(upravil mechanik 24. 7. 2007 9:06)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

tak to teda sú,už aby to tu bolo big_smile peniaze už čakujú wink

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Ked treba ja by som zmenil svoju objednavku... Ked tak by som ale zrusil celu objednavku a vzal 2*FE207E od fostexu. Poslal som mail

(upravil BlackRider 23. 7. 2007 21:53)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Martin> Psal jsem ti tu moji objednávku. Doufám, že mi teď neřekneš, že na mě už nezbyly ty CA 21. sad

Psal jsem ti 12.7.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

12.7. jsem neobdržel žádnou objednávku. Asi jsi poslal objednávku na špatný mail. Každopádně ty CA21 na tebe nezbyly, k mání je pouze jeden volný kousek.

(upravil BlackRider 23. 7. 2007 22:38)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Viz můj příspěvek #12. Takže nic?

P.S. Díval jsem se do mailu, všechno mám dobře, tak asi něco posrali na centrumu a neodeslal se (přitom v odeslaných je).

Chjo. sad

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Ne, opravdu nemáš nic objednáno, netuším, kde se mohla stát chyba. V mé schránce od tebe opravdu žádný mail nemám. CA21 tedy zbývá jen jeden kus, pokus chceš, čeká na tebe. Pokud ne, určitě si vybereš něco jiného, nabídka je široká a ceny více než dobré.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Aha já jsem myslel, že už se teď nedá nic objednat. Každopádně je to naprd. Zkusím něco vybrat... Ale nic neslibuju.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Ak je este stale mozna objednavka tak by som zobral:

2x 29TAF/W (H1322)
2x L18RNX/P (H1224)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

gaminn: Takže u těch výprodejových Pérů problém s nedostatkem nebude?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Vypadá to, že jich je dost.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

gaminn: Do kdy chceš prodlužovat?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Neprodlužuje se, jen prostě ještě byla možnost si něco doobjednat. Dneska mi z Madisoundu nepíšou, tak snad zítra jim dám už celou finální objednávku.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

V pořádku. smile

(upravil gaminn 24. 7. 2007 21:28)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Dvoucívkový Peerless není, vizte maily.

EDIT: Planý poplach, vizte maily. smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Doplňuji svoji objednávku o 2 ks Peerless SLS 830669 - 12" Woofer / 8Ω
- snad to ještě půjde. Mail odeslán gaminnovi.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Kdyby někdo nechtěl nic složitě objednávat, tak mám volné úplně nové a nepoužité 4 kusy seas CA15RLY , viz  http://www.seas.no/Prestige%20Basser%20 … 216-08.pdf , a chtěl bych za ně 1500,- Kč / kus, a to je i s dopravou po ČR.

Web

(upravil gaminn 25. 7. 2007 9:08)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

AlesK: Kdyby někdo tyhle reproduktory chtěl, tak si je objedná jednoduše v Madisoundu a bude je mít ještě o pár stovek levněji.

mechanik: Nevím na co se ptáš. V těch třech souborech .jpg jsou ceny, které jsme opravdu dostali, tak si případné slevy vypočítej.

fedor: Bohužel už to nejde.

(upravil AlesK 25. 7. 2007 14:40)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

gaminn: Pochybuju, že by si sem z Madisoundu ty CA15RLY dostal levněji než za 15stovek. Když si připočítáš dopravu, clo a dph, tak jsi někdě mezi 16-17ti stovkami za kus. Já ty své nabízím s dopravou, hned a bez rizika. Jsem samozřejmě ochoten slevit, měl-li by někdo zájem, tyhle repráky mám zkrátka navíc.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

AlesK: Opravdu? Tak počítej se mnou. Madisound nám dá cenu 39.36 USD. Přičteme k tomu 4 USD na dopravu. Vynásobíme 1.03 (clo) * 1.19 (DPH) * 21 (kurz CZK/USD). vychází mi to na 1116,- Kč. Plus samozřejmě nějaká ta desetikoruna navíc na další výdaje.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

me vyslo cca 1200/kus... mi rekni, jak to pocitas smile samo si nebudes objednavat jeden, pak by to tech 1500 mozna vyslo