(upravil AlesK 25. 7. 2007 15:07)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Já počítal s cenou 52,80 USD, kterou maj na netu a se clem 15-20%, nevím kde si sebral 3%.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Tak s tou zdaleka nepočítej. smile Právě to je smysl hromadných objednávek, velké slevy od prodejce.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Pochybuju že ti daj 20-ti % slevu, zas tak velká objednávka to není. No, jsem zvědavej jestli skutečná výsledná cena bude taková jakou tady slibuješ  roll

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Tu cenu za CA15 jsem si nevycucal z prstu, to je skutečná cena, kterou by nám Madisound dal (ale nedá, protože CA15 si nikdo neobjednal). Slevy na nějaké reproduktory jsou až 40%, 20% je takové minimum.

Nechápu, co tady zpochybňuješ, předpokládám, že o téhle objednávce nemáš lepší informace než já. smile Objednávka je to skutečně solidní, nevím, kde bereš ty informace, že zase tak veliká není.

(upravil siss 25. 7. 2007 15:37)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

on nic neslubuje. ma cennik z madisoundu. napr mne zlacnili o 5 dollarov repro, ktore bolo po velkej zlave. nemyslim si, ze niekto berie dalsie kusy perleesu 5.25" za 8 dollarov.

(upravil gaminn 26. 7. 2007 12:58)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Právě byly rozeslány výzvy k platbě. Pokud někomu nedošla nebo má nějaké nejasnosti, ať mě kontaktuje.

Email je od Iva Peši (Micro), takže se toho nelekejte.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

všetko je jasné len že tá zlava tých 15-25% nebude čo?

neni problém pítam sa len prečo

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Mechaniku, kde jsi prosím tě zase přišel na to, že jsi nedostal žádnou slevu? Přijde mi, že si stojíš trochu na vedení.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

mne prisla trosku vyssia cena, ako ta ktoru som vypocital ... mne to vychadza do 1700. prisla mi 2050. reklamoval som mail s poziadavkou o vysvetlenie ceny, ale zatial nemam odpoved

(upravil gaminn 26. 7. 2007 16:24)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Napiš mail přímo mně, nebo mi sem napiš svoje jméno, abych věděl, o koho jde.

Ke stížnostem na výši ceny (především pro Slováky, nechápu, proč si stěžují jen ti smile): Zapomínáte na některé další výdaje (výdaje nejsou jen reproduktory, doprava, clo a DPH, ale i další různé poplatky), takže ty 3 stovky, o které se liší vámi vypočítaná cena a cena, kterou jste dostali v mailu, jsou opodstatněné.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Platba už provedena, máme stejnou banku smile Lze řádově říci, kdy zásilka dorazí? Měsíc, nebo dýl? dík

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

gaminn: K případným doplatkům by už dojít nemělo, že?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Pro všechny: Prosím, nebombardujte mě neustálými stížnostmi, že částka, kterou máte zaplatit, je přemrštěná. Nejdříve si přečtěte, jak se částka vypočítává, většina z vás si ji počítá úplně jinými způsoby, zapomíná na některé výdaje.

Johnyn: Když se nebudou lidi flákat s placením, tak třeba do konce příštího týdne by mohl mít Micro všechny potřebné peníze na účtě. Převod do USA trvá tak 3 dny. Na týden a pár dní odhaduji dopravu z USA. Do pár dní by mohl mít Micro zásilku doma a pak už záleží na něm, jak rychle rozešle tu spoustu reproduktorů. Takže měsíc je určitě nejoptimističtější termín, který asi nedopadne. smile

antonio: Ne, doplatky teď nejspíš nebudou. Ceny jsem si dovolil zvolit takové, že mají jistou rezervu. Nikomu snad nebude vadit, když si případný "zisk" za těch několik desítek hodin, co nás stáli a ještě budou stát starosti s touto objednávkou, s Micrem rozdělíme (vím, je neslušné si o ně takhle říct smile).

(upravil mechanik 26. 7. 2007 18:24)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

tak peniaze pošlem v blízkej budúcnosti smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

gaminn:
Kdybys každému do mailu přiložil výpočet, kterým jsi k částce dospěl (malá excelová tabulka = 5min. práce),  předešel bys možná stížnostem.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

mechanik: Ta budoucnost by měla být max. několika denní. Jelikož jsi tady říkal, že peníze máš už nachystané, tak by neměl být problém to poslat ihned ne? Budeš pak akorát zdržovat ostatní.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

fedor: Kdybych měl každému dělat excelovou tabulku, tak to rozhodně není na 5 minut. Každopádně mám ale objednávky evidované tak, že by nebyl nejmenší problém ten příklad výpočtu do mailu přihodit, počítač by to udělal za mě. Ale nenapadlo mě to, myslel jsem, že jsem na foru popsal vše detailně a že lidé budou mít pochopení s tím, když jim vyjde cena o 100,- Kč vyšší, než by měla.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Jak jsi sám viděl, najdou se i řepy jako jsem já, kterým to vyjde o 2k míň uui

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Jj, to už je trochu zarážející. big_smile Ale tak stane se a mě už odepsání na těch několik mailů snad nezabije.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

gammin: ja sa nehadam, len mi to prislo divne. keby si povedal, ze "tolko" je pre nas, za to, ze to robime, tak sa nebudem ani pytat, ale ono to je neslusne, si nieco pocitat, tak aby o tom nikto nevdel a potom priznat, ze si nieco pocitas. radsej napis dopredu a potom uz iba ber alebo neber ...