Téma: autozesilovac s TDA7394

vali se mi tu zesilovac osazenej vyse ¨zminenejma  TDAčkama. jsou tam 2, zesik je 4kanalovej

otazka zni: muzu jedno TDAčko zapojit do mustku? v datasheetu jsem na todle tema nenasel vubec nic a k zesu nejsou zadny papiry

spis se bojim ze ne...a rad bych k tomu pripojil tubu ktera se mi taky vali doma

Re: autozesilovac s TDA7394

Ty jseš další takový hovado, jako jara, co navíc neumí číst.
V datasheetu TDA7394 je jasně napsáno "2x30W DUAL BRIDGE CAR RADIO AMPLIFIER" a Ty se zeptáš, zda můstkové zesilovače jdou spojit do můstku.
Už první tučný řádek datasheetu Ti říká, že jedno pouzdro obsahuje DVA MŮSTKOVÉ zesilovače, kurva!

Web

Re: autozesilovac s TDA7394

sory ze se ptam. mi nemusis hned nadavat. se pak nediv ze vo tobe nekdo pise ze se chovas arogantne!

stacilo napsat jo

(upravil sinclair 22. 6. 2007 16:14)

Re: autozesilovac s TDA7394

NE! Každý kanál už můstek je! Propánabohaživého...

Web

Re: autozesilovac s TDA7394

konecne sem se dovedel co sem potreboval. abych rek pravdu, moc to teda nechapu ale to je fuk. ja nejsem elektronik, ja delam silnoproud

Re: autozesilovac s TDA7394

Tak co se do toho sereš a nehledíš si pojistek a jističů? smile

Web

Re: autozesilovac s TDA7394

V jednom futrálu jsou 4 zesy po párech spojený do můstku smile

(upravil lotrpotr 22. 6. 2007 16:46)

Re: autozesilovac s TDA7394

Tak každý neví co znamená BRIDGE, a co je trohelníček na OUT+, OUT- v blokáči smile To sou kurňa výmluvy, já jsem siloproudař smile Co vás v té škole učí, tam každé ráno dojdete a první hodinu do kola opakujete uzemni, zkratuj, pracuj  , nebo jak to bylo.. smile

Re: autozesilovac s TDA7394

My jsme teda jako silnoproudaři měli dost slaboproudých předmětů... a spolužáka Srnce taky, aj Daňka wink

Re: autozesilovac s TDA7394

2Lotrpotr: Nejdříve musíš odpojit, zajistit a změřit, teprve pak můžeš uzemnit a pracovat smile

Re: autozesilovac s TDA7394

Pibi, říkám, že nevim jak už to bylo smile  Každopádně to odpojejí je jasná věc asi nebude nikdo, kdo by na tvrdo zkratovávat 22kV, a když, tak už není mezi námi smile

Re: autozesilovac s TDA7394

no, co je IN a OUT este vim. akorat sem proste nepochopil co znamena DUAL BRIDGE. resp vim ze to je dvojtej most, ale nejak sem si to nedokazal predstavit v praxi.  ale jak tak koukam na tu debatu co se tu rozjela tak je asi lepsi to nechat shoret a vubec se neptat:O

asi vas vsecky nafázuju

Re: autozesilovac s TDA7394

Kurňa. Dual bridge je ,že v tom jsou ve výsledku dva můstky... Dál nezmůstkovatelný.