Téma: SPD800

Vyráběl aldax někdy zesilovače SPD800? Jestli jo tak proč se už neprodávaj?

Re: SPD800

Osmikila se prodávaj. Musíš poslat poptávku přímo Pierrovi nebo Sinclairovi uui

Re: SPD800

Kdysi jsem dělal dost do lakování aut a jak tak člověk získávál zkušenosti a konexe, narazil jsem na zakopanou prodejnu na předměstí ve stodole, která se dělila o společnou střechu s vrakovištěm zemědělských strojů. Ten člověk tam prodával nejkvalitnější materiál široko daleko - DU PONT. Tak jsem se ho zeptal proč nemá nikde žádnou reklamu ani poutač. On se jenom pousmál a řekl tento materiál do rukou laikům nepatří. Jinými slovy, nestojí mu za to hádat se s pitomcem, který není schopen ani ochoten dodržet poměrně přísný postup při práci s tímto materiálem a využít tak jeho kvalit.

Podobně to bude i s avizovaným modulem. Nikdy jsem ho neviděl, ale asi to bude celkem nálož. Proto si výrobce v souladu s vysoce profesionálním přístupem zachoval možnost neprodat toto zboží každému kdo o něj zakopne v e shopu a dá to svému kamarádovi (krerý je v prváku na elektroprůmyslovce) oživit. Oba nešťastníci pak budou akorat plivat na ve skutečnosti precizní výrobek.

Re: SPD800

Líp než Jawis bych to asi nenapsal.
Tím, že SPD800 není v běžném eshopu jsme si vyhradili právo neprodat zesilovač o výkonu přes 800W každému.
Případný zájemce musí bezpodmínečně vědět, jak s takovým modulem zacházet, jak jej napájet, chladit apod. Nechceme riskovat, že se něco podobného dostane do rukou soplovi, který do té doby mastil jenom stavebnice s TDAčky.

Web

Re: SPD800

hmm ... zajímavý přístup!  ale líbí se mi !!  jinak na kolik tak vyjde takové osmikylo v kvalitním zpracováním? to je 800W do 4 ?

Re: SPD800

O tom přístupu si může myslet kdo co chce, faktem je, že tímto způsobem šetříme mladým nezkušeným lidem jejich pracně vydělané peníze a předcházíme zbytečným nedorozuměním.
Uznávám, že je to přístup sice neobvyklý a praxi nevídaný, nicméně se ohromně osvědčil.
Je jen o málo dražší než SPD600. Ano, jmenovitý výkon je 800W/4R, skutečný může činit o dost více, záleží na zdroji.

Web

Re: SPD800

no to už musí být celkem prdy... sinclaire o kolik cca? o cca 700- 1000-1500 dražší jak SPD600? - jen tak informativně smile

Re: SPD800

Leoši, pozor na to, aby tomuhle modelu nezačal konkurovat (c)Hyper Qualita Quantita, který za cenu nižší než je obvyklé, ovšem s vlastnostmi předčícími ostatní světovou konkurenci vrhne na trh (c)1000 ntsWattůch, navíc s výbavou mocných světelných a dalších efektů lol

Web

(upravil sinclair 2. 10. 2009 16:48)

Re: SPD800

To máš jedno Miro, Tobě bychom ho asi neprodali smile
Umřel bys strachy jen při pohledu na multimetr, když ukazuje skoro 60V rms na výstupu smile

Tomášku, z toho opravdu strach nemám. Zatím došlo jen na 3D realizace, až dojde na fyzickou, tož to se posmějem. Zatím jsou to jenom plané tlachy bez výsledků.
Už se nemožu dočkat, až uvidím konkurenci těch našich velkých, složitých, nechutně předimenzovaných a zbytečně drahých šestistovek, které už v mnoha kusech valí v subwooferech, aktivkách, případně krmí subbasy na bigbítech.

Web

Re: SPD800

no tak sinclaire smile ... ale jo, já bych si ho stejně nekoupil.. protože nemám tolik prachů a ani zkušeností  max tak celou sestavenou desku a udělat k tomu jenom zdroj a nazdar big_smile

Re: SPD800

Ano, Leoši... taky čekám netrpělivě, kdy dojde na realizaci, a jaké bude poučení z krizového vývoje lol

Já doufám, že by první kusy měli dostat nebozí rožnovští žáčci s dostatečným předstihem, aby si na Silvestra užili záblesků a ran i bez petard smile

Web

(upravil Lojzek 2. 10. 2009 17:04)

Re: SPD800

rožnovští žáčci?.... to snad ne?  jestli jsem to dobře pochopil tak ta škola je tak proslavná v takovém slova smyslu.. big_smile

(upravil BigDrobek 2. 10. 2009 17:21)

Re: SPD800

To je trapné HQQF už má evidentně víc než jeden pár výkoňáků. sad Jsem se tak těšil, že ten magor použije max jeden pár, jak kdysi zastával, že stačí na poctivejch 1000W. big_smile

Re: SPD800

Cimrman ještě nezjistil, že mu to bude kmitat. A ten Trol již chce prodávat hotové sety, chudáci študáci.

Re: SPD800

Soploši si můžou bez "lamentování a poučování" postavit 1600W zesilovač ve třídě H z Amatérského rádia Alana Krause. Docela mě Amatérské rádio po 40 letech předplatného přestávalo bavit, ale teď co pan Kraus šlápl do PA, tak se nenudím smile

Re: SPD800

SPD800? Však to pôsobí ako neškodný budík, chmatnete šíny +/-85V za pačesy a hneď ste triezvi tongue

Re: SPD800

Sendy kde skončil ten Tatrmanův "zesilovač" co jsem ti tenkrát posílal?

Web

(upravil Sendy 4. 10. 2009 20:11)

Re: SPD800

Sektor D, regál K, police 4 vlevo smile.  Montul jsem tenkrát k němu chladič, připojil ho k značně předimenzovanému zdroji (asi 100VA trafo), připojil zátěž, měřící kombajn a prakticky se nedalo nic měřit, neb ten zásrak po připojení ke generátoru začal kmitat pár Vpp a nepřestal, dokud se generátor neodpojil. Po pár týdnech se bohužel můj kombajn odporoučel do stavu vadných, tak jsem to odložil.

Od té doby jsem jednak původní měřící mašinku dal zase dokupy a navíc jsem se i trochu víc vybavil smile,

http://s4.postimg.cc/99he1hkxl/891_analyzers.jpg

takže se chci k tomu vrátit. Akorát vyvstává dilemno, jestli od toho zásraku požadovat původních 250 fedWattůch, nebo nynějších 50, protože Ministerstvo pravdy řádilo. Ještě že máme webové archivy lol

Web

Re: SPD800

Dobový projekt chce dobové parametre lol

Web

Re: SPD800

Při "dobových parametrech" létají kusy trandů vůkol sad. Ale na novou Fed 1kW se těším, doufám že si archivujete současné (c)chvástání lol

Web