Téma: Hromadná objednávka z Madisoundu

Gaminne jak to pokračuje? Tenhle týden bych už mohl mít klidné spaní ne?

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Pokračuje to, pokračuje smile Pro vás dobře, balíky by snad už mohli být na cestě ke svým majitelům. Pro mě to ale pokračuje dost nešťastně, protože se z balíku ztratil jeden z výškáčů, které měl objednané Boramyr. Nejpíše vypadl během přepravy z balíku, protože ten dorazil dost poškozený a se zalepovanou dírou. Takže jeden výškáč co zbyl, zůstane mně (to mi ani moc nevadí, klidně si ho nechám), horší to bude s uháněním FedExu aspoň o uhrazení hodnoty výškáče (plus clo, DPH) a poměrné části dopravy, v lepším případě bych výškáč objednal znova s tím, že by FedEx zaplatil ještě navíc dopravu balíku jen s tímto výškáčem.

Je to prostě paráda organizovat takovou objednávku, zvlášť když to je poprvé a posere se tolik věcí. smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

ja te za to docela obdivuju, ja bych na to nemel zaludek

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Nj, tak co se dá dělat, už se stalo. Úžasně paradoxní na tom všem je, jak mi v Madisoundu pořád opakovali po mých nesčetných žádostech, ať to pošlou normální poštou (se kterou mám jen dobré zkušenosti), že to to budou posílat jedině FedExem, který je sice asi 3x dražší, ale mnohem spolehlivější.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Neobjednávej to, vytluč z nich prachy a hotovo. Jak to tak vypadá, letos stejně na bedny nebudu mít peníze.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Objednám to jen v tom případě, že se FedEx zachová tak, jak by měl. Tedy, že ještě navíc zaplatí celou dopravu nového výškáče.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

A prosím tě, Gaminne, kdy jsi to odesílal? U mně zatím pošťák nezvonil sad

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Pokud mi doplatek a prohlášení od tebe došlo předminulý týden, tak tento týden by ti to mělo dorazit. Pokud doplatek a prohlášení přišlo minulý týden, tak jsem to neměl možnost zabalit a posílat se to bude až příští týden.

Omlouvám se, že v tom je takový zmatek a že mi to odesílání tak trvá, ale přes týden a teď i velkou část víkendu jsem nebyl doma (takže jsem nestihl zabalit poslední balík), což znamená, že se o odesílání balíků stará někdo jiný a ten dotyčný bohužel nemá čas lítat na poštu kdykoliv to já potřebuji. Takže tak.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Tak dneska zazvonil, dvakrát smile
Reproduktory došly nepoškozené, spolu s ostatními moc děkuji za vyřízení objednávky, já bych na to nervy neměl...
Díky

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

OK, dalšího člověka mám z krku. big_smile

(upravil check 25. 4. 2007 17:06)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Reproduktory došly viditelně nepoškozené, máš mě (doufám) z krku.
Díky moc hlavně za tvůj přístup a za další věci, prokázal si svůj charakter wink. Dlužíme ti víc než jedno pivko...

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Pro Boramyra ohledně ztraceného reproduktoru: Dnes se mi ozvali z Madisoundu, že se jim prý podařilo přesvědčit FedEx, aby zaplatili dopravu nového výškáče, takže dobrá zpráva. Bohužel FedEx ale asi zaplatí jen polovinu ceny výškáče (nějakých 26 dolarů), prostě tu cenu, která byla na komerční faktuře. Tudíž druhou půlu nejspíš budu muset zaplatit znova, ale na to by se ještě měly najít peníze.... Takže tak.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Hele, když už to budou posílat, nešly by tam ještě šoupnout dvě vejšky? smile

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Možná by to šlo, možná ne (já sám si nechám poslat pár rezistorů, což jsou ale drobnosti, které balíček nijak nezatíží, a tedy nikdo nemusí vědět, že se to k balíku přidalo)... ale já sám nechci, tohle je poslední věc, co mi zbývá vyřídit z celé objednávky a už bych to rád měl za sebou.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Tak nakonec vejšky přece jen budou? Výborně.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Pokud se zase neztratí, tak ano. Za dva týdny by tady měl být.

(upravil check 23. 5. 2007 22:11)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Ok chápu tě, je to na infarkt. Takže někdy příště. I když, zkus se zeptat, za zeptání nic nedáš tongue.
Třeba jedna vejška by šla?

Web

(upravil gaminn 23. 5. 2007 23:13)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Nezlob se, ale hned první problém je v tom, že já nechci. Už mám celou objednávku skoro v cajku, tvůj výškáč by byla akorát další komplikace. Není to na infarkt, ale je to o několika potenciálních problémech, které by mohly nastat vinou tvého jediného reproduktoru nehledě na to, že si kvůli jednomu výškáči nechci přidělávat další starosti. Zneužil by se ten fakt, že dopravu platí samotný FedEx, bylo by na to možné jednoduše přijít skrz komerční fakturu, na které by musel být uveden tvůj výškáč, protože by se musel proclívat... Počkej si na další hromadnou objednávku z Madisoundu. Takže závěrečné "NE, OPRAVDU TO NEPŮJDE." je doufám pochopitelné.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

Držím hubu a pokyvuju na znamení uznání smile.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu

na kolik vyjde postovny+clo atd. z madisoundu?