Téma: Pro LotraPotra

Nechceš místo věčného rejpání udělat pro změnu něco užitečného pro svoje mladší kamarády? Mám tam nakreslené schéma takového šikovného uni koncáčku od 50-200W i s ochranami a specifikací součástek, je to taková blbuvzdorná, ale slušná konstrukce, zčásti obtažená z jednoho komerčně vyráběného, dost nezničitelného zesu.

Že bys na to navrhl desku, necháme udělat u Kohúta dva šmíráky, odladíme to a dali bysme to do downloadu třeba na Aldax jako příklad maturitní práce.
Dokázal bys udělat okraj desky univerzálně na koncáky v TO3 i v TO3P či SOT93?

Web

Re: Pro LotraPotra

Jak věčného rejpání, já to vždy myslím dobře, akorád to většinou blbě napíšu, a pro některé je to hned rejpání.
Jo to by šlo, ale až příští týden, bo příští týden mě čeká taková malá bezvýznamná státní závěrečná zkouška, na kterou se teda moc necítím, a nějak se nemožu dokopat k učení.

Re: Pro LotraPotra

No vida, to jsem zvědavej co to bude!

Web

Re: Pro LotraPotra

Je to mnou poněkud poupravený koncák jistého dost profláknutého powermixu. Zasvěceným bude stačit číslo-1060. smile

A troufáš si na to teda? Počítáš s tím, že s česáním šmíráků se dá jít až na rev. 1.3 a výš? smile

Web

Re: Pro LotraPotra

Vermona? smile

(upravil BlackRider 6. 6. 2007 22:04)

Re: Pro LotraPotra

Tu znám. smile Krmil jsem tím 1 ks ARZ 669... big_smile

Web

Re: Pro LotraPotra

Jasně, klidně i na 2.0 . A korád nevím jakým způsobem to chceš provádět. Pošlu ti podklady pro výrobu DPS a ty mě obratem cituji : Né, takhle je to na pikaču udělej to znovu a jinak. Ještě v jakém formátu budeš ty podklady pro výrobu DPS chtít?  ICQ 226-818-218

Re: Pro LotraPotra

Sinclaire, pošleš mě to šéma, ať se na to můžu podívat, su napnutý jak starostovy kšandy.

Re: Pro LotraPotra

Pošlu, jenom co to trochu učešu, ať se v tom vyznáš, dám to do skenru.

Web

Re: Pro LotraPotra

Lotře jak jsi daleko se spojem? smile

Web

Re: Pro LotraPotra

Tak já už jsem to měl víkendu, jen se to muselo ještě poupravit, poskládat tam pěkněj součástky, zvětšit plošky ..atd.. ted jsem týden nic nedělal, sinclair na to prej nespěchá smile

Re: Pro LotraPotra

Tož sa pochval smile

Web

Re: Pro LotraPotra

http://mujweb.cz/www/lotrpotr/Azes/brd-osaz.pdf

Re: Pro LotraPotra

Pleskni mi do mailu osazovák se šedýma spojema. Tak, první šmírák bysme měli smile

Web

Re: Pro LotraPotra

Pěkný! A co to místo dole? Nevešel by se tam tradiční pomocnej zdroj? smile

Re: Pro LotraPotra

Jedeš, potvoro!

Web

Re: Pro LotraPotra

Sinclaire když pošleš schéma na bigdrobek@centrum.cz, tak taky můžu něco zkusit. I když nezaručuju že to bude elektricky 100% dobře.

Re: Pro LotraPotra

No co co, Leoši?

Re: Pro LotraPotra

sinclaire vysvětli to Frankovi konečně, na tebe snad dá smile

Re: Pro LotraPotra

Lotrpetr už má hotovo, teď momentálně sice asi střízliví, ale slíbil, že bude kontrolovat desku..:-)

Web