Téma: US BLASTER USB 5070

cau, mam doma tento sub http://www.ahifi.cz/subwoofery/us-blaster-usb-5070.html poustel sem ho a pro vyssich hlasitostech se przni zvuk, myslim ze to delaji ty hrany basreflexu, co s tim delat?koupit nejaky lepsi a nebo neco jineho??dik

(upravil KomarD-Jeay 23. 2. 2009 3:36)

Re: US BLASTER USB 5070

Rada vacsiny asi bude kupit novy sub. Riesenie je tazke s tymto, lebo zaoblene hrany to ma a nic viac tam velmi nepomoze. Mohol by si vymenit trubku za vacsi priemer, len musi byt dlhsia, potom z tej mini komory to berie objem a nemusi tam ani vojst.
Je ten pazvuk len funenim vzduchu alebo ti tam nieco rezonuje?

Re: US BLASTER USB 5070

Boha jeho, zase USBlaster... Bassreflex podle mě nemusí být zaoblený i zevnitř. Nemůže to dělat špatně laděná bedna? Že by při větších hlasitostech basák výrazně překračoval Xmax? Což může dost dobře dělat i pokud seš bassmaniak a chceš megabum i při vysokých hlasitostech.

Re: US BLASTER USB 5070

Može to byť aj šitným ,,znásilňovačom" v neustálej limitácii. Skús to napojiť na nejaký poctivejší zosilňovač (lepší magnat alebo macaudio) a potom počúvaj. Ale može to byť aj tým, žo to čo máš ni je subwoofer ale sračka od JúúESBLASTR smile

(upravil Coco 23. 2. 2009 17:37)

Re: US BLASTER USB 5070

komar ten pazvuk je funenim toho vzduchu, zevnitr hrany basreflexu nejsou zaobleny

(upravil speede 23. 2. 2009 19:01)

Re: US BLASTER USB 5070

To mě dělá taky u mýho made in home subíku, je krátkej a úzkej bassreflex
EDIT: to je vlastně bandpass, ale to by mělo bejt stejný ne? smile

Re: US BLASTER USB 5070

Jo, to bude stejný. Nejjednodušší bude vytáhnout nátrubek a ostrý konec co nejvíc zaoblit šmirglem. Ono je klidně možný (u týhle firmy snad i pravděpodobný), že konec nátrubku bude tak jak jim upadl od lisu...

(upravil Coco 23. 2. 2009 19:13)

Re: US BLASTER USB 5070

tady je natrubek kovovy a  prave ze vypada ze to bylo uriznuto a dal se s tim nic nedalo, takze zaoblit tedy?

Re: US BLASTER USB 5070

Jo zaobli ty hrany co jsou ve vnitř, venek je dost zaoblenej smile

Re: US BLASTER USB 5070

ok snad to pomuze

Re: US BLASTER USB 5070

Kovový... Nevěřím... Nachromovaný plast ano...

(upravil Coco 23. 2. 2009 20:38)

Re: US BLASTER USB 5070

nn je to kov, zed to je i napsany http://www.usblaster.com/Products/Car%2 … USB%205070

(upravil dbmax 24. 2. 2009 18:20)

Re: US BLASTER USB 5070

metal (chrome colour) bass pipes znamáná v preklade - kovová bass trubica s chrómovom farbou, ja osobne som sa nestretol žeby fakt bola kovová ? na dotyk to hádam vieš rozoznať, sa mi nechce veriť smile

Web

Re: US BLASTER USB 5070

Amen, clarione... smile

Re: US BLASTER USB 5070

tak do auta se mi zas tak moc investovat nechtelo, tak az to tam dam tak uvidim co stim,treba to zas tak hrozny nebude...