Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 7)

Audioweb.cz » K fóru » Nový vzhled fóra

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 128]

Re: Nový vzhled fóra

Kdyby se to alespoň nedělo náhodně, takhle nevím kde hledat chybu, mě se to ještě nestalo.

Re: Nový vzhled fóra

Já na to mám snad štěstí pořád.
http://img9.imageshack.us/img9/8518/chyba.th.jpg

Re: Nový vzhled fóra

Oba jste sem hodily screen s IE a to bude asi tím. Ve FF a Opeře, ať dělám co dělám, nic.

Re: Nový vzhled fóra

Jen počkej, až budu u Opery, hodím i z ní..., teď jsem na PC u návštěvy.

(upravil babakus 22. 2. 2009 13:50)

Re: Nový vzhled fóra

Jedu na firefoxu a je to v pořádku.

Edit: teď jsem si uvědomil, že mám ty google reklamy zakázané, aby se nezobrazovaly (kerio). Proto se mi to asi nemíchá do textu wink

Re: Nový vzhled fóra

jedu na FF a taky ok, ale to bude asi tim ze mam adblock plus smile takze absolutně bez reklam.

Re: Nový vzhled fóra

Taky používám firefox a jak jsem psal, všechno v pohodě, reklamy jsou namalovaný tam kde mají bejt uui

(upravil Mike 22. 2. 2009 19:21)

Re: Nový vzhled fóra

Antonio hledej clear:both ve stylu..... to se pro tvorbe webu semtam stane a ja se s tim u divu setkavam casto. Me FF normalne. IE 7 taky to dela blbe, asi tam nekde chybi ukonceni DIVu. udela to vzdy u posledni kolonky. Zkus IE a uvidis sam. big_smile

Web

Re: Nový vzhled fóra

Nainstalován IE7 (disk budu formátovat, jinak bych si ho tam nedal... big_smile), ale mám ho i v práci, a klikám všude možně a asi si ze mě děláte šoufky, stále přibytá na místě.

Re: Nový vzhled fóra

Ta reklama někdy trčí uprostřed stránky, někdy v posledním příspěvku, někdy ¨správně.

Web

(upravil Zorg 22. 2. 2009 22:44)

Re: Nový vzhled fóra

U mě taky - IE6, ve Firefoxu jsem to myslím zatím nezahlíd:

http://s4.postimg.cc/6krn8klrt/536_reklama.jpg

antonio, nahraješ nám tam prosím ten starý vzhled jako možnost v menu Profil->Zobrazení->Styl nebo je to nějaký problém?

Re: Nový vzhled fóra

Ta černá je proti té bílé úplný balzám na oči, každopádně bych chtěl zpět původí vzhled - možnost si ho zapnout.

Re: Nový vzhled fóra

U mňa FF OK, iné som neskúšal...
Kúpil som nový monitor, oči neťahá, aj biela je OK smile - iiyama, spokojnosť..

Web

Re: Nový vzhled fóra

Zorg: Nedám, fakt že ne, až finálně doladím bílou, vrhnu se na zbytek, minimálně by měly být skiny tři, kromě bílé a černě i ta prostřední.

DeadMAN: Jaký typ? Je jiná oproti jiným TN? Co podsvícení a úhly? Rozepiš se. smile

(upravil DeadMAN 22. 2. 2009 23:34)

Re: Nový vzhled fóra

Mal som 3 ročný Benq FP71G+, bol dobrý, na to, že mal 3 roky... Teraz som kúpil Iiyama E2207WS a som maximálne spokojný... Nemám moc s čím porovnávať, jedine so školskými low-cost acermi a samsungami, no je to niekde inde... Uhly ma nejako neserú, na monitor sa pozerám priamo, ale keď behám zo strany na stranu, mohlo by to byť lepšie, no ako hovorím, uhly som nebral ako podstatný údaj, i keď Benq bol na tom horšie. Farby sú farebné, čierna je kurva čierna... Jedine čo som spozoroval je trošku svetlejší kúsok na hornej hrane, ale to je možno aj vec uhlu pohľadu, prípadne výšky sedenia, ešte som s tým nelaboroval, lebo onedlho ma čaká nový stolík a tak podobne...

Web

(upravil Zorg 23. 2. 2009 10:29)

Re: Nový vzhled fóra

Pokud do toho můžu kecat, bílá dobře, ale fakt bych oddělil nějak výrazněji příspěvky, jako to bylo ve starém (fakt ta čitelnost).
Třeba jaks v průběhu týdne přidal ty světle zelené proužky to taky zpřehlednily, jsou dokonce uklidňující, líbí se mi wink
Taky dík za ikonku >>> která kdysi myslím chyběla.
Ztmavil bych tu světle žlutou over href na bílém pozadí.
Jinak na předmětu o tvorbě webového obsahu nám strhávali známky za to, že jsme měli odkazy jinak než podtržené čarou. Čárkovaně se tuším dělají hinty (nebo jak se tomu nadává). Ale spíš asi jak se to každému líbí, souvislá čára by to zhnusila...

EDIT: Tak jsem se probudil do nového krásného dne bez AAA a koukám, fórum přehlednější o namodralé proužky - díky antonio! wink Ale stejně bych si je představoval o pisl tmavší a možná by se víc hodily nějaké do zelena.

Re: Nový vzhled fóra

Technická- pokud má jedno vlákno více stránek, jsou stránky v hranatých závorkách. Pokud jich je víc, vypadá to asi takto: [1 2 3 ... 7]. Občas se stane, že jedním příspěvkem přibude další stránka, já si pamatuji, že jsem nečetl od strany 6, ale musím nejprve na str.7 a tam teprve kliknu na str. 6.
Nešlo by přidat i předposlední stránku? [1 2 3 ... 6 7].

Re: Nový vzhled fóra

jarob: Klikej na »»» (Zobrazit nejnovější příspěvek v tématu). Je třeba být samozřejmě přihlášen.

Re: Nový vzhled fóra

Špatně jsi mě pochopil, já nechci poslední příspěvek, ale posledních třeba sedm. Jenže čtyři jsou na předchozí stránce a já si to pamatuji a chci jít na ten první ze sedmi.

Re: Nový vzhled fóra

Chápu, ale jediným řešením je to »»», to tě odkáže na příspěvek, který jsi už neviděl, odhlásil ses.

Příspěvky [61 až 80 z 128]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 6 7 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Nový vzhled fóra

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£