Re: schopnosti PA

Ty kokso odkdy maj profíci takovou výchylku? Vždyť to je pumpa yikes a s parádní citlivostí.... Téda, jinak fakt smekám je to síla.
Co ty Michale? smile

Re: schopnosti PA

Jo, je to pěkný takovýhle pokusy cool Nejlepší je to s tim Dexonem. Jednou sem zkoušel něco podobnýho a krásně to ještě rozsvítilo několik ledek.
Ten indikátor vybuzení je od EZK?

Re: schopnosti PA

Kdysi jsem zjistil že když pustím muziku na mém subu (Delta15LF) tak při hlasitější (ale ne nějak extrémní) reprodukci se zřetelně hýbe membrána na mém starém subbasu (ARO932/200l BR) který stál dva a půl metru daleko. A tím nemyslím že nějak lehce vrněl, to ARO mělo minimálně poloviční výchylku než ta delta.

(upravil Michal 7. 9. 2007 9:07)

Re: schopnosti PA

Až budu mít náladu, možná příští víkend. A nemám pořádně čím...

Re: schopnosti PA

checku, ty jsi něco pil, žejo? Když napíšeš takovou píčovinu...

Web

Re: schopnosti PA

check: to je k tobe jeste sinclair milostivy....!

Re: schopnosti PA

Loogan: Jo, je to ta z EZK... Jeden čas jsem tam ještě mněl display, který ukazoval aktuální teplotu na chladiči...bratr spáchal nějakej obvůdek smile časem, ale byli s ním nějaký problémy tak jsem ho dal pryč...

Re: schopnosti PA

antonio: tak 2 cm mi ještě nelítala, sotva 0,5 cm. Raději to zkoušet nebudu, ať si neodpálím modul big_smile

Web

(upravil Crashpc 7. 9. 2007 16:16)

Re: schopnosti PA

kritik: jsi nějakej plachej lol

Re: schopnosti PA

V tomto případě je opatrnost na místě wink Teda pokud je sub s 12lx60 provozován v místnostech velikosti WC či v autě lol

Re: schopnosti PA

mno taky bych rad poradne prohnal svou Deltu 12 LF ale zatim ji lechtam 50 watovym tranzivatem smile ale na takove to domaci poslouchani mi to staci

Re: schopnosti PA

No jo, tak sem dostal zachvát "dobrých" nápadů. Držim hubu a poslušně objednávám další černou stovku.

Web

Re: schopnosti PA

jsem ti nasel kandidata checku smile
http://www.bcspeakers.com/index.php?sez … ne_prod=38

Re: schopnosti PA

Promiň ale repro za 17k? Cenová politika u 21" a 24" je holt taková. 18PS76 se mi líbí hlavně kvůli citlivosti, snad bude stačit stovka zes. Hezky do nekonečné ozvučnice a bude tongue.

Web

Re: schopnosti PA

nojo, ale ta plocha a vychylka smile se podivej, co z neho dostanes se 3kW zesilovacem v 50l uzavreny ozvucnici smile

Re: schopnosti PA

proč to ty telata nedělaj už dřív? myslím tím hi-fi PA s průměrem 18" a výše, s Xmax +-1 až 2mm. Mohli by tím hodně soustředit magnetické pole do jednoho bodu, což by bylo další plus....

Re: schopnosti PA

Tenhle thread byl nazván "schopnosti PA"... Jen tak pro připomenutí. smile

(upravil check 8. 9. 2007 12:01)

Re: schopnosti PA

Michal: "Schopnosti PA" je tak široký název, že tu můžem diskutovat o čemkoliv, třeba o to jak dobře který repro ohrnuje ráfek.

Luikas: Musel bych pravděpodobně vyměnit jističe, možná i přívodní cesty, nebo to napájet ze třífázu. Kdo mi takový zesilovač navrhne a postaví, kolik bude vážit trafo, čim to budu chladit? Osobně si nemyslím, že by 3kW zes třeba u Sinclaira stál pod 30k. O zesu nad 1kW bude na doma uvažovat jenom blázen nebo architekt zkoušející pevnost konstrukce.
Srovnáváš konstrukci za 10k s konstrukcí za Xdesítek tisíc.
Ale je fakt škoda, že filtrace na 230V by stála majlant.

Crashpc: Ono to pole asi nejde koncentrovat do nekonečna že.

Web

Re: schopnosti PA

si delam legraci, timhle bys nazvucil hodne velky skutecny kino smile

Re: schopnosti PA

check: to nechápu.

"jak dobře který repro ohrnuje ráfek"