil .... tak to delam ja u krabic a vim, kdo co zaplatil, pokud ho teda vsichni nezapomenou uvest smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Jo no, taky možnost  těch variabilních symbolů. Nejsem tady v tomto tak zkušený, takže než i většinou někdy něco uvědomím tak je pozdě.
Ale jako někteří lidi mi ani nedokázali poslat svoji adresu a to jsem je o to 3x žádal...

Dodiku: to jsem teda fakt zvědavej jestli ty prachy od tebe někdy přijdou...

Jinak doufám, že už to mají všichni...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Všichni ne, mě ještě nedorazily. Kdy si je posílal mě? Jsem Honza Šlouf, byly to dvě L15 a dvě 27TBFC/G.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

tobě myslím v pátek??
Pokud nedorazí zítra, tak se běž poptat na poštu

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

OK zejtra se tam stavim.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

ja ich tu este tiez nemam...
v maili si vravel ze si uz poslal takze uz len cakat.... preci na slovensko to pojde dlhsie...
zasa cim viac saclovek nacaka tym je radsej ked to konecne dojde tongue

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Oznamuji, že repráčky už u mě čekají na další využití. Díky Micro!

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tak chyba byla na poště. Byly tam už od 27.1, ale nedali mi do kaslíku upomínku. Občas se to u nás na vsi stává. Díky

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Chtěl bych Microvi poděkovat za vstřícnou spolupráci, včera jsem převzal svoji zásilku a nelidsky se nadřel při jejím šoupání do Prahy smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro, díky za dobře odvedenou práci.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

I já velice děkuji.Jsem rád,že to tak nakonec dopadlo.Po proměření cívek ohmetrem se však konal šok.Jeden z víškáčů SCANSPEAK deklarovaných 6 ohmů,druhý 125.Nic neztraceno vypadá to na studeňák.Po sejmutí přední příruby a odsátí cínu zjišťuji,že výrobce špatně odstranil izolaci na přívodu k cívce.Vše opraveno,repro v pořádku,pot otřený.Díky Micro !!!

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Ok, výborně.
To bych teda u ScanSpeaku nečekal... I když stanou se i horší věci.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

a ja este stale cakam.... to nie je mozne s touto postou

(upravil Shade 10. 2. 2009 13:50)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

no dneska sa uz idem spytat na postu ci tam nemam ten balik lebo to uz neni mozne aby od 26.1. nedoslo... aj ked je to medzistatne
edit:tak som sa vratil z posty s balikom vsetko pekne zabalene az na to, ze v baliku chyba par hivi W5-tiek.....by som sa chcel spytat kde sa stala chyba ?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Hmm Hmm sakra tak to nvm, doma mi nic nezůstalo.
Sakra, že bych je náhodou poslal někomu jinému je asi blbost. Jednou se mi to omylem stalo, ale člověk byl tak férový že se hned ozval a dojednali jsme nápravu. Jakmile se vrátím, tak doma zkontroluji faktury co přesně všechno poslali.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Micro, a kedy sa dočkam repra ja? Zaplatil som a chcel by som to repro, takže čo sa deje?