(upravil sinclair 21. 10. 2009 9:20)

Re: Magnat Quantum Sub 730

Já bych si tohle nikdy nekoupil. Z vnitřku je mi na blití a jinak je to dunidlo jako každé jiné, jen o kapku výkonnější.
Můj názor ale nic nemění na tom, že se v téhle republice nachází poměrně dost blbců, kteří to kupují, soudě podle údajů dovozce.

Web

Re: Magnat Quantum Sub 730

Myslel som si... Martine, tak sám vidíš, nič iné ti nezostáva.

Re: Magnat Quantum Sub 730

No od toho jsem tu diskuzi založil smile

Re: Magnat Quantum Sub 730

Proč vlastně nechceš pořádný bedny? Nevejdou se? Jinak do toho Magnata bych taky nešel....

Web

Re: Magnat Quantum Sub 730

Nevejdou nevejdou... Abych pravdu řekl, tak chci takovou pořádnou obdobu pc 2.1, ale by to dobře dávalo i hudbu, než jen na filmy smile...

Re: Magnat Quantum Sub 730

tak si ku modul od Hypexu a udelej nejakou bednu. myslim, ze by ti vyslo i na dve, ale nechces no:-)

Web

Re: Magnat Quantum Sub 730

Nic takovýho... Na ten sub je ještě čas, chtěl jsem hlavně vědět, jestli ho tady někdo z vás neslyšel. Bohužél ne.
Sub pořeším buď nějaký z druhé ruky, nebo se prasknu přez peněženku a někoho tu poprosím o stavbu třeba SPD 400 pro subika a uvidí se smile

(upravil sinclair 22. 10. 2009 1:34)

Re: Magnat Quantum Sub 730

Kup si ten modul od OndryCh. Má to trvalých sinusových 250W, což nemají ani některé home-hifi suby za padesát kolíků-když si k tomu vybereš odpovídající reproduktor a k tomu ještě ve 4 ohmech, rozmlátí ti to kvartýr.

Web

Re: Magnat Quantum Sub 730

Äle vždyt modul muzes koupit hotovej i jinej ne? Ten Hypex mi zrovna priujde dobry reseni, pokud by nebyla moznost mít Aldax SW modul hotovej. Podle me s tim tvym rozpočtem muzes postavit sub lepsi.

Web

(upravil dbmax 22. 10. 2009 15:31)

Re: Magnat Quantum Sub 730

Martin: pokiaľ máš možnosť si vypočuť spomínaný QS 730, skús ak máš čas, namiesto kecania tých prispievateľov, ktorí ho nikdy nepočuli.
Ak si zobereš do úvahy hotovú ozvučnicu, koniec 400Wrms v triede D.... zamerajme sa na zosik, keď si odmyslíš zopár kecov a nahodení skresľujúcich čísel podľa výrobcov, ešte stále je tu možnosť, že ten zosik v subíku môže mať stále slušný výkon, je možnosť predať pôvodný bass a vymeniť za iný kus, pochybujem že QS 730 bude dunítko, bedňa je dosť veľká kysňa, a v pôvodnej cene 1200eur...je to dosť.

Web

Re: Magnat Quantum Sub 730

Taky si nemyslím, že bude hrát špatně... Ale chtěl jsem se prostě jen tak letmo zeptat, jestli ho tu třeba někdo neslyšel a tím pádem by moch podat reference, protože sub jako takovej je to bytelnej a silnej.
Proti zesiku v třídě D nemám nic, používají ho snad všechny vysoce výkonný suby, včetně Velodyne, nicméně tímto tedy uzavírám tuto diskuzi, protože se reference nedostanou díky nejspíš jeho malé známosti.
Za čas budu řešit s Lexxem co a jak co se týče vršků, takže subík nechám stranou...
Pokud budou penízky až koupím zes a postavím vršky, Aldax to bude jistit, už jen díky sympatiím k této značce wink.
Hawk

Re: Magnat Quantum Sub 730

Nech si od někoho udělat sub modul (třeba SPV250, senior,switch) to by ses do 10tis. vejít určitě měl, a 5tis. ti zbyde na bednu s reprákem...

(upravil Martin 22. 10. 2009 16:39)

Re: Magnat Quantum Sub 730

uvidíme, třeba to bude i SPD 400... Vzal bych ten od Ondry, ale jako první sub stavět nebudu wink
Abych to upřesnil a vy mě neměly za debila co založil zbytečný vlákno, když sub bude chtít později.... Šlo mi o to, jak dobrej ten QS 730 ve skutečnosti je, protože mi přišlo dost lákavý ho mít o víc jak 12 000 levnější, teď se jim aspoň nebudu trápit a v klidu si časem udělám teda něco sám, no, dacani smile

Re: Magnat Quantum Sub 730

Já ho v životě neslyšel...někde poslechni a uvidíš smile

Ale zase pokus si uděláš takovej pěknej modul s SPD400,Switch,Senior - můžeš obměnovat repráky, pokud se ti o nebude na porvní pokus líbit  big_smile

Re: Magnat Quantum Sub 730

Až budu opravovat další a budu to mít rozhozený, udělám pár fotek, ať si uděláte obrázek o tom, co číňan za těch 1200E nabízí...

Web

Re: Magnat Quantum Sub 730

sinclair: bravo, bravo Vaše excelence smile

Re: Magnat Quantum Sub 730

Ahoj Martine. Trochu odbočím-dej si dobrý pozor na věci z bazaru a zvláště s tak nízkou cenou oproti jiným bazarům. Ten bazar znám a říkám dobře si to rozvaž. Můžeš být spokojený,což Ti přeju,ale jak se Ti pokazí tak seš v piči. Prachy Ti nevrátí-je to bazar,ani Ti ho neopraví-záruka prakticky žádná,MAXIMÁLNĚ VYMĚNÍ ZA JINÝ,co má zrovna v prodejně. (Osobní zkušenost-zesilovač). Sub je třeba před koupí doma vyzkoušet a to Ti zajistí jen poctivý prodejci v místě bydliště. Kamarád vyzkoušel 6.modelů od 12. do 40.tisíc,než našel ten pravý a nebyl to ten nejdrahžší,ale dělaný doma.

Re: Magnat Quantum Sub 730

Lexx: díky za přínosnou informaci, vezmu si to k srdci a navíc, už jsem se tak trochu rozhodl, že krom zesilovače to bude vlastně všechno diy smile.

Re: Magnat Quantum Sub 730

Pokud DIY, zvaž taky použití PA repráku...

Re: Magnat Quantum Sub 730

No vzhledem k zavrhnutí toho magnata sub odkládám na poslední činnost z této sestavy, nicméně ty by si bral profika jako subwoofer? Přece jen by to mohlo být dost vražedný k regálům a navíc se i bojim toho, aby hrál dostatečně hluboko.... Ale klidně bych o tom pokecal smile