Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 5)

Audioweb.cz » Smetiště » PC problém (Nová grafika?)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 92]

Re: PC problém (Nová grafika?)

Neni možný. Já ji zbožňuju právě pro její OC schopnosti:
http://www.alza.cz/zakladni-deska-asus- … d63545.htm

smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

Little: tak sem hod nejake cisla, co mas za cpu, nejake vysledky smile napeti a pod...

Re: PC problém (Nová grafika?)

Ještě, že jsme na smetišti. Mám stejný problém jako bmh1. Dřív jsem taky několikrát restartoval, než jsem přišel na způsob, jak si pomoci napoprvé. K napájení počítače používám prodlužku s pětizásuvkou a vypínačem. Objeví-li se zmíněné pruhy, vypnu spínač na prodlužce a nechám pár vteřin vyplý. Potom ho zapnu, obrazovka zareaguje, ale zůstane vyplá. Následuje zapnutí počítače, které je už bez problémů. Stane se to tak čtyřikrát do roka, ale zatím to neřeším.

(upravil little 5. 2. 2010 2:35)

Re: PC problém (Nová grafika?)

Výsledky nemám a vlastně mě ani nezajímají. smile

V socketu si trůní Athlon 3200+ s jádrem Orleans, v základu na 2GHz. Mám bohužel jenom 667MHz RAM, takže jsem jimi limitován, ale i přesto procesor momentálně pracuje při solidních 2,7GHz, napětí defaultní 1.4V, funkční CnQ. Systém je na Samsungu F1 320GB (jednoplotna). Díky optimalizovaným a osekaným XPčkám ve verzi Dark Lite to i vcelku lítá. smile

Na téhle desce byl původně X2 3800, který jsem bez jakékoliv optimalizace rozběhl na 2,6GHz, pouze jsem tenkrát snížil HT na 4x a frekvenci RAM.

Je to dobrá deska a překvapivě se ani moc nezahřívá.

Re: PC problém (Nová grafika?)

zkusim ji upéct, ale když to nepude tak jakou náhradu? aby rozjela TDU podmínka. min. na 1024

Re: PC problém (Nová grafika?)

KDybys chtěl, měl bych tu jednu 4870 1GB smile

Web

Re: PC problém (Nová grafika?)

Na pečení kašli. Tady máš jednu 4870 přímo pod nosem, tak ji ber. S tím pečením si dělají z lidí akorát legraci... roll

Re: PC problém (Nová grafika?)

Milan - teď se mamka i docela tvářila, že pokud by byla 100% funkční tak by do toho i šla. Ale Most je přez půlku ČR.. kolik by jsi za ni chtěl.?

Re: PC problém (Nová grafika?)

Little:  ja si dnes tu svou upekl, a kdyz jsem to zase slozil , tak grafika najela kamarade smile taky jsem na to cumel  jak cip. ale delala lehke artefakty ve voknech a byla nestabilni. myslim ze jsem ji nechal pect moc dlouho. pac jsem ji dal pak dopect v nadeji ze se to dodela a ono se to podelalo big_smile no aspon byla prdel.
upozornuju ze predtim me deska nahlasila chybu a monitor nenabehl. po peceni to najelo, a po kazdem dalsim restartu se stav zlepsoval... cca 10x smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

Hmm, nevím co ti na tohle mám napsat. smile

Přečti si diskuzi na Extrahardware.cz. Tam se k tomu vyjadřuje spousta lidí, aneb kromě smradu v kuchyni tímhle postupem nic nezískali. Neříkám, že to není možný, ale dost nepravděpodobný. Spousta grafik má třeba spálený jádro a ty ho v troubě ještě připečeš. To mi přijde stejný nebo podobný, jako kdybys dal do trouby reproduktor se spálenou cívkou. smile

Re: PC problém (Nová grafika?)

no ja nevim co te grafice bylo, teda je. ale prvni peceni pomohlo vymacknout z pajenych mist trosku kalafuny big_smile
jo smrad jsem si nenadelal doma, ale na koleji ve verejne kuchynce smile kdyz vesel do kuchynky vietnamec a ja akorat nesl na plechu rozdelanou 2jadrovou grafarnu, tak mu malem vypadli oci, zda je to to co vidi ze to je.

Re: PC problém (Nová grafika?)

lol

Re: PC problém (Nová grafika?)

Ma se to pict ve 120° 6-8minut

Overene na viac nez dvoch kartach lol
Inak funguju bez najmensieho problemu

Web

Re: PC problém (Nová grafika?)

tez si myslim ze uz tech 200+ C  bylo asi moc big_smile no co, treba bude jeste nekdy prilezitost

Re: PC problém (Nová grafika?)

bmh1: 2700+pošta, je uplně v pořádku. žádnej problém s ní doposud nebyl, nikdy nebyla ani taktovana.

Web

Re: PC problém (Nová grafika?)

jasně, musim se ještě podívat na nějakou ramku, min. chci dokoupit ještě 1GB, ale nebránil bych se více.

Re: PC problém (Nová grafika?)

Velice dobrá cena za tu 4870ku. Navíc o výkon nebude nouze.

Re: PC problém (Nová grafika?)

babakus - však už jsem téměř rozhodnutý, ještě potřebuji aby mi ji Milan do středy podržel...

Re: PC problém (Nová grafika?)

Mám ještě dotaz, díval jsem se teď na diskuze o jádrech a chtěl jsem si pc trošku zrychlit.. docela jsem se zděsil, když jsem zjistil, že mé PC vůbec nemá 2 jádra rozeznané.! Podívejte:

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/2195_co_to_je.jpg

Co s tím.? Poraďte prosím.

Re: PC problém (Nová grafika?)

Stáhni si CPU-Z v nejnovější verzi a hoď sem screen. smile

Příspěvky [21 až 40 z 92]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » PC problém (Nová grafika?)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£