(upravil Micro 12. 9. 2007 19:10)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

MaBate děláš si ze mě prdel že??? Ty si myslíš že mi to někdo dovezl až pod držku domů?? Že jsem to jen zabalil jako nějakej kokot a odeslal??? Ani hovno. nic nevíš...

Ale až  se toho příště ujmeš, rád ti s ledasčím pomohu a poradím.

(upravil MaBat 12. 9. 2007 19:13)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Micro, čti pořádně. Jen nemám možnost pro to kamkoliv dojet, ani si auto pučit (nemám řidičák, ani známé, které bych o to mohl požádat), prostě zajistit levnou dopravu.

Ale když už jsi zmínil to balení - každej to dělá, jak umí... big_smile

(upravil Micro 12. 9. 2007 19:11)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

A neurážej mě zase s tím že nemumím číst... Umím číst celkem dobře... že nemáš auto mě moc nesere já si ho taky musel někde opatřit...
Jinak jsem rád že ti to v pořádku dorazilo

(upravil MaBat 12. 9. 2007 19:27)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Celá tahle podrážděná reakce vznikla jen z toho, že si pár lidí dovolilo namítnout, že jim to nedošlo adekvátně zabalený, a jeden oznámil poškozený kus. Tak přestaňte vytahovat všechno ostatní a pojďme se sakra dohodnout na tom, že u příštích objednávek, budou-li, se bude účtovat něco navíc na nákup bublinek a krabic. To je vše, co by z toho mělo vyplynout jako poučení, proboha, přece si tu teď nebudem nadávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

No ale když Micro psal, že leckterý repro přišlo samo už blbě zabalený... s tím nic neuděláš.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Kdybych chtěl být jedovatej, řeknu, že s tím uděláš minimálně to, že ho nepošleš blbě zabalený dál (pokud už neni poškozený), ale já už se k tomu nechci vyjadřovat. Rád bych tu debatu ukončil ve smířlivém duchu smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Hoši ale zas se tolik do Micra nenavážejte... Stálo ho to dost úsílí atd. Já sem si taky něco chtěl z téhle objednávky vzít a byl jsem připravenej si zajet pro repra osobně.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

k tem co vyjadrili touhu neco doplacet: kdyz se to rozpocita tak to dela 285kc na osobu. Bavil jsem se s micrem a nechce to z nikoho vymahat ale pokud to nekdo posle zlobit se nebude.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

to nejde o nejaku "tuhu nieco doplacat" ale ide o fer hru nieco sme dostali tak za to treba zaplatit ja sa to nejak pokusim zariadit hovorim to za seba....koncim

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Na stejný účet jako platba za repro ?
Nepřeháníte to trochu ? Přišli jste k tomu jak slepej k houslím, nemuseli jste pro to udělat zhola nic. Co takhle nejdřív trochu vychladnout?
Většina z Vás nemá absolutně páru, co to obnáší a kolik to zabere času, až se někdy budete na něčem podobným aktivně podílet, tak uvidíte. Ten ten tón si Micro určitě nezaslouží. Nevím jak to přišlo zabalené Vám, ale mě přišlo balení adekvátní. Nepředpokládám že by to Micro balil každýmu jinak, a mezi prvníma co to dostali jsem taky nebyl. Na poště jsou prostě místama kreténi, když je balík jen trochu bouchlej, tak to otevřete před pošťákem. Hold příště se vybere na balení a nebo se udělá jinej distribuční systém. Jen se bojím jestli se toho někdo příště ujme...

(upravil Micro 12. 9. 2007 21:40)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

tak já nevím jak psal marek já jsem ty peníze opravdu z nikoho tahat nechtěl, jelikož mi to příjde už blbý no. jednou bylo zaplaceno a hotovec... a taky je mi blbý to že se najdou poctivci co zaplatí ale 75% se na mě vysere tudíž ti co zaplatí jsou v nevýhodě.
Peníze můžete posílat na ten účet co jste posílali prachy minule nebo na: 216155730/0300 což je můj účet u české spořitelny no.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

