Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

(upravil Neil 23. 10. 2008 16:37)

Téma: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

Ahoj lidi. Dostal sem jeden subáč Pioneer TS-W301 a chtěl bych si ho přihodit ke svým repráčkum, co mam doma. Potřebuju na něj vyrobyt bednu ale vůbec nevím jak velkou. Na internetu sem tu přečet spoustu návodu, ale nikde sem nezjistil jak spočítat velikost bedny. Tenhle repráček ma max. 400w, 4ohm a průměr 27cm. Bohužel nic  víc o něm nevím, ani na netu sem nic nenašel. Nepotřebuju nějakou extranejlepší kvalitu, ale mam rád když mi to pěkně duní. Takže by mi stačilo, kdyby jste mi někdo poradil s velikostí bedny(objemem) a jestli se k tomu musí montovat bassreflex. Ten bohužel nemám, tak jestli je i možné si ho nějak alternativně nahradit, popřípadě jak velký?
Moc info o tomhle pioneerovy nevim, ale tak třeba máte někdo něco podobného...
Předem vám děkuji=)

(upravil Lojzek 23. 10. 2008 16:43)

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

čau dej tomu 30L uzavřenku, vytlum podle ucha a strč si to do protějšího rohu (uhlopříčně) než budeš poslouchat. smile
Vubec to ale nemůžu nikde najít? co to je zač? smile

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

tak sem našel jen jak vypadá, ale lejno o něm vím xD http://cgi.ebay.es/Subwoofer-Pioneer-32 … otohosting
Jo Lojzku dík, ještě počkám jestli se nenaskytnou nějaká jiná řešení=)

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

určitě tu někdo napíše ale nečekej zázraky smile

(upravil Neil 23. 10. 2008 16:49)

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

A jakej by to mělo mít tvar? Krychle nebo kvádr? a jestli kvádr, tak dát do delší nebo kratší strany?

(upravil Lojzek 23. 10. 2008 17:14)

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

no tak jestli to chceš na doma tak určitě udělej kvádr nebo jestli si troufáš na nějaké hybrydy? udělej např.30x30x40cm (36L vnější objem-nevadí) a do stěny 30x30 dej repro
s 20mm materiálem máš necelýh 30L

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

ted kdyz merim uplně přesně, tak má 31cm úplně celej, předtím sem měřil jen reprák, ne to okolí, takže musím zvolit větší... když ale dam treba 40x40x50,tak už to dáva 80l, což je zase moc xD

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

No pokud chceš mít přední stěnu 40x40, tak hloubka vychází na 20cm a je to nějakejch 32L, skus 35x35x30 což je 37L, ale na moje rady moc nedávej, sem ještě nováček, i když už docela dost vím

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

Udelám to asi 35x35x35...no je sice víc, ale zase je to venkovní obejm, uvnitr bude menší.

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

na tom e-bay o něm píšou že je free air takže do auta na plato a kolik může mít kufr 250 litrů? ta bedna na něj bude malá netuším jak to může hrát

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

ach jo:-D to je furt něco...

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

tenhle víkend to nějak sesmolím, pak vám řeknu jak to dopadlo.=)

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

301F - na plato
301C - do bedny - takhle byly určeny od výrobce wink

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

Je to OEM. Bez zmerania TSiek môžeš bedňu iba tipovať... Domov by som sa nebál aj 60l uzavrenky. Ten reprák nemá bohvieaké parametre, celkom isto...

Web

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

jj, už sem si navrhnul bednu s 50l... to snad bude dostačující. ještě se chci zeptat, mám to uvnitř nějak izolovat?

Re: Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

Neizoluje sa, ale tlmí. Vata, svetre po babičke... A podobne.

Web

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pioneer TS-W301 výroba bedny do bytu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£