Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Zvukova karta

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Zvukova karta

Nazdar dnes som chcel po prvy krat merat na inom pocitaci, pomocou LSPLab... s integrovanou zvukovou kartou...
vsetko som nastavil a meranie stale nie a nie... Vystup je zvoleny dobre, vstup je zvoleny dobre.... dokonca aj indikator mikrofonu ukazuje citlivost na channel A... no ked dam "do meassurments" teda merať ono to normálne zamutuje mikrofon a neda sa s tym nic robit.....vzdy to robi pri hociakom nastaveni... skusal som vsetko.. je to nenormalne skoro som to rozbil vsetko aj s aparaturou... neskutocne ma to sere... boha taku pi+++ som este nazazil aby to robilo
skusane to je na W7 aj na XPcku..
inak doska gigabyte g33m-ds2r
zvukovy čip... ALC889A
jezis keby sa ta sracka dala vyhodit vonoknom tak uz je davno prec...
vyzera to na novu zvukovku co myslite?

Re: Zvukova karta

Integrovaná je na 95% nepoužiteľná. Ak máš osciloskop, pusti si vo WINisd 6kHz sínus a pozri sa, čo za "sínus" ti ide z výstupu..
Tvoj problém bude aj software, ak máš nainštalovanú nejakú utilitku na tú onboardku, ktorú si dostal s CD k doske, skús si to vypnúť, nechaj len windowsácky ovládač..

Re: Zvukova karta

ne ne to uz ovladacmi nepsravim skúšané, pred reprakom je zosík, myslíš že je zvukovo (na krajne frekvencie) až tak nepoužitelná?... ja sa nebránim viem, že je to shit najvyššiej kvality, ale ... zasa až takto!... osciloskop nemam... takže z toho nič...  a na integrovanej u druheho kompu mi to merá celkom slušne

Re: Zvukova karta

Ono to býva tak, že ak si myslíš, že integrovaná karta je zlá, skutočnosť je ešte horšia. Robil si si loopback v RMAA napríklad??

Re: Zvukova karta

ne ne ne ne... s touto kartou som ani tak nepocital do buducnosti... a v resp. ani ma velmi nezaujima... ale ma trocha nasralo ked to odmietlo merat...
co by si odporucil v tej najnizsej cenovej kategorii .. moje poziadavky su priam jednoduche 2.0stereo to je vsetko..
ziadna 15.3 kanal ani sluchadlovy zosik teda samozrejme bude to asi 5.1 karta... ale o taketo tie priestrove repro mi nejde...iba cisto na hudbu a na meranie big_smile

Re: Zvukova karta

Osobne mám Creative Xfi Xtreme audio do PCI, ozaj príjemné prekvapenie...

Re: Zvukova karta

no ja by som sa práveže tejto značke chcel ak sa dá vyhnúť no ak sa to fakt oplatí tak poruším aj toto moje prikázanie

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Zvukova karta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£