Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » modifikace nových kitů Visatonu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: modifikace nových kitů Visatonu

http://www.visaton.de/vb/forumdisplay.p … forumid=45

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Jojo. Už tak půl roku mám zálusk na Classic200. smile

Re: modifikace nových kitů Visatonu

o co jde, můžu-li se zeptat?

(upravil Jarous 21. 6. 2007 20:45)

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Na Visatoních konstrukcích se mi kromě perfektní propracovanosti a dotažení do detailu, například moc líbí výhybka umístěná mimo "pracovní" objem bedny - velice šikovné a výhybka se dá prakticky pořád "vylepšovat" bez nutnosti rozebírání, stačí bednu položit na bok smile

Re: modifikace nových kitů Visatonu

No vidíš, mě se zas líbí, že jsou výhybky odladěné a není potřeba se v nich šťourat smile. Oddělené kastlíky pro výhybky jsem chtěl ve svém posledním bastlu taky udělat, ale bylo to v rozporu se snahou o minimální velikost.

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Ony jsou ty výhybky i odměřené a z celkem pěkného materiálu, tím myslím i osazení smile Kdo si koupí stavebnici pozná a to v tom dobrém slova smyslu smile Vřele doporučuji ! Samozřejmě "vylepšování" je pro věčné šťouraly ke kterým se mimochodem řadím.

(upravil Martin 21. 6. 2007 22:02)

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Téda, tak to je moc pěkná a povedená věc.... Škoda, že jsem začal s TVM, tohle jsem o VISATONECH nevěděl smile

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Strejda má od nich tištěný katalogy s obrázky a popisy reproduktorů, s doporučením různých vhodných objemů pro ně (třeba 4 5 vhodných objemů) s doporučením vhodných basreflexů a jejich ladění a údaji o dolním mezním kmitočtu. To mi příjde fajn, páč se radši probírám stránkama, než sedím u compu...

(upravil dokken 22. 6. 2007 17:08)

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Mathes: právě ty stránky ze všech starejch katalogů jsem postnul níže do:archívu starších konstrukcí,to jste si toho nevšimli?

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=846

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Na Atlas 205 KE som nasiel "len" vyhybku. Viete niekto o nich nieco blizsie? Objem, naladenie BR...

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Atlas 205 KE neexistuje

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Sorry, preklep. Malo byt 250 KE.

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Dokken: Nevšiml... Nepročítám všechno. Ale teď už se podívám... Ovšem tištěný katalog je tištěný katalog. Takový listování při ranním ..... s počítačem nezažiješ...:cool:

(upravil dokken 27. 6. 2007 21:37)

Re: modifikace nových kitů Visatonu

Das Gehäuse ist ganz ähnlich wie bei der Atlas Ribbon MHT:
http://www.visaton.de/vb/showthread.php … eadid=4284
PC Translator 2007 kámo smile

Zablokovali to pro nereglý:-(....můj kámoš...já taky s rudým kolem na zadku a čtením o hifi v ruce...jinak nee smile

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » modifikace nových kitů Visatonu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£