Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro satelity (max. 100W)

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 34 z 34]

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

preto sa pýtam, čo za satelity o budú smile ak to bude niečo s bežnou 12/18 výhybkou, myslím, že poslúži veľmi dobre všetko z toho.
len miesto SPV100 by som šiel prípadne do SPV250 alebo SPM100(ak sa predáva ešte),
staval by som diy symasyma(ak chcem malú dps) alebo LVA, ak je viacej miesta... môj názor

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

Já bych tam prskl Lamy s 3886....  smile

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

Jaké satelity? To zatím ví jenom bůh a fírer. Vzhledem k tomu, že je to do obýváku, určitě mi do toho začne (stran designu) kafrat můj lotosový květ. A protože ženský většinou vybírají podle toho jak to vypadá, né jak to hraje, čeká nás menší rodinný průser. A to ještě neví, že pod fíkus příjde woofer ......... Nakonec si to stejně všechno nastěhuju do svojí trucovny, a může mi vlízt na hrb.

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

" A to ještě neví, že pod fíkus příjde woofer" big_smile nádhera

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

K**va je to vůbec možný? Já mám hrombednu v obejváku taky maskovanou fikusem!!!!!!!!!!

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

hrombednu cool

(upravil millano 1. 12. 2009 17:47)

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

2 Trachta: staci ti -3 dB na 100 kHz ?? --> Jožiho elternativa : http://www.joziho-technika.estranky.sk/ … lnovac100w

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

No výborně millano, další nominace pro saty do obýváku.
Takže pro úplnost:

- V-MOS 60
- Symasym5
- Levex LVA100
- Joži Uni 100
- LM3886 (ale jenom kvůli reebovi) smile

Teď to poskládat podle kritérií: výkon / cena / zvuková kvalita / rozchoditelnost / dostupnost součástek

..... Hitparáda jak cyp .....

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

Jsem sám zvědav, co vyhraje. Místo LVA100 bych možná doporučil LVA101, ale je dražší kvůli tranzistorům Sanyo.
A komu se i přesto líbí LVA100, dělám takovou menší revizi (troška doladění a malé změny) smile
Já bych tam tu LM3886 nechal, není to sice diskrét, ale kvalitou předčí i některé tranzistoráky.

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

Věřím, že LM3886 předčí Jožiho (což je "jen" nepatrně upravené SPV) a při "pokojových" hlasitostech i symouše. Nepříjemný zvukový charakter kvazikomplementáru jsem u LM zaznamenal "jen když se to hulilo nadoraz".

Takže vlastně řešíš pouze VMOS / Levex / LM3886 smile A do toho Ti kecat nebudu, to je jako kecat Ti do toho, půjdeš-li do postele s překrásnou brunetou / překrásnou blondýnou / překrásnou zrzkou.

Omlouvám se za technicky vágní výrazivo.

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

Opampe je to možne, nemam  momentalne ziadny kusok po ruke, ktory by som hodil na spektral, skusim daku testovaciu dosku pohladat a zmeriam to. Potom to možeme objektivne zhodnotit.

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

Opamp: ".... do postele s překrásnou brunetou / překrásnou blondýnou / překrásnou zrzkou ...."

Opět soudíš podle designu, nikoliv podle výkonu .... smile
V mnoha případech je lepší čerstvě vykoupanej dědeček, nebo kachna se zelím.

(upravil opamp 2. 12. 2009 9:43)

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

Nevím, s dědečkem ani kachnou se zelím jsem v posteli ještě nebyl smile

Joži, to měření by bylo moc fajn...

Web

Re: Zesilovač pro satelity (max. 100W)

No, pánové beze srandy, jsem moc rád za všechny vaše názory.
   Docela chápu, že se někteří snaží vrátit do hry 3886ku. Vloni jsem z těmito LMky narychlo spraskal stereo zesík do dílny v práci, a musím říci, že přinejmenším velice mile překvapil. Stavěl jsem ho přesně podle opampova schematu LaMa Mk2. Je na něm sympatické, že i začátečník, který se naučí slušně letovat, dobře si přečte opampův web, drží se jeho rad a nevymýšlí blbosti, postaví bez jakéhokoliv oživování zesilovač s parametry, o jakých si u běžné spotřební elektroniky může nechat jenom zdát. A za pusinku. V tomto ohledu je LM3886 naprosto nepřekonatelný IO.
  Jinak bych řekl, že zatím vyhrává ten V-MOS. Už ze zvědavosti. Někteří na něj pějí přímo ódy. Kromě toho Levexu zůstal jako jediný v tomto minihlasování bez poskvrny.

Příspěvky [21 až 34 z 34]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač pro satelity (max. 100W)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£