Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 5)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Stavba komplet PA aparátu

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 85]

Re: Stavba komplet PA aparátu

zaujimalo by ma, ci robi o moc vacsi tlak tento 18PS76 alebo sa moze porovnavat aj s tym snekom co spravil s kapou 15LF  ..

(upravil Pedro 27. 5. 2009 14:33)

Re: Stavba komplet PA aparátu

Tlaky robia EM15BASs  lebo su to Horny  a reproduktor sa dost dusí.  Ale tento 18" 18PS76 Robý krasne basy.
Tu mas na porovnanie dve videa

18" http://www.youtube.com/watch?v=ubM2dbbasCc

Horna http://www.youtube.com/watch?v=Ez8C-ZeGKnY






/edit sorry moja chyba zle som to napisal big_smile

Web

Re: Stavba komplet PA aparátu

Pedro ty magor drevenný čo más spoločný 2-pásmový fullrange box s bassboxami?

Web

Re: Stavba komplet PA aparátu

Ako sa da podla videa zistit, co ako hra ? ??

(upravil sid 25. 5. 2009 8:26)

Re: Stavba komplet PA aparátu

Mě se líbí tahle konstrukce tak chci skusit jak to hraje.......už mám nařezaný dřevo a bastlim smile
Když to bude stát za h....... tak zbastlim klasiku MT18SUB.
Klasickej BR mě moc netáhne.
Ani jsem netušil že to drobek prodává. Takhle to rozhodně neplánuju - něco si postavit a vzápětí to hned zase prodat a to pod cenou aby to vůbec někdo koupil sad
Proto taky robim zatím jen tu zkušební verzi a nedělám hned 4 kusy.

(upravil discoman 27. 5. 2009 1:50)

Re: Stavba komplet PA aparátu

rozmyslam prave, ze by som v lete ked bude cas postavil nejaky snek..ma celkom lakaju tieto konstrukcie, viac ako BR..mozno aj prave s tou kapou 15LF..
inak drobek uz predal aj tie sneky s kapou?? alebo sa snazi predat len tie BR co ma osadene B&C-ckami..:D
mozno robia krasne basy, ale asi to fakt nebude ono ked to predava..a tie skelety by som povedal ze fakt pod cenu..len si myslim, ze pokial ma niekto zalubu v poriadnych basoch a docita sa ze nejaky uzasny tlak to nerobi, tak to len velmi tazko kupi..mozno mal tie B&C osadit do nejakej inej konstrukcie..reproduktor to zly nebude..

k tym videam..ked si to pusti nejaky clovek co ma doma nejake male Geniusy k PC tak ma pocit ze tie basaky len prdia..:D  pritom v skutocnosti ludia naokolo maju docela velke nervy na to..:) ked som pustal na byte EM151ky na 60W tak sa chodili ludia stazovat..odvtedy len max 5W..

Re: Stavba komplet PA aparátu

jen pro upřesnění, drobek v těch šnecích nemá kappy 15LF....

Web

Re: Stavba komplet PA aparátu

a co tam ma??
http://www.youtube.com/watch?v=Ez8C-ZeGKnY
precitaj si komentar napravo..kapa 15LF

Re: Stavba komplet PA aparátu

Má tam osazený nějaký hnusný Hadexy. To co má v popisu je blbost.

Re: Stavba komplet PA aparátu

neviem ci na jeho stranke, alebo tak niekde som cital, zevraj sprvoti tam mal nejake hadexy..ale potom ich zamenil..ale ako tak pozeram na jeho stranke, tak ma stale pisane no name reproduktory EM15bas, mozno ich tam v podstate stale ma..kapa by hrala hadam este lepsie nie? inak tie no name stoja niekedy rovnako ako znackove repra.
http://drsound.wz.cz/ v sekci aparatura..

Re: Stavba komplet PA aparátu

drobek tam má stále sračky typu hadex.žádné lepší repra tam nemá

Re: Stavba komplet PA aparátu

Ne. Hadex tam nema.
Ma tam "piramide originals 400watt" Koupil je uz tak osezene od volvacka.

Re: Stavba komplet PA aparátu

Presne... a hovori ze mu to skace jak besne v tom.

Web

Re: Stavba komplet PA aparátu

big_smile co to je za znacku co tam ma osadene?? pyramide originals? to som este ani nepocul...mohol by tam radsej vyskusat naozaj osadit tu Kapu 15LF..myslim ze vysledok by bol omnoho lepsi..uz ked mat take hebeda doma v izbe, tak nech to aspon stoji zato..

