Téma: Logo Aldaxu

Co takhle  nápis  Aldax  na  bednu  zesilovače  , ještě jste o tom nikdo neuvažoval ? Nějak  tu  bednu  esteticky oživit a přidat logo  jako  u značkových výrobků  smile

Re: Logo Aldaxu

částečně to není špatný nápad, ale to já radši chci kvalitní kundíky a dobrou práci než nějaký zprofanovaný logo kterym se pak bude ohánět kdejakej voslík co ktomu přišel jak slepej k houslím....

Re: Logo Aldaxu

Já už Leoškovi něco dělal, ale ani pořádně nevim co si nakonec vybral...

(upravil 7tech 12. 6. 2007 20:57)

Re: Logo Aldaxu

No, nevím, nevím, jestli by se Sinclairovi líbilo, kdyby bylo logo jeho firmy na kdejakém bastlu.

Re: Logo Aldaxu

Ale já chci logo na jeho modul , pokud si ho nějaký maník koupí a  nalepí si  do na  svůj bastl , je to jeho věc , hrát mu to lepší nebude smile , takové  zázraky  ten nápis  s jeho  bastelem neudělá . Pokud by s tím ale obchodoval ,  to je jiná  , to by bylo špinění dobrého  jména firmy  a to je na klepeta  a nebo přesdržku .

Re: Logo Aldaxu

Něco jako "Powered by Aldax" nebo "Aldax Inside"? smile

Re: Logo Aldaxu

Navrhuju logo pro Aldax:

Aby se to nedalo kopírovat a rozmnožit - gravírovaná plaketa se sériovým čislem a podpisem Sinclair-a.
Slogan :
Aldax - no paper watts, only honest power

Co znamená vlastně Aldax?

Re: Logo Aldaxu

Aldax inside.

Vážně potřebujete, Vy, majitelé takových modulů, mít na nich logo?

Udělali byste to s DPA?  Povered By Dudek? Dudek Power Amplifier Insajt?

Proč? Chlubení? Mám woe aldax pyčo...

Ti, na které by to logo zapůsobilo aldax neznají, ani jim smysl takových věcí jako Aldax, DPA proti Panasonic, Sencor není jasný. Takže proč upozorňovat. A fachman pozná, zeptá se, doste odpověď a bude vědět.
Osobně mi to přijde lehce zavánějící tuzingem. Ale proč tuzit dobrou věc?

Re: Logo Aldaxu

jj Tuzing. navic gravirovani plaket atd opravdu neni vubec levny a tak by se to bud prodrazilo nebo by se davaly smejdsky soucastky za stejnou cenu jen kvuli logu.

Aldax inside zni sice pekne ale na logo to taky nevidim. maximalne jejakej "go-auldskej" znak yikes]

(upravil Viper 13. 6. 2007 8:29)

Re: Logo Aldaxu

Náhodou by to nebylo vůbec špatný... Já sice nemám, na co bych něco takového dával, žádný bastl od Aldaxu nemám, vše jen a pouze "Tesla Litovel", "Tesla by taťka" lol a "Tesla by Viper" to je tak asi všechno big_smile...

Ne tak na pěknem bastlu by to působilo víc "profi" a na nějaké maníky, kteří naprosto nic o tom neví bych ohled nebral... Já proti logu nic nemám, určitě se mi to pohledově líbí víc, když to má nějaký jméno, než jakýsi No name, co může být už skoro čajna... wink (přehnaně řečeno...) Ale s tim neoprávněným užitím loga by byl asi problém. hmm

Goauldskej znak je pěkny lol

Re: Logo Aldaxu

Viper no ty vole, ty si mě rozesmal že sem si vyprskl čínské nudle na klávesku lol

Re: Logo Aldaxu

Karlosi?! big_smile

Re: Logo Aldaxu

Zbastlit, poslat na omrk do Aldaxu a oni by rozhodli, jestli ano, nebo ne. Jako když si stavíš Kaipana.

Re: Logo Aldaxu

A co třeba "Blahoslaveni, budiž Aldax"..? smile

Re: Logo Aldaxu

He smile Mně teda ani logo Aldaxu nechybí, hlavně když to pěkně hraje wink

Re: Logo Aldaxu

Crashpc copak ?
Já si na svuj amp budu dávat logo smile A teda Hlinikova destička a Zlaty nápis ... Mám známého co gravíruje do plastu hliníku a tak . .

Re: Logo Aldaxu

no ty cinsky nudle.... my mame primo tu masinu na gravirovani doma ale ani presto bych si nedal tu praci a neryl nic.....

Re: Logo Aldaxu

Jediný, na co budu ochoten přistoupit, bude v případě hotového modulu či funkčního bloku zkušební protokol a ruční podpis můj či Pierra. Log netřeba.
Až budem dělat sračky, což se nejspíš nestane, budou loga v pěti velikostech, ale dřív ne.
Frankie omlouvám se-za sebe Ti můžu říct, že se mi to líbilo, ale ne už Pierrovi. Měl pro principiální odmítnutí několik důvodů, ve všech jsem mu musel dát za pravdu.

Jeden z nich je právě ono lákavé, nezaměnitelné, charakteristické logo firmy a následná možnost to vytisknout na samolepku na laserovce a pak s tím polepit kdejakou králíkárnu. Kdejaký zjeb z Aukra, aby vyšrouboval cenu nahoru, to udělá.
Raději nic, kluci.

Web

Re: Logo Aldaxu

Proč logo?
Nejlepší zesilovač je takový, o kterém ani nevíte, že ho máte... funguje spolehlivě, nezkresluje, má výkonovou rezervu...

Web

Re: Logo Aldaxu

No , já se jen ptal smile ,