Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 9 z 15)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Úprava EZK RSD4132

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 11 ... 15 »»»

RSS

Příspěvky [161 až 180 z 286]

Re: Úprava EZK RSD4132

Já tady na tomhle forku hledam skušenosti.

Re: Úprava EZK RSD4132

dobrý vtip, skúsenosti sa nehľadajú, ale získavajú alebo kupujú smile

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

TO Redy: ....kupovat zkušenosti?

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

buy know-how smile

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Budu k tomu potřebovat ještě předzesilovač nebo bude stačit ten koncový zesilovač????

Re: Úprava EZK RSD4132

Tohle vážně nemá smysl, smažte to, nebo to zamkněte. Ten chlapec nemá absolutně páry o tom, z čeho se skládá nf zesilovač, natož tak jak se to zapojuje.
Budeš to muset odložit do doby, než nabereš nějaké vědomosti a zkušenosti - tady na fóru do tebe nikdo tyhle úplně základní věci hustit nebude a ani to tu nenajdeš.
Takže bych Ti radil, abys napřed zjistil, jak to vlastně celé funguje, z čeho se nf zesilovač skládá a teprve se pustil do kompletování. Jinak to bude stát fůru peněz, času a výsledek nula nebo odpálený moduly.

Web

(upravil opamp 8. 3. 2009 13:00)

Re: Úprava EZK RSD4132

Přesně tak. Dawe719, není to jen o zkušenostech ale i o nezbytným teoretickým minimu. To Ti poskytne každá knížka o elektronice, ve Tvým případě ani drobné nepřesnosti nenapáchají zásadní škodu, protože je z Tebe časem někdo vymlátí smile

Fakt zapomeň na stavění čehokoliv aspoň na rok, čti a čti a ptej se... a pak začni s něčím jednoduchým.

Prosímtě neber to jako výsměch ale jako radu. Každej nějak začínal. A je nutný začínat na bytelných základech, jestli má ten barák k něčemu bejt a něco vydržet. Ano, kopání základů je nuda, makačka, opruz. Bez nich ale pořádnej barák nepostavíš.

Drobný přirovnání - spoučasná "krize" právě drsně ukazuje, na jak "pevných" základech byla vybudovaná ekonomika (nejen) USA.

Knížky k přečtení? Třeba stará Elektroakustika do kapsy, J. Svoboda - J. Brda, formát A6- tedy opravdu lze nosit v kapse a číst kdekoliv... vyšlo 1981, čili hledat v antikvariátech a na aukru... Podobně koncipovaná a podobného formátu Radiotechnika do kapsy od Slávy Nečáska, opět vydáno 1981.

I ty současný knihy tuším od Maliny (Poznáváme elektroniku 1 až 4 nebo kolik dílů to vlastně má) Ti budou mít moc co říct.

Warning: Pokud nechceš kopat základy, radši se na to vyser a najdi si jiné hobby, nebo jen rozšíříš řady nepřínosných polovzdělanců, kteří jsou neštěstím (nejen) současné doby.

Kdybys při studiu narazil na něco čemu nerozumíš, hoď dotaz sem na fórum nebo mi třeba napiš.

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Bude mi to fungovat když si k tomu koupim tenhle koncový zesilovač???

http://www.e-conrad.cz/nf-koncovy-stere … w+dp65935/

Re: Úprava EZK RSD4132

Potreboval bych to vědět protože to mám nějaký divný zvuk mi de uplně na ho.......

Re: Úprava EZK RSD4132

??

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Potreboval bych sehnat takovy trafo aby mi utáhlo ten krekční zesilovač a ten koncový zesilovač.

(upravil wwsly 15. 3. 2009 19:34)

Re: Úprava EZK RSD4132

Do tohodle zesáku bych fakt nešel. Stavěli jsme to na střední, žádná sláva a navíc je to totiž určeno do auta. Má to velkej proudovej odběr při vyšších výkonechh, protože to má věstavěný měnič.
Zkreslení pro větší výkony nezanedbatelné a pro sub nevhodné.
Trafo kolem 12V-14V /5A-7A
BWT: tehle zesák je napájen nesymetricky kdežto korekce symetricky...

Nabízel sem ti nový koncák 2x35W z EZK, nechtěl si a pořád sháníš nějaký srance.....

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

sorry že jsem si ho od tebe nevzal ale já z tohodle dělám závěrečnou práci a musim to odevzdat do určitého termínu. a potreboval jsem mít všechny součástky.

Re: Úprava EZK RSD4132

A za kolik by jsi prodal ten tvůj koncový zesilovač???

(upravil thool 16. 3. 2009 0:48)

Re: Úprava EZK RSD4132

Chlapi ti docela slusne rekli, ze si mas dat radsi chvilku pohov a studovat. To te musime pretahnout palkou po zadech a nadavat do imbecilu, aby si to doporuceni vzal vazne?

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

njn co má dělat když to má odevzdat za chvíli...

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Tak co mi ted doporučuješ abych udělal s tim trafem poněvač potrebuji takovy trafo aby mi utáhlo korekční a koncovej zesilovač najednou. Dá se to nějak dát všecko na jeden plošnák tak abych měl jeden výstup symetrický a druhy nesymetrický?????

(upravil wwsly 16. 3. 2009 17:25)

Re: Úprava EZK RSD4132

symetrický výstup? To bys musel mít švába typu DIDO nebo SIDO

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Tak co mi teda doporučuješ??? jak by jsi to řešil ten  problem ty???? Ale chtělo by to vyřešit tak abych toho moc nemusel nakupovat.

Re: Úprava EZK RSD4132

máš mejla

Web

Příspěvky [161 až 180 z 286]

  Stránky: ««« 1 ... 7 8 9 10 11 ... 15 »»»

Audioweb.cz » Ostatní technika » Úprava EZK RSD4132

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£