(upravil AiX 27. 5. 2009 23:12)

Re: Stavba komplet PA aparátu

kdyz jsem to precital....
1. ty chces stavet aparaturu jako prase na kterou nemas prachy a ani zkusenosti...
2. ty chces stavet konstrukci o ktere nic nevíš kterou ja vidim poprve a jen jsi ji slysel a videl hrat, zvedni prdel a zajed za tím kdo to má a poptej se ho na pár zakladních otazek..
3. jak poznáš z jedné bedny jak ti bude basovat 8 takovych beden zaráz a jak poznaš jak to bude hrat jako komplet ?
4. naco kurva chces stavet od spodků? dělej co ti řika komar a ostatní... postav si dva suby, a ty vysky a del to jak kazdy normalni clovek, bez s tim ne najekou akci a neco nahrej, uvidis jak se k tomu postavíš, a když budeš mít kde zvučit, pujde tito pak přemyšlej že přistavíš dalši, rozhodně bych to nedělal tak jak jsi to psal.

pedro ty ksindle jak poznáš z prasácké youtrube odhadem 64kb/s zvuk nahrávky hornu od BR nebo co to tam spamuješ?
a to že drbek prodava ty jeho "bedny" se oni nedivím když to dělá z materialuz na kterej kdybych se vychcal tak se rozmočí

Re: Stavba komplet PA aparátu

nemozes niekoho nutit nech nieco nerobi..navyse takymto sposobom urcite nie..ked chce nech to skusi..ked sa mu to nepodari, tak sam si bude na vine..hrat to zle nebude pokial kvalitne menice osadi do dobrych overenych ozvucnic..a dobre navrhne cely system..preco by sa mal ten material rozmocit? ktory material je podla teba taky pevny ze mu neuskodi ziadne zaobchadzanie? najlepsie by bolo asi keby to bolo z ocele nie? hmm

Re: Stavba komplet PA aparátu

Stavat si aparat je jednak vyzva, ocakavanie, dobrodruzstvo, radost a este neviem co dalsie, ale na druhej strane, ked uz je to hotove, vela z toho moze opadnut a ostane len kruta realita hladania akcii, vlacenia sa tazkej hudby, hluchnutia na akciach, tlacenia do toho dalsich penazi na vylepsenie a opravy a kopa zabiteho casu s nervami. Na to treba mat aj dalej chut.
Hlavne si treba rozpocitat, ci to cele bude rentabilne. Mat aparat za 200tis. a zvucit akcie za 5tis...  to je na dlhe lakte.

(upravil sid 28. 5. 2009 8:15)

Re: Stavba komplet PA aparátu

AiX:

1. jo chci smile peníze nejsou ale budou a zkušenosti......nevim jak jinak je nabýt než touhle cestou a maj je jiní kteří se určitě o rady rádi podělí
2. nikoho takovýho neznám, kdybych znal už jsem se optal......a už stavim....kysna už je skoro hotová smile
ale našel jsem ji třeba na stránkách JKL sound http://www.jklsound.cz/Reproboxy.html  jsou to ty suby dole Class A 18 to jsou přesně oni co bastlim
3. na tuhle otázku odpověď nemám.....ani nevim jak jinak to poznat než když to postavíš. Prostě zkusim jak hraje jeden ten sub a uvidí se, kdyžtak jak už jsem psal se bude dál stavět MT18SUB.
Subů bude max 3 kusy na stranu a nad to 2x12NDL76+DE750TN+ME60
4. tak tady jsem se poučil.....až budou many postavim nejdřív ty vrchy a pak pár těch subů a dělit se to bude normálně kolem 100Hz z těch bláznovin jak jsem psal na začátku jsem se už vyléčil smile

Komar:

jak píšeš je to dobrodružství, výzva, očekávání a hlavně radost z toho si to urobit sám smile
já to ale hlavně nestavim pro profi zvučení.....jo když to bude dobře hrát tak sem tam někde někdy možna třeba jo.....ale to až časem se zkušenostma.....je to na freeakce takže nečekám že by se mi z toho vraceli peníze.

Re: Stavba komplet PA aparátu

Čau, nečetl jsem celé vlákno, ale pokud stavíš KlasAčka, tak tři kusy na stranu a nad to satelit jsou tak akorát - vyvážená sestava, 3*8 ohmů je většinou i ještě rozumná zátěž pro zesilovač. MTSUB nehraje víc než KlasAčko, hraje jen trošku jinak, ale výkonově je to podobné, nehraje zle, jezdí s tím skoro každý. Akci o 500 lidech nebo větší by to mělo odehrát bez ostudy, tedy dle nároků na akustický tlak...

Re: Stavba komplet PA aparátu

podívej se na fotky z čeho stavěl drobek ty suby, ten material není vubec voděvzdorný a má spoustu chyb!

Příspěvky [21 až 40 z 85]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Stavba komplet PA aparátu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£