Re: SPD800

I ode mě upřímnou soustrast. sad

Re: SPD800

Leoši, upřímnou soustrast, celé rodině, ať se maminka uzdraví.

Web

Re: SPD800

Sem se tady náhodou objevil, a tohle je velmi nemilý překvapení.
Takže také mojí upřímnou soustrast Leoši.

Re: SPD800

Úprimnú sústrasť

Re: SPD800

Tak na toto nemám slov, zbytočná smrť pretože je niekto lenivý poriadne niečo upevniť...
Ǔprimnú sústrasť.

Re: SPD800

Uprimnou soustrast. sad Je to smutne... Holt aj take stava... sad Este raz -""-

Web

Re: SPD800

Leosi, myslim, ze po ty hromade kondolenci uz nema smysl nic dalsiho rikat, jenom bych se opakoval. Snad jen -- pevny nervy do boje s urednickou masinerii, protoze umrtim v rodine to jen zacina.

Re: SPD800

Upřímnou soustrast.       -  -  -  - narazil jsem na tuto smutnou zprávu až nyní.

Re: SPD800

Upřímnou soustrast.

Re: SPD800

Uprimnu sustrast.

Re: SPD800

Leoši i ode mne přijmi prosím skutečně upřímnou soustrast.

Vše ostatní už bylo řečeno...

Re: SPD800

Blbost zabíjela ... Dotyčný blbec vyfasuje za nedbalostní čin pár roků a za dobré chování bude v půlce trestu
venku . Spravedlnost . Dnes mě málem smetl podobný kretén , shodou okolností také s vozíkem , když
předjížděl stojící auto , přestože mě viděl na dvěstě metrů . Kdybych nepředvídal a nedržel se zpátky - tři auta by
se tam nevešla . Podobných sviňáren jsem prožil už spoustu . Společný jmenovatel agresivita , bezohlednost
a vymetená palice .O tátu jsem tragicky přišel před delší dobou , ale je se mnou stále .

Re: SPD800

No i ja se musim pripojit - Uprimnou soustrast a pevne nervy do budoucich dnu.

Ja nevim jak to vidite vy panove,ale za takovou vec je pet let proste malo,nejakej nezodpovednej zmetek provede neco takovyho a za tri roky bude venku a bude dal vesele jezdit. Taky jsem mel letos dve umrti v rodine a bracha spadnul do bouracky,kterou proste nezavinil,naopak se tomu projitedoucimu zmetkovi vyhejbal,jak to slo a nakonec po prohranym soudu nemame ani auto,ani penize a jeste musime zacvakat 100 papouchu.Je smutny,jak to tady dvacet let po plysaku chodi.

Nicmene,drz se Sinclaire !

(upravil lexx 6. 11. 2009 22:34)

Re: SPD800

Leoši i ode mě příjmi upřímnou soustrast...

Re: SPD800

I ode me prijmi uprimnou soustrast.

Web

Re: SPD800

Úprimnú sústrasť.

Re: SPD800

Ode mne také upřímnou soustrast a pevné nervy

Re: SPD800

sinclare prosim mohl by si vložit toto toho zesilovače 800 w smile. Já sem celkem amatér v audiu. Mám za sebou nějaké zdroje dokonce i nějakej ten zesík jak io řady tda tak sem se pustil i do trandu. A celkem by mě zajímalo jak vypadá takové (hovado) . Já tedka pujdu asi do power bass 300w ale trochu mě mrzí že když na to dám bedynko v 8 ohmech tak sme cca na 180w  a to mi příde trochu málo. Co ty na to?? Občas děláme axičky kde pejvá o kolo 50 lidí hrajem téměř všechno ale převažuje disko a techno. Co si o tom myslíš. JInak se omlouvám že vám kazim forum a předen děkuji za odpověd

Re: SPD800

upřímnou soustrast.

(upravil Lukáš33 28. 12. 2009 19:08)

Re: SPD800

Upřímnou soustrast.

kolin.koko:Na takové zhovadilosti co píšeš nepotřebuješ sinclaira.Napiš znova srozumitelně,co potřebuješ a na co chceš co zapojit.Co je to power bass?Zní to jak ty boxi do auta.