Re: SPD800

Nová 1kw (c) verze už má víc párů na konci. Jinak to nevíte, že to (c) kmitání je feature co potlačuje tranzistorovej zvuk? big_smile:D

Re: SPD800

Může SPD800 pracovat i do 4 ohmů? Potřeboval bych totiž alespon 500W/8 ale i schopnost zvládat 4 ohm.

V čem spočívá úprava ? Pouze vyšší nap. napětí?

Re: SPD800

smile já chci vědět cenu smile koolik, kooolik, kooolik smile

Re: SPD800

NNNTomas :  Jak Sinclair psal, jeho moduly odevzdají do 8 ohmů cca 3/5  výkonu  než do 4 ohmů - př. SPD800 - 800W SIN  4 ohm => 480W SIN ( určitě i o trošku víc ) do 8 ohm. Takže těch tvých 500W do osmi dá s přehledem, jen doufám že máš reprodukor co těch poctivejch 500W vydrží ...

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: SPD800

Ale na to hlavné ste zabudli... Je to podpultovka (ak ešte je) ktorú predá len tým, ktorí vedia ako to napájať a hlavne uchladiť. To už nieje sranda...

Web

Re: SPD800

Aha, myslel jsem, že je to jen "napětově posílená" verze SPD600, jak jsem tu někde četl...

15TBX100 by to zvládnout měl smile

Tož, ještě aby mi jí prodal...

Re: SPD800

SPD 800 má stejnou DPS jako 400 i 600-ka. Nachystej si chladič, který to uchladí (zapomeň na L profil) a když budeš přísahat, že je to pro použití do 8 Ohmů, tak snad, možná, třeba, nevím jistě se Sinclair na tebe (ne)vykašle.

Re: SPD800

Chladič mám pěknej  smile - 2 kusy žebrovanýho 400x150x40mm  - udělal bych tunel s větrákem.

Re: SPD800

Se dvěma větrákama.

Re: SPD800

Chlapci vydržte.
Zabil se mi v autě táta, tak teď řeším jiný věci.

http://www.novinky.cz/krimi/182700-mlad … -auta.html

Web

Re: SPD800

Upřímnou soustrast a pevné nervy sad

Re: SPD800

Upřímnou soustrast sad

Web

Re: SPD800

Upřímnou soustrast Leoši, drž se..

Re: SPD800

Upřímnou soustrast a pevné nervy. Letos jsem měl 3 úmrtí v rodině, tak vím o čem mluvím...

Re: SPD800

Upřímnou soustrast Leoši sad

Re: SPD800

Upřímnou soustrast i za mě.

Web

Re: SPD800

Upřímnou soutrast Leoši...

Web

Re: SPD800

Úprimnú sústrasť aj odomňa...

Web

Re: SPD800

Upřímnou sostrast i za mě.

Re: SPD800

Za mě taky upřímnou soustrast.