(upravil Klon 3. 2. 2010 21:26)

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Vzhledem k opravě tramvajového svrušku na stanici Malovanka  jsou tramvajové linky 15, 22 a 57 ve směru z centra zkráceny do zastávky Pohořelec, nástupní zastávka bude v obratišti Dlabačov (pár kroků od Malovanky). Autobusů se to víceméně netýká. Na strahovov z busem 149,143(jezdí od FELu),217 a 176(stadion strahov, pár kroků ke kolejím).

Prezenčka:
opamp
Michal
klon
Frank
Jarouš
Katchabba
Thales
Mirulu
Zorg

a z původního threadu ještě nepotvrdili účast:
Crashpc
lexx

Zítra bych to tam skočil zarezervovat.

opamp a jarouš můžou spát mají u mě domluvený nocleh - na pokoji( karimatku s sebou) nebo ve skladu na patře, tam je postel.  Tak jako tak spacáky s sebou Pánove. Pokud ještě někdo potřebuje nocleh, tak je ještě místo. Ze restaurace na bloku 8(roh směrem k menze) nás asi k našemu nevelkému nadšení někdy po půlnoci vyženou. Afterparty je možná v dalších podnicích na kopci, nebo jistota v podobě nonstopu na malovance.

edit:
Michalovi se omlouvám, nějak mi vyklouz..

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

A co Michal?!?!?!

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Zítra máme vánoční večírek v pivovaru(loni jsme ho měli v dubnu a na bowlingu sad , takže velký zlepšení), takže jestli se moc nezdemoluju rád bych na chvilku dorazil. Rezervace pro mě netřeba, beztak budu furt někde na cigáru.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Doraž, proberem ty věci cos psal smile

MICHALE, co Ty???????

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Rychta zavírá v  0:30. Ze skladu zmizely postele, takže si kluci vemte i prosím i ty karimatky.
V kolik začátek ?

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Já dorazím nejdřív v 6, spíš v 7 sad

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

opamp napsal:

A co Michal?!?!?!

A co Zorg-iniciátor?! big_smile Dorazím po pracovní době, doufám, že bude roznášet zase ta tweetka, nemůžu na ní zapomenout ani poté, co mi Frank ukazoval svou novou lásku lol

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Já dorazím nejdříve kolem 20h, páč musím v ČB odevzdat děti na hlídání a pak se přepravit do Práglu. Jinak využiju nabídku Milana - Mirulu a přespím u něho, potřebuji s ním něco doladit, tak toho využiju. Tož tedy, Klon bude mít volné místečko po mě a tímto mu zároveň děkuji, že na mne myslel !

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Hupf, byl jsem k.o když jsem to sepisoval. tak začátek v 7 ?Pardon

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Tak zarezervováno. Začátek 19:00.
10 lidí. Rezervace na jméno Petřík. Salónek.V pátek tam je ale klid.

http://amapy.atlas.cz/mapa/restaurant-petrin

Vchod z ulice jezdecká. Je to blok číslo 8. Doprava busem na koleje strahov nebo stadion strahov, lanovkou na petřín, nebo tramvají pod kopec na dlabačov (malovanka mimo provoz).

(upravil Bentley 4. 2. 2010 20:53)

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

kurvaa, ja chci taky big_smile  11 je hezke cislo. uvidim jak postiham, ale nemam to daleko na rychtu

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

V pátek tam je většinou volno, když nás bude víc tak to myslím nebude problém. Určitě přiď.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

ahoj, my se ještě neznáme, ale zítra jedu k Thaletovi a kříží se mu to s touto akcičkou, tak jestli by Vám to nevadilo rád bych se také přidal a mohl to napravit.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Tož dojdi smile

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

svou účast ruším. Nevychází to kluci sad

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

No všimli jsem si, že tam nejsi sad

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Myslím že speciálně s tím dnešním pokračováním u Mirula a zvláště pak u OpAmpa to byla hodně povedená akcička smile Všem kteří se neúčastnili mohu říci že jen k jejich smůle.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Franku, pěkně si provařil, že ses zdejch tak brzo. Po půlnoci obsluha jako bonus vytáhla kozy a zákazníci s útratou nad 300Kč si mohli šáhnout na bradavku lol
Ale sere mě, že jsem neslyšel flašky, sloupky, feta ani dacana...

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Pěkná akce ! Škoda, že je tak málo času, dalo by se diskutovat celé hodiny smile

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Dalo... Doufám, že příště si poslechnete DPA223 ve stereu... a místo ALPSe bude Františkův DRC smile

Web