Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Rad by som sa pridal
Peerless 830500 1ks
Peerless 830548 1ks

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Taky se rád svezu:
2x  Silver Flute - W20RC38
2x  Vifa - M11WH09
2x  Seas - 27TDFC/G (H1410)

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Zrovna jsem odeslal mail s objednávkou.

2 x CA21REX/DD 4Ohm
2 x MBQ 95-6814 8Ohm
2 x 22TAF/G 8Ohm

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

tak ja taky neco malo:
2x Audax TW010F1
2x Peerless 830341
2x Hi-Vi TN25

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Sice včera byla už uzávěrka, ale kdyby ještě někdo něco chtěl, není problém... je stejně víkend, takže mi z Madisoundu nejspíš nenapíší kalkulaci cen reproduktorů, jejichž seznam jsem jim právě poslal, a vůbec, je dost času ještě.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Až bude známa kalkulace cen, bude ještě možnost ev. doobjednání, jak je uvedeno v prvním příspěvku?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Jj, právě v tuto chvíli se už doobjednává (opozdilci, co se rozmýšlejí na poslední chvíli, posílají objednávky ještě teď), i když už jsem madisoundu poslal seznam reproduktorů, aby mi oni napsali ceny za jednotlivé kousky.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Také se přidávám se

Seas 27TBFC/G
a
Fountek NeoCD3

Tak jsemn zvědavý co z toho spáchám smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Martine, můj mail ti došel?

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Asi ne, aspoň nevím, jaký myslíš.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

hodte sem potom prosim ceny jednotlivych kousku - hlavne seas vysek 27TBC/G a F, diky

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Minulou objednávku jsme měli TBFCG za 27.19 USD, když bys bral teď dva výškáče, vyjde tě jejich cena se vším všudy na něco kolem 1600,- Kč. Je ale možné, že je třeba při této objednávce za 27.19 USD nedostanem, to nikdo neví. Dnes mi snad z Madisoundu napíšou ceny, pak je sem hodím. Budou to ale ceny jen v USD bez dopravy, cla apod.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Dobrého dne přezji, až dne s jsem si všiml uvedené hromadne objednávky na webu. Byla už zaslaná konečná obědnávka?
Je li to ještě možné rád bych se připojil s 2xSeas L18RNX/P (H1456) a 2xT25CF-001 (E006) Excel tweeter.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

2. ročník mateřské školky:

Objednat si - objednávka
Obědvat - oběd

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

CULÍK: musíš si vybrat buď L18RNX/P nebo H1456? Nebo všechny čtyři?? big_smile Ale jestli ještě lze přiobJEdnat, znovu přiobJEdnat, tak na tuhle otázku Ti odpoví gaminn.

(upravil gaminn 23. 7. 2007 16:48)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

CULÍK: Napiš na mail.

Madisound odepsal, ceny jsou zde:

http://www.sweb.cz/gaminn/cenik/1.jpg
http://www.sweb.cz/gaminn/cenik/2.jpg
http://www.sweb.cz/gaminn/cenik/3.jpg

Problém se vyskytl s CA21, je jich jen 13, my potřebujem 16 (kyselym už svoje stornoval). Je tu nějaký dobrovolník??

Dále nejsou Hi-vi TN28.

Jinak ceny jsou opravdu skvělé (pokud chcete objednat reproduktor, který v ceníku není, slevu si zkuste odhadnout z cen ostatních reproduktorů stejné značky), je možnost ještě něco doobjednat. Termín nedávám, ale dýl jak do zítřka možnost nejspíš nebude.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

super ceny..nieco este dohodim asi smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

ještě že tě antonio mám, jinak bych se nikdy nedozvěděl, že jsem na tom fak špatně. To takhle rejete pokaždý do novýho člena?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Jo. Tady je to už zvykem... lol

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

fiha, ty ceny jsou fakt luxusni