Téma: LM3886

Nemáte udělanou knihovnu s LM3886 do Eaglu?

Re: LM3886

http://www.cadsoft.de/cgi-bin/download. … /libraries

Re: LM3886

Pozor na to jak jsou knihovny udělaný, u některýho lmka neseděla schématická značka do rastru.

Re: LM3886

Na té stránce jsem ho nenašel

Re: LM3886

pár knihoven mám, tak mi když tak pošli mejla

Web

Re: LM3886

choď na tú stránku a stlač ctrl+f a napíš lmopamp a nájde dva smile jeden z tých mám i ja,už neviem ktorý a navrhoval som s tým DPS a všetko ok

Re: LM3886

Jo díky už jsem ho našel, ale teďka mám jinej problém. Dám knihovnu do složky s knihovnama, ale v programují nemohu najít. Už jsem přidával jiné knihovny a ty jdou v pohode. Nevíte čím by to mohlo jít?

Re: LM3886

Kurva a nedají s tím švábem pokoj a nedají...:-)
Kurvafix udělejte radši někdo ten peakhold indikátor s LB1412, to bude hezčí a užitečnější...

Web

Re: LM3886

indikátor je na prd ne? ... místo toho raci  klip smile

Re: LM3886

Tak jestli klipem myslíš limiter proti blbům /proti přebuzení/, tak můžeš zkusit nějaký vymyslet. Já už mám tři, z toho vyzkoušený jeden.

Web

Re: LM3886

jo myslím proti blbům smile jinak vymyslet to asi nevymyslím smile
ten LB  1412 to není zas tak složité... jeden IO plus pár součástek smile

Re: LM3886

Tak vijó

Web

Re: LM3886

tak vijó ? smile to neznám smile

Re: LM3886

Tak hyjé smile
Můžem se pobavit o tom, jak by takový limiter měl vypadat. Někdo možná namítne, že u hifi zesilovačů nejsou žádné limitery potřeba. To může být pravda a nemusí, pokud máme k dispozici poměrně omezený výkon /např. kolem 20W nebo kolem 50W/, tak je určitě dobré při hodně hlasitém poslechu odříznout špičky, které by jinak přebudily koncový zesilovač a vedlo by to ke zkreslení. Rypáci by ještě mohli namítnout, že není dobře limiterem kurvit dynamiku už tak dynamicky dost špatných mp3 nahrávek. I to má něco do sebe, pokud se ale vše používá s rozumem, nic se kurvit nebude.

Web

Re: LM3886

Velice zajímava diskuze, ale chtěl jsem řešit uplně jinou věc.

Re: LM3886

Ještě tu knihovnu furt nemáš?

Web