Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » magnat 360 pomoc

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 56 z 56]

(upravil ondra Ch 22. 6. 2007 15:20)

Re: magnat 360 pomoc

Pepa,Sinclair pěkně jste to napsali smile Jsem  čerstvě 28 letý,ale kupodivu mi mluvíte z duše. Mám strach,že naše republika dopadne přesně jak píše Leoš.
Můj problém ale je,že já osobně jsem měl učitele na prumce úplně nahovno a bohužel ve svém okolí nemám  nikoho,kdo by mi poradil ,nebo vynadal......táta je silnoproudař ,i když velice schopný,má rád poctivou práci v elektronice mi neporadí spíš chodí on za mnou,takže ještě že jsou lidé jako Leoš,p.Dudek a fůra další,kteří znají hodně a dovedou poradit,někdy si ovšem člověk musí vyslechnou své smile)

Web

Re: magnat 360 pomoc

Zrovna Ondra je člověk, kvůli kterému jsem bez potíží ochoten vymlátit půl kreditu za smsky, když se na něco ptá.

Web

Re: magnat 360 pomoc

Hehe s tím mistrem to máte fajn, no já sem měl ve škole takové mistry že neveděli víc než já. A ten poslední byl takovej ididot kterej jen nadával. Ale nenadával na mou práci,ale na to jak je svět posranej a ty jeho keci že už se těší až pudem robit a on bude v důchodě. Tak sem ho seřval a už si nedovolval. Za celou školu sem navrhl a postavil 1x zeilovač, pár zdrojů. Nějaké laserové závory. Postavil asi 7ks různých digi zesilovačů až to nakonec bylo podle představy mistra. A opravil větší množství bílé elektroniky převážně vestavěných spotřebičů. A nedalo mi to snad ani hovno, protože většinu z toho sem uměl už předtím. A udělal vyhlášku 50. Ale nedokázal jsem si představit že to co mě naučily ve škole (skoro nic) bych teď šel někam uplatňovat. Tak sem se radši přihlásil na další školu, ale na elektro tedy ne. Protože kdybych zase narazil na někoho kdo už nemá snahu učit.  Takže až mi budete cosik vykládat, tak pamatujte že realita může být jiná. Takže mě zbýá jen číst a číst. 
sinclair mohu se zeptat proč například Ondra je ten člověk? jen mě to zajímá.

(upravil sinclair 22. 6. 2007 15:34)

Re: magnat 360 pomoc

Bez problému, Karlosu. Má podle všech znaků značnou dávku přirozené inteligence, spoustu věcí si tudíž dokáže dovodit, pouze mu občas chybí nějaký ten střípek do kompletního obrazu.
Cos to Karlosu dělal za školu?

Web

Re: magnat 360 pomoc

http://www.sse-najizdarne.cz/  slaboproud.

(upravil sinclair 22. 6. 2007 15:42)

Re: magnat 360 pomoc

Žes nelezl na Telekomunikace, měl bys to na dohoz kamenem smile a naučili by Tě tam víc. A lezlo by to do Tebe trochu i samo, páč v té budově ještě pořád bloudí můj duch smile
A ve třetím, bývalém dívčím patře intru v matracích válend ještě moje sperma smile

Web

(upravil jara 22. 6. 2007 15:41)

Re: magnat 360 pomoc

hej jako omlovam se všech kterým jsem ubral čas.když jen stačilo napsat tam :Právě při destrukci těch fetů vzalo za své několik dalších součástek, které jen
        tak nenajdete a které jsou pro další postup opravy nesmírně důležité.
        Jestliže dojde k takové havárii, kdy jednou polovinou měniče profičí
        krátkodobě stopadesát a více ampér, protaví čipy a doslova to roztrhá   
        pouzdra fetů, pak jsou následky vždycky dalekosáhlejší, než jen ty čtyři blbé
        bouchlé fety. Jenže na tohle tito kreténi vůbec nemyslí.


tedy bez tech urážek,idiotů debilů atd .debilita je uplně někde jinde a každej více inteligentní to ví. a pak k temu napsat že za pětikilo se to dá opravit i z poštovným a neuvažuju nad tím(považoval jsem že to bude vědší penís)
všechno de ale když není informovanest a když tu šlověka žádajícího o radu pošlou hned do prdele a nazvou ho kokotem atd tak to je vyzitka .
tímto bych chtěl požádat o vymazání mého nicku a mích totiků atd hoj

Re: magnat 360 pomoc

Jo, admini, pročistěte to prosím.

Web

Re: magnat 360 pomoc

sinclair s těma madracema si mě rozesmál no lol Ani nevím proč jsem tam nešel smile

Re: magnat 360 pomoc

Leoši dík smile lehce se červenám a dost o tom někdy pochybuji........

Járo já mám takovou zkušenost,ale nemusí to být pravidlo: Poznal jsem pár lidí,kteří mi hned při prvním setkání řekli,že jsem naprostej ignorant a blbec a já nevím co ještě,byl jsem uraženej-to víš ješitnost......ale nakonec se z nich vyklubali velmi sympatičtí a sdílní lidé.....A naopak někdo velmi sympatický na první pohled,byl ve skutečnosti arogantní namýšlený blb,který je předstíral,že něco zná....

Web

Re: magnat 360 pomoc

Tak to já budu ten nejhorší mišuňk. Nesympatický na první pohled, namyšlený arogantní blb smile, hnáty křivé, pod plachetkou osoba. smile

Web

Re: magnat 360 pomoc

mno neviem, mne bolo povedané iným šuhajom z Luhačovíc, že ,,ten chlapík je tak trochu divnej" smile:):)
inak, ak by som ja takto v klinickej praxy postupoval, najprv bubu potom milo, asi by som si na seba nezaplatil wink

Web

(upravil sinclair 22. 6. 2007 23:54)

Re: magnat 360 pomoc

Á, pán doktor smile tady má svoje zvědy! Jo, asi budu divnej.

Web

Re: magnat 360 pomoc

Nevidím důvod to mazat. Padlo tu relativně dost moudra.

(upravil Tom.boy 23. 6. 2007 21:04)

Re: magnat 360 pomoc

ako povedal michal,súhlasím s nim,myslím ze človek sa dokáže niečo naučiť len keď je k tomu donútený a nikto mu nedá nič pod nos,aspoň je donútený potom siahnuť po nejakej literatúre a tak sa predsa človek učí.
Od sinclaira som nikdy nedostal vy..., stačí sa len slušne opýtať poprípade ako tu už bolo povedané,poslať mu to rovno a hotovo.
edit: prepáčte že sa sem montujem smile

Re: magnat 360 pomoc

V pohodě. Gramaticky slušně udělané příspěvky inteligentních lidí my tu bereme.

Web

Příspěvky [41 až 56 z 56]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » magnat 360 pomoc

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£