Téma: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

zkuste mi prosim poradit,ktery z nich bude lepsi pro kamose na Hip hop a tucarny.v grafech vysli cca stejne,trosicku lip ale ED 12LF.v praxi se to muze lisit.nebo poradte prosim jeste neco lepsiho do 2k.zd

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

Ať si dá tu Eminenci, jednak je to hustý jméno a druhak by dal beymu do blbý bedny, zesilovače a bez subsonicu a pak by nám ji ještě hanil.

Web

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

Deltu, odhadem 80l a trochu nadladěnej basreflex. Pasivní výhybka a budou z toho lýzt supr basipyčo.

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

jo, přesně podle franka, možná ještě menší objem. to pak bude mít páru a basipyčho.
a nenarazí si to cívkou o dno cool

Já si myslím že jsme udělali průser. jestli to ty lidi vážně začnou takhle rvát všude - domů, do auta, na hajzl big_smile tak se z PA stane to co z autohifi sad

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

Na hajzlu mám teď taky provizorně Deltu smile

Web

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

zesik ma magnata 1000,dvoukanal,mam pocit,ze ma laditelny subsonic.nehanol.znam ho.moc se mu libi ma delta v 50l,ladeno na 40Hz,F3 pri 70Hz,br 60*115 a je to pecka i na radio.myslel jsem,ze by chtel tu beymu,ta se mu zamlouva vic (podle Xmax).autohifik.
2Frank:jak myslis nadladit?
2Crashpc:myslim,ze ne.pac autohifici zustanou stejni.a vsude to nervem vsichni.PA jsou proste trida,klasa a pecka,to nej.

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

Vaillante: jo, Xmax má víc ale právě že je to nenapravitelnej hifík jak jsi řikal, tak s ní co nevidět taky narazí cívkou o dno big_smile a bude mít kulový cool Tu eminenci možná ani tolik nevybudí....
Autohifíci jdou za tím co dělá nejvíc basů a nevidím důvod pro to aby zůstávali na těch šmejdech. Už i McFun čeká se svýma novýma PA kouskama na příliv nadšenců big_smile

Já jsem ale jinak tvrdošíjně za deltu. stojí za to.

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

vim,ze delta stoji za to,vzdyt ji mam v aute taky a je to parada.tvrdy basy jako nikdy,da se v tom poznat kazdy nastroj a je to fakt super reprak.
ale tak s tou beymou je to jeho problem,kdyz si ji znici.podle me je ale fakt lepsi ta delta.
takze asi schvalena delta.
na kolik byste ji ladili?a orizli subsonicem?

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

podle bedny. nemá cenu jí jakymkoli způsobem  tahat pod 40Hz. já to budu ořezávat kolem 35-40Hz. na 30Hz už si holka bohužel ani neškytne a tak nemá cenu jí tam tejrat a zbytečně jí nechat kmitat.....

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

Nadladit tak, aby udělala hrb... Já nevim. Odhadem - nebudeš jadit na 50Hz, ale na 60.

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

tomu uz rozumim.diky.

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

proč hrb??

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

autohifici maji radi huceni a boleni hlav a hlavne aby je bylo slyset na stovky metru daleko.

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

Do auta stačí Deltě 40l může být jak bassreflex tak uzavřená... 80l almara neni do auta zapotřebí, to si asi Frank zase dělal prdel...

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

hot.shot. ja sem ji udelal 45l a mam dojem ze ji budu muset pomoct. basu je malo. ale jinak silu urcite ma velkou.

(upravil chyna.cz 29. 6. 2007 10:59)

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

já udělám těch 55 litrů a ladit budu na 51Hz BR 2* 10cm průměr a 16,5cm dýlka
ještě mě napadá beyma SM 112/ W ale ta se jen tak asi v ČR nedá sehnat. do 60litrů by byla dobrá

Web

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

Kreši a máš jí v uzavřený nebo br?

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

Ladit přes 50hz hrbatě DO AUTA? Zbláznili jste se? Basreflex udělá v autě peak dobře 10-15db kolem své rezonance sám od sebe. K tomu si přičtěte vlastní peak toho ladění. To je fakt na bolení hlavy a "machr-rajd" po okolních vesnicích... Když zavřete subýk do pár m3 uvnitř auta, je to "kapánek" jiný výsledek, než free-air simulace ve WinISD a podobných.

To už se přimlouvám spíš za lehké podladění s tím, že se bude dělat pokles (šelf)mezi SPL od repra a SPL od basreflexu.
Profíkovi do auta bych dal spíš víc litrů, než to minimum, které tu kdosi radí. Zatímco gumák si s tím poradí, profík se v menších objemech neukáže. To je podle mne hlavní překážka profi v autě - respektive dobrého profi v autě. JE sice pravda, že pevnost potřebujeme kolem těch 50hz a výš, ale neplést si to s tím, že tam bude obrovský hrb a ještě faktický začátek spodního konce charky.

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

zavrenou 45litru a bude se jen elektronicky doladovat. na 80-100Hz -3db a na 40-45Hz +1 - +3db

Re: 12BR70 vs. Eminence Delta 12LF

mám tu dalšího kandidáta z výprodeje prodance
http://prodance.netdirect.cz/DetailPage.asp?DPG=87351
http://www.selenium.com.br/sitenovo/adm … Bass_p.pdf
stojí to za hřích? cena menší jak delta 12LF

Web