Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 22]

Téma: Jack

Dobrá den, potřeboval bych nutně schéma připojení kabelu na jack 6,3 jak je to uvnitř jacku připojeno. Děkuji

Re: Jack

Konrétně mam NP3X-B a potřebuji k němu připojit kabel

Re: Jack

stahni si ten .doc , tam to je : http://www.soundax.cz/ESA%20X02.doc

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil pepeq 13. 3. 2009 16:18)

Re: Jack

Díky, ale teď mi neni jasný, jak to tam mam přidělat, normálně připájet? A na tu zem jak?

http://s4.postimg.cc/6dfg4vprt/2303_img_28121.jpg

(upravil opamp 13. 3. 2009 18:07)

Re: Jack

Jasně, normálně připájet smile

Web

Re: Jack

Anketu DOTAZY BLBÉ A BLBĚJŠÍ by tento dotaz zaručeně vyhrál mad

(upravil millano 13. 3. 2009 18:14)

Re: Jack

2 Dingo: SOUHLAS ! lol

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Jack

Co to melete, já jasně podle obrázku v tom docu poznam jaká je pravá jaká levá a jaká zem, akorát jsem fakt nevěděl jestli to na tu zem mam připájet.

Re: Jack

je fakt že to je trochu netradiční provedení konektoru.

Web

Re: Jack

debil, idiot, naprostej magor!

Re: Jack

Ty?

Re: Jack

ano, asi ano. připadám si tady tak. zachvilku budu potřebovat kazajku.

Re: Jack

Nevím proč se rozčiluješ. Já jsem vždy prosazoval: "nevíš? Zeptej se!" A jelikož pepeq nevěděl, tak se zeptal.

Re: Jack

Pokud má doma multimetr s testerem vodivosti, tak si to klidně může změřit. Čekám, kdy se tu někdo zeptá, jak má zapojit CINCH. smile

(upravil Crashpc 14. 3. 2009 13:09)

Re: Jack

ano, lidi se tu čimdál víc ptát na to, jak se najíst, jak se vysrat, jak zasunout, jak dejchat. nikdo to totiž nebude vědět, a budou tu na to specializovaná fora.

// a pak ještě specializované forum na ta specializovaná fora, aby člověku poradili, kde to najde. jenže když nebude umět hned po narození s počítačem, tak má smůlu, a umře....

Re: Jack

Jak se woe kua chlapy zapojuje ten cync?

Web

Re: Jack

Vy jste fakt kreténi. Hlavně ty crashi. Za to, že ti stará večer nedala a máš blbou náladu, fakt nemůžu. Jediný na co jsem se zeptal, jestli se to má ke kostře připájet, protože jak vidíš na fotce, je tam jenom kus plechu a neni to jako když otevřeš speakon a tam je to krásně předpřipravené pro žíly.

Re: Jack

little nebyl jsi to náhodou ty, kdo se ptal jak má zapojit speakon? co?

pepeq: no tak zase to nebudeme přehánět. Podle tvého prvního příspěvku jsem taky pochopil, že nevíš co kam je připojeno, tedy který kontakt je špička, jeden a druhý kroužek. No nevadí, teď už víš a tím to asi končí ne?

Re: Jack

Ano, byl jsem to já. Kdybych nejdřív počkal, než mi přijde, tak by se tu takový thread neobjevil. Zapojení Speakonu je triviální.

(upravil millano 19. 3. 2009 8:14)

Re: Jack

příspěvek přesunut  ->  http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=3550#p3550 )

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Příspěvky [1 až 20 z 22]

  Stránky: 1 2 »»»

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£