Téma: Raklamacia baterky do MT

Mám takýto problém - pred cca 2mi mesiacmi som si kúpil baterku do Nokii E65, s tým, že ako nová, originálna, niečo vydrží. No prd. Ledva dva dni. Stará behá 3 dni v pohode... Čo s tým? Ako reklamovať baterku?

Vďaka..

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

No normálně tam dojdi smile Na kapacitu sice záruka snad neplatí, nebo je omezená na půl roku... už přesně nevím...

Re: Raklamacia baterky do MT

Tuším půl roku. Zajít na prodejnu.

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

Máme podobné zkušenosti s jinými baterkami, byla to opravdu originál, nebo "jako originál" ?

Bohužel mnohé noname baterky do mt a fotopřístrojů jednak že se jeví jako 60-80% kapacity původní, ale taky rychleji stárnou a vydrží prd. Originální baterka používaná 3 roky je na tom o 60% lépe s výdrží než 1 rok stará "originál" sad. Když jsem zjistil nákupní ceny těch baterek, co prodávali za jednotné ceny 199/249/299/369Kč, tak se nedivím ničemu sad

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

Je to táto - http://www.epicentrum.sk/product/nokia-bl-5f-463/ a má aj Nokiácky hologram 100% zhodný s origo baterkou...

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

Tak za ty prachy by to origoš snad bejt měl...

Re: Raklamacia baterky do MT

buď rád aspoň za dva dny smile já s N95kou jsme rád za den a půl, když ho nepoužívám.
každý večer je na nabíječce ,...

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

na batérie sa kapacitná záruka bežne nevzťahuje, ide o spotrebný tovar

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

Aj po dvoch mesiacoch od kupy?

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

kým nie je dáky katastrofický scenár (vydrží pár minút) tak ani nie. ale skúsiť to môžeš

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

záruka na baterii je půl roku. kapacitu máš přece udávanou, tak jí proměř a se špatným výsledkem zajdi na prodejnu.

Web

Re: Raklamacia baterky do MT

Samozrejme s dokladom o kúpe. Predavač pozdraví, skontroluje dátum kúpy, či nieje baterka vytečená alebo prerezaná napoly, vypočuje si tvoju verziu, donesie reklamačný list, ktorý vypíše, ty sa podpíšeš a do mesiaca máš mať vyhovené..

Re: Raklamacia baterky do MT

Písali mi, že nech im to pošlem, že to pošlu na zmeranie kapacity atd... Tak ked pojdem okolo Nokie v NZ dam si ju za 3€ zmerať a uvidíme čo potom....

Web