Téma: sněhová kalamita

Tak jak to u vás vypadá? u mne takhle,makal jsem jak brok.
https://i.postimg.cc/G8bFMP6f/1727296.jpg

Re: sněhová kalamita

podobně, ale co mě fascinuje jsou Televizní noviny-hlavní téma sníh- Cože? v lednu napadl sníh? je to vůbec možný?
a v létě budou čumět na teploměr kam až se vyšplhal....

Web

Re: sněhová kalamita

je to divadlo.

Re: sněhová kalamita

Divadlo je i to pocasi. Vcera jsem hazel snih a dnes skrabal led z cesty. Co budu delat zitra?

Re: sněhová kalamita

Kdo znáte Kolín, tak u nás za posledních x let maximálně pár cenťáků, teďkon mazééc lol

Re: sněhová kalamita

u nás je to v pohodě, podle mě je tu o něco víc než u benaziho a ani mi to nepříde divné big_smile přesně jak říká chyna big_smile pafe zítra budem sbírat tragače big_smile

Re: sněhová kalamita

To je toho, v lednu trocha sněhu... to já pamatuju 2x uhelné prázdniny, kdy se na týden zavřely školy a dokonce jednou byla taková krize, že se dokonce vypnuly i rušičky a Svobodná Evropa a další podvratné vysílání bylo celý týden slyšet na všech pásmech bez Husákových dudáků lol

Web

Re: sněhová kalamita

Teď jsem si nakládal a odnášel sníh od garáže (to víte, řadovka), dobrá rozcvička, večer potřebuji vyjet.
Ale nezoufejte, to je jen propaganda Klausovců, panuje přeci GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ!
Chlapci ekologičtí asi nečetli Součka (Tušení stínu a Tušení souvislostí).

Re: sněhová kalamita

trochu chumelilo, odházel jsem asi tunu a půl sněhu a sedim si doma v teple, jaká kalamita? smile

Re: sněhová kalamita

vy sa teda mate, tu je 8C a snehu 0,00m aj mm aj cm aj um, akukolvek mierku zvolim

Re: sněhová kalamita

Kdybys řádně a včas platil daně, tak i sníh bys měl smile

Web

Re: sněhová kalamita

Julo Satinský vždy vravel, že na všetko treba nájsť vinníka. Napr. "Zase tí Maďari!"

V rádiách ma serú rosničky. Cez zimu "Pripravte sa poriadnu zimu, bude až -3!!!" a cez leto "Dnes bude príjemne teplúčko, 35-37 smile"

Re: sněhová kalamita

Včera jsem stál celkem 5 hodin ve dvou kolonách.

Web

Re: sněhová kalamita

aka kalamita? snad 10-20 cm je uz kalamita? Ludia su jednoducho pohodlni.

(upravil paf 9. 1. 2010 22:24)

Re: sněhová kalamita

No pohodlni....
treba pri nekolikatem odhrnovani obecni cesty kolem naseho domu (neb je to z kopce a nechci aby mi moje tehula potratila pri padu) cloveka nasere, kdyz vidi jet nekolikrat obecni plkac na shrnovani snehu kolem a ten dela jako ze nevidi kde jeste nebyl. Ale vsadim boty, ze ulice kde bydli nase zastupitelstvo byly ciste.
Ale vcil tu pekne sere, takze brzy tu asi budou z ladovske zimy - blata.

Re: sněhová kalamita

Tak, tak, když u nás na vesnici jede auto z pluhem, tak krásně shrabe jednu polovinu, protože na druhé straně parkujou asi dvě auta (na 150m ulici) a ten sníh končí a straně druhé, takže když dojdu dom, tak mám před vjezdem do baráku asi 50x150x600cm sněhu (to nepočítám 50m chodníků), kterej musím někam odházet.. Když to udělám a říkám si že bych se šel kouknout na dvůr, tak se tam nedostanu, protože jdou vrata zamrzlý a když se i přes ně dostanu a nezabijou mě rampouchy co jsou na parapetu v prvním patře, tak mě zbývá už jenom dvoumetrová závěj před vchodem do sklepa a hurá mám na hodinu hotovo a můžu se jít flákat.
Tož asi tak..

(upravil Johnyn 10. 1. 2010 0:25)

Re: sněhová kalamita

Je zima, leden, tak nečekaně padá sníh. Nevim, čemu se pořád v televizi tak diví.

http://s4.postimg.cc/4qhlmm4vt/19_zima.jpg

Re: sněhová kalamita

U nás ani nesněžilo (možná občas semtam něco spadlo) a navíc mi je to všechno jedno, ať si sněží, ať jsou třeba dva metry sněhu... aspoň by byla sranda (teda jak pro koho) big_smile

hue hue hue

Web

(upravil babakus 10. 1. 2010 0:56)

Re: sněhová kalamita

Nevidím na tom nic divného, prostě padá sníh a je ho trošičku víc než minulý rok, ale sakra méně, než před 10ti lety. Nojo lidi si zvykli na minimální množství sněhu atd a teď napadne 30cm a je kalamita. Já si pamatuju, když jsme skákali s klukama z 1. patra z okna do sněhu a bylo nám hej. Dneska bych se při takovém skoku zabil a ne jednou wink A to prosím nejsem žádný pamětník, ale normální cucák, před pár lety náctiletý wink

Re: sněhová kalamita

Johyn, příjemná fotka, jen škoda těch odrazů v objektivu od lampy.