Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » otazka na sincaira

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: otazka na sincaira

V cem je lepsi zesilovac Crest Performance CPX 2600 oproti rade RMX u QSC? diky

Web

(upravil sinclair 14. 5. 2009 20:21)

Re: otazka na sincaira

V tom, že to není QSC. Aniž bych proti QSC něco měl, ale srovnatelný model od QSC /RMX2450/ mu nesahá ani po pás. Quilterovo zapojení v QSC má svoje jisté výhody, ale i nevýhody, z nichž jedna je mizerné chování na basech. Crest CPX2600 je sice papírově výkonem srovnatelný s RMX2450, ale Crest se chováním na basech dosti přibližuje modelu 4050HD.
Ostatně nějaké nezávislé reference o CPX2600 může podat george, měl ho asi měsíc půjčený.

Web

Re: otazka na sincaira

Zdravim, prosim mohl by teda george nebo někdo jiný podat nějaké vlastní info o Crest CPX 2600?

Re: otazka na sincaira

No odehrál tři akce a v naší již skoro historickém souboru zesilovačů se stal dominantním členem. Škoda, že si Sinclair vzpoměl po měsíci, že mě ho půjčil. No co už. Po šestihodinovém hraní se zátěží 2x4Ohmy téměř do klipu (hlídal jsem to) jsem kontroloval teplotu vzduchu vycházející ze zesilovače a ani se neohřál. Neměl jsem možnost srovnání s RMX ani Ulim EP 2500, stejně by to bylo zbytečné. Je to jiná cenová kategorie a proto ten rozdíl by měl být znát. Vynikající tahoun na basy a i zvukem jsem byl mile překvapen.

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » otazka na sincaira

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£