Téma: Eminence EM15-300

Už jsem tu jednou psal....
A ted už bych to chtěl vážně big_smile
Tyde "repráčky" se mi valej doma už přez 2 roky....ja jen kolem chodim a smutne přihlížim.
Našel by se nějaký dobrý člověk big_smile co by mi pomohl navrhnout ozvučnici ?
Nejsem v tom totiž zběhlej...a co tak čtu tak je tu dost chytrých hlav....:roll:
předem díky wink

Re: Eminence EM15-300

Šel bych do SUB15 od BC...vychází to rovná charka 110l/40Hz nebo mi se víc zamlouvá 110l/44Hz s malým hrbem.. a 110l/44Hz je SUB15 wink

Re: Eminence EM15-300

Neni ta Eminence stredobas s malym xmax, takze do subu ji davat je nesmysl? Ja jsem nasel na netu ze odpovida Kappe ovsem ne s oznacenim LF.

Re: Eminence EM15-300

nu oni si prej to xmax udavali podle sebe  big_smile nevim co je na tom pravdy..a chtel bych z toho sub..i treba s malinkým hrbem big_smile

Re: Eminence EM15-300

Tak to jdi pak do Sub15 od BC....možná ladění na 46 HZ místo 44 Hz

Re: Eminence EM15-300

bnejsem v tomhle zbehlej....potreboval bych nejakej navrh na ozvucnici ....

(upravil JARDAJUNIOR 6. 12. 2009 22:34)

Re: Eminence EM15-300

pls poradte nekdo...nechapu to BC ......??

Re: Eminence EM15-300

Symbolem BC je míněna firma, jenž nabízí repro, repro bedny a pod. A ona vyrábí reprobedny SUB 15. Plánek na to máš tady. http://volvacek.rajce.idnes.cz/hh/ záleží k čemu to chceš využít. Mno, takže asi tak...

(upravil JARDAJUNIOR 8. 12. 2009 15:21)

Re: Eminence EM15-300

Chci to na akce co poradame..tenhle plánek se mi dost líbí....o výkednu se pustim do stavby...

Re: Eminence EM15-300

Nemuselo by to hrát špatně. Jinak tohle je taková, dá se říct až "univerziální bedna". Mám 2, ale s 18" a hraje to uspokojivě smile

Re: Eminence EM15-300

Uvidíme uvidíme.....;) ja se do toho o víkendu postuim  a pak dám vedet jak jsem dopadl wink

Re: Eminence EM15-300

hotovo postaveno...a v celku uspesne...tolik jsem od toho ani nečekal...diky moc;-)