Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Autohifi » Pomoc s Autobaterií

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 66]

Re: Pomoc s Autobaterií

Já jenom, že potřebuješ otáčkoměr. Věř mi, nepotřebuješ. Ale příprava by tam mohla být. Přece je pro výrobce lepší vyrobit "kabelové sady" s otáčkoměrem, nacpat to do auta a akorát tam podle stupně výbavy prsknout hodiny místo otáčkoměru.

Re: Pomoc s Autobaterií

1500 s 8 autami? smile))

Web

Re: Pomoc s Autobaterií

speede: Si postav nějaký malý LEDkový otáčkoměr.

Mě osobně se v autě bez otáčkoměru jede blbě.

(upravil speede 25. 2. 2009 19:47)

Re: Pomoc s Autobaterií

Máš nějaký schéma?? smile
redyuri: je to počítaný celkem, ne s každým autem 1500 smile je mě sice 19,5, ale autoškolu sem dělal v 17ti a testy na papíry sem dělal 1týden po 18. narozkách

Re: Pomoc s Autobaterií

Stavěl jsem to co je v amáru PE 1/96 a PE 2/96.

Re: Pomoc s Autobaterií

Víš co je super?? Vůbec nevím o čem mluvíč big_smile

Re: Pomoc s Autobaterií

Časopis Amatérské rádio - Praktická elektronika výtisk 1 a 2 z roku 1996

Re: Pomoc s Autobaterií

Otackomer netreba. smile Kdyz to nejede, podrad, kdyz to jede moc, rad vys. smile

Re: Pomoc s Autobaterií

Co říkáte na tohle??? smile http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi= … en=&z=
Michale: no comment smile:-P

Re: Pomoc s Autobaterií

Na celém otáčkoměru je důležitá jen jedna hodnota - místo, kdy se ventil setká s pístem. big_smile

Re: Pomoc s Autobaterií

speede 1500km big_smile Mě je asi tak co tobě a tolik mam najeto s felinou, kterou sem si koupil cca v říjnu wink a to nemluvím o mojí princezně => škoda100 kterou sem měl od 18...Taky bych se tu moh rozepsat že sem jel s novou Astrou nebo novou Fabií wink

Web

Re: Pomoc s Autobaterií

No pro člověka, kterej měl cca 2týdny svoje auto než mu upadlo kolo je to paráda wink
A co říkáte na ten LED otáčkoměr?? se ptám abych zbytečně nevytasil 3kila za šmejd smile

Re: Pomoc s Autobaterií

Já osobně bych si zjistil, jestli by tam nešel otáčkoměr z felicie, a sehnal rači ten, než nějakej LEDpaskvil wink

Web

(upravil jik 26. 2. 2009 8:58)

Re: Pomoc s Autobaterií

Otáčkoměr ano/ne. To je zase debata smile .
Otáčkoměr v autě potřeba není. Stejně jako autorádio atd. Je to jenom záležitost dotyčného, jestli ho CHCE nebo NECHCE. Já patřím mezi ty, kteří otáčkoměr mají a u nového auta ho také budu chtít.

(upravil speede 26. 2. 2009 9:32)

Re: Pomoc s Autobaterií

A mohu se zeptat co jsi nám jako chtěl zdělit? Jsem vůbec nepochápal co chtěl autor vysvětlit nebo co měl na srdci, pokud se ti ta debata nelíbí, tak se na ní nedívej nebo napiš adminovi wink:-)

(upravil danda 28. 2. 2009 21:32)

Re: Pomoc s Autobaterií

Raději se nauč jezdit. Bez rambajsu, abys slyšel a cítil, co si vůz žádá. Uvědom si, že máš najeto asi desetinu toho, co má ŠOFÉR ODCOUVÁNO!! Až budeš umět zvládnout malý smyk, zacouvat s vozíkem atd., můžeš začít vymejšlet ptákoviny! Zrovna nedávno jsem podobnýho soploše vytáhnul za uši z hulákajícího auta, protože pro rachot mu vypnul i mozek!
Edit: a ve volných chvilkách můžeš zapracovat na pravopisu..!

Web

Re: Pomoc s Autobaterií

Promiňte, omlouvám se všem, že jsem takový lempl. Já osobně si myslím, že řídit celkem umím, smyk uřídím (2x mi na vodě uklouzl zadek při brždění), s vozýkem sice couvat neumím, ale řekni mi kdy ho povezu wink. A když jsi tak dobrý v češtině, tak mi napiš slova, která jsem v tomto tématu napsal a jsou v nich chyby. Chápu, že jsi o mnoho starší než-li já a také moudřejší. To tě ovšem neopravňuje k tomu, aby jsi si na mě vyskakoval. Mám na tebe jednu otázku, že ty jsi policista s inženýrským titulem a je ti tak 38let??? smile

Re: Pomoc s Autobaterií

Speede, není důležité jestli uřídíš smyk. Důležitější je, aby jsi se do takové situace vůbec nedostal. Za 29 let za volantem jsem nezpůsobil dopravní nehodu ani nikoho nezranil. Speede, ten problém je v hlavě ne na volantu. Jo a když už jses ptal, tak v posledním tvém příspěvku jsem našel letmo dvě chyby.

Re: Pomoc s Autobaterií

No máš celkem pravdu, když jsem to včera psal, tak sem byl naštvanej jak pra*e. Se bavíme o autobaterii... a přiletí nějakej borec co si o sobě myslí a zaškatulkuje mě k těm zhulenejm strupům, co jim maminka zaplatila autoškolu a tatínek koupil super káru. A ještě si hraje na češtináře i když v tom jeho přízpěvku měl taky hodně chyb.
Já už se o řízení a dandovi bavit nebudu, kdyby měl ještě někdo něco k té baterii nebo otáčkoměru, budu rád smile

Re: Pomoc s Autobaterií

Jo když už jsme u těch autobaterií, tak si dávejte pozor na baterie ZAP, je to polská výroba a pra nic to nevydrží. Měl jsem už dvě baterie od nich. První 55Ah jsem kupoval asi před 3/4 rokem, po 1/2 roce odešla, tak mi jí reklamovali, dostal jsem novou a ta co mám teď, to jest 3 měsíce jde zase k šípkům. Podotýkám, ža auto dobíjí tak jak má a baterie nedostává nijak pokouřeno ve stylu hodně studených startů apod. Takže bacha na baterie ZAP.
V druhém autě mám Vartu a ta slouží skoro 10 let a pořád bez problémů. V třetím autě Bošku cca 8 let a zatím v pořádku.

Příspěvky [41 až 60 z 66]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » Pomoc s Autobaterií

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£