Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Beyma 18g40/4ohm

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: Beyma 18g40/4ohm

Tvůj první příspěvek ze včerejška 12.03: hrajeme na hromadu šrotu alá omnitragik atp. Chci koupit 4050. Tvůj dnešní příspěvek v 14.08 : hrajeme na 5050 už dva roky. Nestačí to?

Re: Beyma 18g40/4ohm

no, stg? tak jak? lol

Re: Beyma 18g40/4ohm

OMG !!! georgi prosimtě tohle za dvoj tečkou je ctrl+c z nyxu to znamená že jsem použil funkci kopírování textu z jiného fóra viz www.nyx.cz :

co je na tom za problem ?? mame 4x 8ohm na strane , cili 8 beden a to na jeden RMX 5050 a hraje to dva roky, aniz by shorela jedina civka nebo zesik ...

to je uplne v pohode.. 2,6ohm ti ten zesik dohonce setri vic nez 2 ohmy.. zalezi na tom co to bylo za zesik no.. ty rmx HD na to fakt maj, sou delany hlavne na 4ohm mustek coz je 2ohm na kanal.

né do dvou, ale do 2,6 tzn tři 8ohm bedny na kanál, na čtyři a série těch heavy duty zesíků od QSC je na to přímo dělaná pro provozoz do nížších impedancí...

Re: Beyma 18g40/4ohm

Ty jsi použil citaci z jiného fóra a já ve svém dnešním příspěvku v 9.32 použil citaci z manuálu zesilovače 4050, kdy sám výrobce připouští stavy zesilovače, které jsem opsal v bodě 1. a 2.. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Ale toto už jsem na nějakém fóru taky četl.

Re: Beyma 18g40/4ohm

Vy jste hrubci. Tomu říkám diskuze  big_smile  Měli byste se omluvit sobě navzájem, hlavně stg, taková slova, fuj.

Pořiď si ta repra v 8 ohmovém provedení, ne kvůli zesilovači, ale z důvodu vyšší dlouhodobé spolehlivosti a životnosti basáčků. Na zvuku to velký rozdíl kupodivu nebude.
Asi budeš muset připlatit na 4050, levnější RMX příliš nebasují, je fakt, že zmůstkovat je mě nenapadlo, třeba se to pak zlepší.
Jinak Beymy jsou držáky, nevím jak tenhle, ale G50 nebo jak se to jmenuje vydrží dost.

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Beyma 18g40/4ohm

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£