Téma: Drevotrieska pre maloodberatelov

Zdravím, chcel by som sa spýtať kde najvýhodnejšie kupovať formátovanú drevotriesku, alebo aj celé tabule o hrúbke 20-25mm, baumax takéto hrúbky nerobí. Môže byť aj súkromník, ak niekoho poznáte a hlavne niečo v okolí Bratislavy. Ďakujem

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

toto je osvedcene, aspon u nas v Ziline. podmienka je ale zobrat celu tabulu, ktoru ti podla tvojej potreby nazeru, nerezu na zopar kuskov ako v Baumaxe. http://www.sezam-za.sk

(upravil dodik 9. 12. 2009 16:15)

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

Aha, takže ja zaplatím celú tabulu, a platím teda aj odpad, zvyšky. Takže napríklad ak by som využil 50% tak zvyšook mi dajú alebo si ho nechávajú?

Na stránke ale píšu že rezanie v BA neposkytujú.

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

jasne ze ak si kupis celu tabulu tak ju aj dostanes

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

presne tak, celu tabulu kupis a je tvoja, ci si uz z nej das narezat celu alebo 1/2, je to tvoja vec

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

Nevieš, ako je to s odvozom? 25mm narezaná tabuľa váži viac ako ja, musí si to človek nahádzať na káru/do káry, alebo to aj rozvážajú?

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

myslim ze aj privezu ak o to poziadas, ja som si stale veci odviezol sam. mas zaujem o nieco odtialto? ak by si bral nieco take co by sa aj mne hodilo, pohli by sme sa podelit smile

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

To je dobrá správa. Naposledy som trepal cez pol Žiliny v pick-upe 2x1,2m(nepamätám presne) 25mm mdf v kuse a poviem tak, že radšej cálnem 10€ za poriadny odvoz, ako zadarmo cca 50-60 kg dosku vysypať z auta počas plnej premávky(popruhy boli staršie a trhli)..
Na budúci rok(long term) chcem robiť 2 superštíhle suby na ktoré by mi cca 60% dosky mohlo vystačiť. Už viem, komu sa ozvať, super! tongue

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

ok

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

Dnes som bol v baumaxe pozrieť ako to tam je, a maximálne hrúbky ktoré režú je 18mm, takže ak nezozeniem nič iné budem musieť zlepiť dve dokopy.

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

Neřikej, že tam to desky prodávaj, je nikde neřežou? Nebo to zařídit přes truhláře, apod...

Re: Drevotrieska pre maloodberatelov

sezam pre bratislavu nereže, tak asi zlepím dve tenšie. Ako ich odporúčate zlepiť, dalo by sa tak že sa spraví z jednej vrstvy hotová bedna a oblepí sa ešte jednou vrstvou alebo jednoduchšie že každú dosku zlepím zdvoch a potom postavím celok, samozrejme že pre každú možnosť sú iné rozmery.