Re: schopnosti PA

Subsenior jde upravit víceméně libovolně.
SPV250 jde upravit i pro 250W/8 ohm, ovšem jen na vlastní riziko uživatele v tom smyslu, že by k tomu nikdy nikdo neměl připojit 4 ohm zátěž. Proudovka to sice udrží, ale koncáky by šly mimo SOA a to já nemám rád. Ani ony ne.

Web

(upravil check 6. 9. 2007 15:05)

Re: schopnosti PA

Do jaké nastavené minimální impedance budou trandy 100ky pracovat v SOA? Upravil bych si výkon pro Re repra (sub použití). Jendá se o nastavení pomocí vstupní citlivosti, nebo se musí předělat i něco jiného? Pro impedanci 8Ohmů tedy 28,2V na prázdno na výstupu.
Zvládne stovka pracovat v normálním režimu do nižší impedance než 4ohmy (třeba 3Ohmy), pakliže to bude pouze činný odpor (Re)?
Snížil by se vnitřní odpor zesu o nějakou tisícinku, kdybych výkonové cesty přepájel měděným drátem - bylo by možné objednat desku bez masky?

Web

Re: schopnosti PA

Michal, Boramyr a spol.... Tak uvidíme neuvidíme, nikdo nezemře, když to Michale natočíš... Čóó?
Smutně koukám smile

(upravil Michal 6. 9. 2007 15:25)

Re: schopnosti PA

No, je mi to tedy hodně proti srsti, ale když tak hezky žadoníš... tak si poruč frekvenci. smile Ale nic nezaručuju, bo nejsem vlastníkem kamery a můj foťák jaksi režimem video nedisponuje. Jedině mobilem bych mohl...

Tak kolik? A chceš měnič, nebo pasív?

Re: schopnosti PA

No ty si hodný :* smile.
Nahraj co chceš, třeba i píseň kde se basáčci zapotí.... Třeba takovej ten soundtrack z Pirátů, tam jsou obsaženy pěkné frekvence. Cokoliv smile.
Diky diky diky

Re: schopnosti PA

Martin: Jestli chceš, tak ti můžu poslat nějaký moje videjka ,,hrátky'' s mojim subem s 12LX60 wink co umí a co ne... ale je to taky nahrávaný foťákem ( ikdyž teda aspoň umí 640*480 při 30fps).

Re: schopnosti PA

IMP: no jasný, 12LXšede, už se těším :-P. Dáte to kluci na net?

Re: schopnosti PA

nechapu, co z tech videii chces vykoukat... leda bys byl subofil, nebo neco takovyho smile

(upravil Martin 6. 9. 2007 17:36)

Re: schopnosti PA

Přesně.... Je to ze srandy, samozřejmě nic technickýho v tom nehodlám hledat wink
EDIT: Můj E-mail. R.i.d.d.i.c.k@seznam.cz smile

Re: schopnosti PA

Martin: Nebo ti můžu něco poslat na maila? jak chceš...

Re: schopnosti PA

Já chci taky: adavid@tiscali.cz

Web

(upravil IMP 6. 9. 2007 18:17)

Re: schopnosti PA

A nebo to radši prdnu na edisk...
Edit: Tak za 10 minut to bude...vydržte wink
Hmm, tak se mně to na 90% seklo sad tak jsem to rozdělil na dva cca 45Mb soubory a zabalil a zkusim to teda znova nadvakrát...

(upravil IMP 6. 9. 2007 18:45)

Re: schopnosti PA

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/356 … .13MB.html
Tak, tady je první část...za malý moment bude i ta druhá.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/564 … .18MB.html
Tak a tady je ta druhá část...

Re: schopnosti PA

Ouuuu. Pěkné pěkné smile. Tohle už musí řádně načechrat hrudní čast co?

(upravil Kritik 6. 9. 2007 19:28)

Re: schopnosti PA

Pěkné video smile Měl jsi ten sub na max? S tou krabicí u prostřed pokoje a rozhýbání membrány Dexona byl dobrý pokus! Že mě nenapadl experiment s ARN 312.
To musel být kravál, bydlíš v paneláku?

Web

(upravil IMP 6. 9. 2007 19:43)

Re: schopnosti PA

Maximálně jsem jel ve špičkách tak kolem 100-200W, ale už i to stačí wink Jinak, bydlím v baráku..naštěstí. A nejvíc jsem se subem zacvičil asi na loňský Lanparty, kde už kámošovi opadávala lehce omítka na balkonu smile Sub jsem mněl umístěnej pěkně v rohu místnosti, takže se basy ještě zesílily místností... Ale bylo to hlavně tím, že má na balkoně dost velký okna a ty to rozvibrovalo a pak se mu začla lehce drolit omítka a svý taky udělalo projíždění frekvencí od cca 35 do 100 Hz ve WinISD wink při výkonu kolem 50-100W.
Jinak víc než těch 175W sin. a hudebně 325W do 8ohmů už ani SDA350 co mám nedá...ale stačí to na doma s velkou rezervou wink

Re: schopnosti PA

IMP: Hezký videa, hezký pokusy... lol

Kritik: Dokud ti 12LX nelítá +/- 4cm, nemáš ji na max, to je totiž Xlim a na tu se jentak nedostaneš. big_smile

Re: schopnosti PA

antonio: A nemnělo by to bejt spíše +/- 2cm ? Xdamage? Tedy dohromady 40mm ?

Re: schopnosti PA

Lepší bude napsat to takhle: 4cm p-p » celkový rozkmit. wink

Re: schopnosti PA

Tak tak, souhlas wink