Téma: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

Uz ma nebavi dodrbany jack na mojej Nokii 6300 a chcem sa poohliadnut po nejakom kvalitnom prehravaci hudby. Ide mi hlavne o kvalitu zvuku a co najvacsi EQ s moznostou vlastneho nastavenia. Chcem hlavne mp3, nie mp4 tie sa zbytocne kazia a veci na nich ajtak nevyuzijem. Viete mi nieco poradit ?

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

sám se na něj chystám. Cena dobrá,značka vyhlášená a kapacita taky OK.

http://www.cybex.cz/Audio-Video/MP3-MP4 … a=8311637/

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

cowon iaudio

Web

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

Ak možem doporuciť tak ako bolo spomenute v prispevku predomnou  Cowon iAudio F2. Maly,šikovny,vydrz baterie pri hudbe vyše 22 hodin a aj ovladanie pre mna super.Zvlada všetky bežne formaty.Mam ho uz vyše roka,pri kazdodennnom použivaní velka spokojnosť.

(upravil luta 21. 11. 2008 0:24)

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

Záleží kolik máš peněz. Já osobně bych se poohlédl po starším Sandisk Sansa řada e200 a do něj dal Rockbox, ale pozor na e200v2. Tam už Rockbox nejde. Zvukově jsou hodně dobré. Velmi levně byly ve fotolabu a dost mě mrzí, že jsem jeden nevzal sad Měli 4GB verzi za 999,- a 8GB za 1300,- (původní ceny byly před 2 roky kolem 8tis). S rockboxem to mělo luxusni možnosti jak nastaveni zvuku tak přehravaní mnoha formátů:) Navíc podpora mikroSDHC 8GB. Teď byl nahrazen Sandiskem Sansa View a Fuzze, ale na těch nejde rockbox a orig. FW má u většiny Sandisků nevydařené přehrávání hudby, kdy seznam skladeb není podle složek, ale podle žánru z ID3Tagu.

Web

(upravil Josifek 25. 11. 2008 1:14)

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

Diki moc, to je akuratna cena, skusim sa po nich obhliadnut.


EDIT: Hmmm prave pozeram ze to je ta ista Sansa co mal kamarat a asi 5x ju reklamoval na vadny SW, nikdy nevydrzala dlhsie nez tyzden...

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

Tak to je zajímavé, asi neměl štěstí, nebo dělal něco špatně..každopádně má doživotní záruku smile btw pokud ji reklamoval 5x, tak si měl nechat vrátit peníze..

Web

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

Chlapci, co vy na toto ?

http://www.mp3.sk/iriver-t7-4gb-fm-black-p-102607.html

Ma to dost jednoduchy design, co sa mi paci, naviac pisu ze je to nastupca T60.

(upravil luta 14. 12. 2008 15:32)

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

iRiver je dobrá značka. Mě osobně by štvalo, že až ten Li-Pol klekne, tak tu mptrojku asi můžeš zahodit smile ale to si dnes už moc nevybereš..Málo která má AAAčka nebo vyměnnou aku..vlastně ten sandisk myslim měl smile ale sandisk ti vnucovat nechci big_smile

http://eshop.fotolab.cz/product/iriver/ … te-mp3-fm/ smile 2GB je ale dost malo sad

Web

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

U značkovejch mp3 playerů je výměna zabudovaného aku v servisech zcela bezproblémová a běžná záležitost.Nechápu tu všeobecnou fóbii z toho až to jednou klekne.

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

Asi tak, a navíc než ti ta baterka klekne tak už bude ta mp3 stejně mimo a budeš se poohlížet po jiné, znám to z vlastní zkušenosti (iRiver H10) jinak iRiver mohu doporučit, měl jsem dva a zvukově naprostá spokojenost.

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

2gb je sakra malo na hudbu,zmesti sa tam "par" albumov. najlepsie je nieco vyberat aj zo slotom na karty.ktore su v dnesnej dobe neskutocne lacne. ja mam creative zen 2gb  +2+4gb sd kartu,a kukam na tom bez problemov aj filmy.

Web

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

hm ten muj odkaz už nefunguje..páni, to rychle doprodali smile

Web

(upravil dejv111 30. 12. 2008 19:47)

Re: Poradte kvalitnu hudbu na cesty

Tak i na mě dolehla touha koupit si nějaký ten lepší mp3 přehrávač. Rozhoduji se mezi dvěma: iRiver T7(4GB) a iRiver E100 (2GB). Původně jsem nechtěl přehrávač typu MP4,pač na obrázky a video má ček noťas a zbytečně ten velký display žere baterii... Jenže E100 dokáže přehrávat FLAC, což mě děsně láká a má slot na paměťovku.  Vyřešte prosím vás někdo moje dilema a rozhodněte, který byste brali více.. smile Jinak jestli máte tip na jinou, ale stejně dobrou značku, co louská FLAC a má kartu, budu rád. Jo a cena teda nesmí přesáhnout 1500 Kč. Víc fakt ne wink Díky všem za tipy..;)

Levnou E100 mají zde: http://www.1m.cz/detail/8078/iriver-e100-(2gb)/