Re: Logo Aldaxu

IMP ja max 29 lol
Franku ty se ale mas big_smile

Re: Logo Aldaxu

co třeba tehle jednoduše

http://img162.imageshack.us/img162/3594/aldaxvg2.jpg

(upravil Frank 20. 6. 2007 20:06)

Re: Logo Aldaxu

HOVNO

Sinklére, nechce se Ti vyvěsit to ode mě?


Aby to vypadalo aspoň k něčemu... Kdo bude chtít, tak si tam stejně nějakej nápis vrazí.

Re: Logo Aldaxu

Mě se líběj ty jednoduchý nápisy (Technics, Panasonic, Sony,...............) takový ty extramega grafický nápisy, co se nedaj ani přečíst, to je hnus.

Tak proč nějaké logo nenavrhnout smile může to tak bejt i dobrá reklama, kámoš se staví přečte si logo poslechne si to a bude to chtít taky,.............(řekne to známému,..............)

(upravil check 20. 6. 2007 21:13)

Re: Logo Aldaxu

To se nikdo nepřida a nepopřeje sinclairovi (aspoň dodatečně) - 19. bylo Leoše? smile
Kdybych dělal logo, tak k ALDAXu by se hodilo něco s řeckými písmenky, pěkně to zatočit, ale byla by to makačka (alfa by se tam hodila). Hezky fortelná antika k fortelnýmu aldaxu. Principielně je ale aldax pro lidi, kteří logo nepotřebují. Já bych chtěl mít ideálně aldax v monolitický, černě eloxovaný, hliníkový kobce -  tedy bez jediný ledky, poťáku nebo vypínače(audioswitch). Ovládání případně v předzesu separátně. Ale to by nikdo nevyrobil/nezaplatil.

Web

(upravil Karlos 20. 6. 2007 20:24)

Re: Logo Aldaxu

Vyrobil zaplatil smile Já podobně dělat krabicu na zes budu, ale bude tam volume a nějaké to logo které vymyslím. Jen je škoda že se u nás neprodávají krabičky na Ampy hned bych něco koupil smile Ale tak vyrobit něco není problém.
Já bych popřál sinclairovi, ale vypadal bych jak blbec protože nevím k čemu smile

Re: Logo Aldaxu

myslim ze sinclair uz tu popsal proc nechce zadny logo. vubec bych se ale nebranil individualnimu znaceni a tak by op svete behalo nescentne mnoho druhu :-]

Re: Logo Aldaxu

Že by narozeniny? wink
Jestli jo, tak všechno nej.
Jinak já mám Stereo Aldaxe Spv100+ v černý kisně, ale ne hliníkový a taky tam mám jen čudl Volume + vypínač wink..mno, vlastně tam mám ještě LED měřič vybuzení...abych věděl kolik valím do beden a neupekl si je smile

Re: Logo Aldaxu

Jo jo přesně tak žádné logo jak psal sinclair smile tak nechápu že pořád mu dáváte návrhy a bůhví co.

Re: Logo Aldaxu

Logo  už mám , a Aldax  to není smile

Re: Logo Aldaxu

Další návrhy cool

http://img28.picoodle.com/img/img28/8/6/20/f_navrhm_7db75ca.gif

(upravil BlackRider 20. 6. 2007 21:21)

Re: Logo Aldaxu

Ten první je jak na T-shirt. smile Ten druhej vypadá docela k světu a ten třetí je nejlepší.

Web

Re: Logo Aldaxu

druhy alebo treti. staci najst pekny font smile

(upravil little 20. 6. 2007 21:32)

Re: Logo Aldaxu

Já jsem si naopak myslel že ten první je nejlepší, mám totiž slabost pro písmo stylu Hip-Hop.... smile

Re: Logo Aldaxu

Siss> Tak tak, vybrat dobrej font a napsat... big_smile

Web

Re: Logo Aldaxu

Jeden vypadá jak z tricka,další jak z hvězdné brány big_smile Jestli jde jen o nápis tak bych dal audiofilní písmo a dole pod autora siliče smile Ale to není logo to je nápis žejo smile

Re: Logo Aldaxu

Měl svátek.

A s  těma nechutnejma nápisama mě serete!!!!!

Leoši, pošli mi aspoň do maila, co se Ti líbí. Když se hooooodně moc naseru, tak to sem hodim smile

Re: Logo Aldaxu

Mě se libí takovej styl.
http://img526.imageshack.us/img526/9652/beznzvuda8.th.jpg

Re: Logo Aldaxu

to vyzerá ako nápis ALADIN smile:)

Web

Re: Logo Aldaxu

Taky že jo, ale je to jedno co tam jebnu, ale já sem myslel styl. Ani zlaté to není big_smile Dělal sem to na rychlo jen jak by se mi to libilo kdybych někdy chtěl dělat aldax