Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 15)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Úprava EZK RSD4132

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 15 »»»

RSS

Příspěvky [141 až 160 z 286]

Re: Úprava EZK RSD4132

Skontroluj ako prve zdrojovú časť či nemáš zaliate nožičky CE na BDčkach, odpoj zdroj od korekcií a zaťaž ho ledkami  na obe vetvy a kontroluj napätie.

Re: Úprava EZK RSD4132

to trafo přepokládám, že má dvě symetrické vinutí.

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

má to 2x15V, ale porad nevim proč mi to ukazuje takový velky napětí

Re: Úprava EZK RSD4132

meříš to doufám proti gnd?

Web

(upravil sinclair 28. 2. 2009 14:11)

Re: Úprava EZK RSD4132

Evidentně přeceněné síly...
Nikdy bych nevěřil, že někomu může dělat potíže zapojit symetrický zdroj-když už samo tráfko je symetrické, stačí připojit jen usměrňovač a dva kondenzátory...
Jak ale vidím, možný je úplně všechno a jak je vidět, přítulná cenová politika modulů EZK umožňuje kdejaké píči koupit si to a čarovat..
wwsly, přestaň už kydat a radši mu to nakresli, nebo se to potáhne další tři strany...

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Chtěl bych se zeptat, čím to může bejt že mi to skoro vůbec nezesiluje a hrajemi to jako znormálního repráku co zapojim ke kompu a ještě hůř. Může to byt tim že mám špatný diody na grecovim můstku, nebo je chyba jinde???

(upravil marecek1984 1. 3. 2009 23:19)

Re: Úprava EZK RSD4132

smile taká jedna otázka... máš za tými korekciami koncový zosilňovač? alebo nebodaj napajaš reprák korekciami, takto to podľa posledného príspevku vyzerá.

a keď nedokážeš zapojiť zdroj a korekcie medzi sebou tak to radšej nechaj tak, drbni tam len dvojitý poťák. Najdi si kus času a niečo prešduduj, aj tu na webe je toho neúrekom.

Re: Úprava EZK RSD4132

když si i tohle objednám ten koncový zesilovač tak už mi to bude fungovat tak jak má???

Re: Úprava EZK RSD4132

Neporadil by mi někdo, kterej koncový zesilovač bych měl použít???

(upravil wwsly 2. 3. 2009 20:07)

Re: Úprava EZK RSD4132

hlavně si vyber už oživený modul ....
Edit: Kdybys chtěl, tak tu mám k prodeji stereo zesák, oživený funkční z EZK K2D50 s TDA2050V.

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Třeba KMD7666.

Web

(upravil dawe719 2. 3. 2009 20:39)

Re: Úprava EZK RSD4132

Promin že se ptám, ale jsem začátečník a potreboval bych vysvětlit co je to oživený modul???? Tím že když si koupim ten KMD7666 tak to bude oživeny a bude to makat jak má???

Re: Úprava EZK RSD4132

Hej, hej....bude makať ako má, ale pokial dodržíš katalogove parametre a správne ho zapojíš, určite dostaneš aj dokumentáciu tam bude všetko popísané
stavebnica je niečo podobné, dostaneš plošák s popisom, a ak vieš merať a prečítať súčiastky+spájkovať bez studenákov tak tiež to nieje problém

Re: Úprava EZK RSD4132

A mohl bych k tomu přidat tenhle koncovej zesilovač KJD4780 ?????

Re: Úprava EZK RSD4132

Můžeš...

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Budu k tomu potřebovat ještě předzesilovač nebo bude stačit ten koncový zesilovač????

Re: Úprava EZK RSD4132

Chceš do toho fakt jít, když se ptáš na základní věci...??

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

dawe719, akutně Ti hrozí frustrace z utracených peněz za něco, co nedokážeš dát dohromady.

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Líp bych to neřek...

Web

Re: Úprava EZK RSD4132

Já se snažim dodělat ten celej zesilovač aby mi fungoval. Tak mi poradte PLS.

Příspěvky [141 až 160 z 286]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 15 »»»

Audioweb.cz » Ostatní technika » Úprava EZK RSD4132

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£