Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 5)

Audioweb.cz » Smetiště » PC problém (Nová grafika?)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 92]

Re: PC problém (Nová grafika?)

Jestli chceš za každou cenu něco zkurvit, můžeme udělat change. Ty mi zašleš X2 a ode mě dostaneš X1. lol

Re: PC problém (Nová grafika?)

trouba funguje smile)
http://www.extrahardware.cz/forum/viewt … 98#p162798

(upravil little 9. 2. 2010 19:18)

Re: PC problém (Nová grafika?)

Ještě Ty začínej. Přiznám se, že jsem se taky zachoval jako debil a strčil jsem do trouby X1600Pro a 7300GT. Všechny elektrolyty popraskaly, vylítlo peří a nějaká žíravina. Obě jádra získala krásný duhový nádech. Jasně že ani jedna grafika nefungovala. Ještě když si na to teď vzpomenu, nejradši bych dal sobě (za blbost) a autorovi (za nápad) přes držku. mad

Re: PC problém (Nová grafika?)

little - tvá nabídka je sice hezká.. ale mé srdce patří tomuto big_smile
dokken - grafika už je mi celkem jedno.. Milano už dostal na účet peníze a stačí už ji jen odeslat smile

(upravil babakus 9. 2. 2010 19:42)

Re: PC problém (Nová grafika?)

Pečení grafiky? Dobré akorát na opravu studeňáků wink

Jinak Wprime - 8.606s

Re: PC problém (Nová grafika?)

Čtyřjádro? smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

Phenom II X4 945. Jsem se chtěl trochu vytáhnout no lol

Re: PC problém (Nová grafika?)

Máš ho většího, ale co z toho? Kromě machrování... lol

Re: PC problém (Nová grafika?)

vůůůůůbec nic smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

babakus - spotřeba big_smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

Spotřebou se moc neoháněj když jsi si koupil 4870ku lol

Re: PC problém (Nová grafika?)

to máš pravdu no.. smile ale už se celkem těšim, až si na ní zahraji.. bude to asi dobrý skok z X1300Pro. big_smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

Bude wink Mám jí taky a zatím všechny hry na max a pod 50fps to nejde.... Jenom tě chci varovat před velice hlučným originál chlazením. Je to celkem rachot

(upravil bhm1 9. 2. 2010 20:17)

Re: PC problém (Nová grafika?)

no, slyšel jsi někdy tu X1300pro? to dělá dle mě rachot big_smile uvidíme... myslim, že se s tim ale smířim.

EDIT: sakra co to máš za stroj.? big_smile X4 k tomu HD... s čím dalším vylezeš.? 8GB ramek a 2TB HDD? big_smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

Není to žádný dělo, ale na normální fungování to stačí a hry na tom šlapou taky všechnny wink
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=5632&p=15

(upravil little 9. 2. 2010 20:29)

Re: PC problém (Nová grafika?)

Tady někdo vlastní GeForce 7500LE s jemně upraveným BIOSem, nějakým tím Voltage modem a nějakým tím přetaktováním...a taky si nestěžuju. Warcraft 3 na tom jde jak po másle, UT2004 taky. Zkoušel jsem demo UT2007-taky v pohodě. Tu krávu (4870) s hlučným chlazením vám nezávidím kluci, když já radši ten pasiv. smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

Nojo origo je hlučný jako stíhačka, s accelerem a 800rpm typhoonem je to tichý beránek, kterej žere jako tank, ale zase podává výkon wink

Re: PC problém (Nová grafika?)

little - jo UT2004 perfektní hra.. hlavně po síti wink

Re: PC problém (Nová grafika?)

To mi povídej. Kdybych mohl, tak nedělám nic jiného, než že bych hrál UT2004. Má navíc strašně geniální soundtrack a líbivou grafiku. Radost hrát. smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

No ještě máme ty accelera. Já mam sice 4850, ale tehdy jsem s původním chladičem vydržel asi dva dny smile Je klid a relativně chladno.
4870 stačí v klidu na všechno, dobrej kauf.
wPrime - co to je za test, když to netrvá ani 10s (babakus) ? lol
Já se ani littlovi nedivim, že zůstává u starších her. Naposledy jsem dohrál HL2, ty nový hry jsou většinou hrůza! Je to jen o vizuálním efektu  (o ničem).

Příspěvky [61 až 80 z 92]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » PC problém (Nová grafika?)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£