(upravil opamp 29. 1. 2010 15:14)

Téma: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Ahoj přátelé dobrého piva (chci říct zvuku).

Píšem o tom ve Vzkazech a sprosťárnách, ale většina z vás je slušných a do onoho threadu nechodí, tak to píšu raději sem, na místo veřejné.

Jakožto místo konání navrhuju osvědčenou Strahovskou rychtu a prosím obyvatele Silicon Hill aby rezervaci učiniti ráčili.

Kdo přidete?

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Rezervace není problém, akorát budu potřebovat vědět kolik nás zhruba dorazí. S místem by ale neměl být problém, je zkouškové a na kopci je chcíplo. Já samozřejmě dorazím.

(upravil opamp 29. 1. 2010 15:58)

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Já taky smile

Bylo by případně možno přespat? Pochybuju, že až skončíme, pojede mi něco domů.

Tak se hlaste, lidi smile

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

pratele, bohuzel nedorazim, jelikoz 5. ma bracha maturak a budu tam... sad

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Nevím jestli tu bude spolubydlící. Při nejhorším spacák a podlaha, ale většínou jezdí na víkend dom.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Zas Strahov, zas budu v píči, zas se budu válet v konťáku... Udělejte to na Žižkově, to mám kousek dom smile Nebo by nebylo zlý aby to bylo na jakýkoli lince noční tramvaje.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Z malovanky jezdí noční tramvaj 57.  Konťáky tu teď nemáme, teda jen ty klasický plastový na papír, sklo, plast... zas tu je ale řádně nasněžíno.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Musim si zvopakovat základy čínskejch bojovejch umění.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Čau chlapi, 5.2. má manželka cestu do Práglu, tudíž bych byl schopen se dopravit. Bohužel půlnoční vlak do ČB již nejezdí a nemám zajištěno ubytování, neb všichni něco už v ten termín mají...Pokud bychom juchali do rána, jede mi první vlak v 6:16 smile

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Jarouši, buď přespíme ve spacáku u Klona na Strahově anebo se stane zázrak a "nějak" se dostanem do Jenče, kde bude prázdnej barák, holky jedou zejtra na hory... tak by mohla bejt vacuum afterparty smile

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Kdybyže to ctěnému panstvu nevadilo, tak já bych se té taškařice také zúčastnil ...
Je zde někdo, jako organizátor, koho bych měl za tím účelem kontaktovat, nebo prostě přijdu a bude ?

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Prostě přijdeš a bude.
A ty Svijany vem s sebou, to je nejlepší pivo na světě smile

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

No jo ale jaký? Co já vim, tak se jich točí děsný kvantum. Nebo aspoň tak před pár lety točilo. Sbírám víčka od piv a Svijanskejch mám asi deset.

(upravil mirulu 31. 1. 2010 16:06)

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Jardo, taky bys mohl přespat u nás a rovnou si poslechnout prototyp tvýho OBčka smile Aby se případně dalo něco změnit dle tvého ucha, než to pude na finál desku.

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

hahaha, afterparty u mirulu, to zní dobře!!!

Franku, ochutnal jsem snad celý široký Svijanský portfolio a není tam možnost šlápnout vedle!

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Já bych se také kdyžtak s dovolením zůčastnil .o)

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Pak pozdravuj...

Web

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Chcete mě? smile

Milane, Ondro a další - pokud si vzpomínám, tak cesta domů je skoro větší pecka než sraz samotnej... smile A Afterparty u Milana/mirulu souhlas. Lenka bude nadšená, zvlášť pokud se nad ránem bude testovat Xmax u těch jarousovych OB a skoroPA, co mirulu doma má. smile

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Afterparty u Mirulu to by mohla být zajímavá akcička.

Re: Pragostmeláč 5.2.2010 večer až v noci

Tak prrrrr jo? lol

Web