MaBat:tady je jeden slušnej argument: Seš vocas, protože micro se snažil nepřidělávat vám ostatním náklady a teď na to dojel. A ty tady kibicuješ co by měl udělat líp, když to dělal poprve neměl žádnou zkušenost, z ameriky to přišlo hůř zabalený než to rozesílal, tak se snažil víc ale holt to nestačilo. Kdo mohl tušit jaký debilové jsou na poště pokud s nimi nepracoval. Takovej sinclair to třeba zná , ale taky to už dělá nějakej pátek a jistě se taky párkrát spálil. Kdybyste viděli jak ty repráky zabalili v madisoundu tak byste čubrněli.
Teď se micro již jistě poučil , příště se na vás vysere...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

pistole, byla tady totiž snaha svést veškerou zodpovědnost na poštu. O nic víc nešlo. Proti tomu se tu vystoupilo s tím, že kdyby to bylo zabalené líp, pravděpodobnost poškození by byla minimálně nižší, ty vocase, ale uznávám, že sledovat nit v téhle diskuzi není snadný. Nikdo tu nekibicuje.

To, jak se Micro snažil nepřidělávat nám ostatním náklady bys mohl vysvětit okamovi, který má jediné štěstí, že ty náhradní repráky sežene. A znova opakuju, nic proti Microvi, ale svést úplně všechno na poštu není fér, podlě mě. A končím, co jsem chtěl říct, jsem řekl, a někomu to prostě nevysvětlím.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

hmm já vím no.
Já si prostě pořád myslím že když něco zabalím a zbalím to tak aby to ty objednávka přežila při slušném zacházení tak potom už je vina na české poště a ne na mně.
Jasně je tam potom ten argument, že jsem se tedy měl snažit ještě víc. Ale ani to vám nezaručí že by se něco neposralo, když do toho zase někdo párkár kopne hodí s tím do auto z auta, popř mu to spadne rampy tak se to taky vevnitř posere a co mi budeš říkat potom?? Já vím co: špatně zabalené a já pak začnu rozesílat repráky v titanových krabičkách, aby se tomu nic nestalo, jenže to se potom balíky zase začnou ztrácet jelikož se to klukům pošťáckejm ušatejm začne líbit...
A potom už opravdu nevím co mi MaBat řekne... asi něco hezkýho.
Ještě k tomu svést všechnu vinu na poštu: kdyby přišla poškozená více než 1/2 objednávek tak mi pak můžeš řici že špatně balím. ve všech balících byly užity stejné postupy, protože to prsotě jinak neumím, nebo mi to tak přišlo správně. příště to musím holt vychytat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Micro, vždyť já to beru a věřím, žes to na poštu všechno nesl s nejlepším svědomím. A beru i fakt, že ten konkrtní balík mohl cestou potkat někoho "hodně neopatrného". Stejně tak, jako souhlasm s tím, že příště bude minimálně vhodné balit to líp. Howgh

(upravil pistole 12. 9. 2007 22:50)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

když to tak pozoruji nevím nevím , chtěl jsem pár projektů dát k dispozici. ale asi na to hodím bobek . Uděláš pro někoho dost náročnou práci zadarmo a on ti vyčte kdejakou chujovinu za kterou sám nemůžeš.
BTW samozřejmě za to může pošta kdo jinej , příště si nezapomeň te připlatit za pancéřové provedení. Já vždy balík otevírám jestě před poštákem abych mohl ihned udělat reklamaci nebo aspoň záznam. pak by pošta nesla všechny náklady takhle nemáte žádnej důkaz. Tak nevím kdo je tady vocas ...
Příště bude vhodné ať si to dotyční nechají poslat fedexem , uvidíme jestli to bude k něčemu dobré... chech

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Přečti si ještě jednou #306 a přestaň tu dělat dotčenýho mecenáše.
Kdo tu komu co vyčítá??

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

ty microvi

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

Tak to je omyl a doufám, že Micro to tak nebere, protože tak to myšlený není.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 2

micro: prosim ta, napis mi mail, ako sa to vlastne mohlo stat, ze si tolko doplacal, nejde mi to do hlavy. ved to cini skoro 15 000kc ... svoju ciastku ti mienim zaplatit, nechcem ti ostat nic dlzny.
m.marek@centrum.sk