Re: Hlašte bezmozky!

Divíš se antonio po tomto Tvém názoru, že betaron maže svoje věci?

Ať si tu přispívá prudič a jemu podobní.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Prudič ma vždy nasral v hospůdke, ban ho tam čaká. Škoda len že som si tie jeho kecy o TDAčkach neskopíroval.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

opamp: Ano, divím.

Re: Hlašte bezmozky!

Já Betarona chápu, nechce svoje moudra pouštět lidem jako prudič a jim podobní. Stejně se mazaly fotky v tématech na slovanetu. Za poslední měsíc tu byl snad jeden slušnej nováček, zbytek akorát velký haló, aby tu pořádně někoho nasrali. :-/

Re: Hlašte bezmozky!

Víte co, zbavím se odpovědnosti tím, že dám prostě na referendum a co si odhlasujete to budete mít, prudic ban, dobře, ale upozorňuju, že se sem nasere z jiné IP, bo jí má dynamickou, takže vlastně nic neudělám.

Re: Hlašte bezmozky!

Panove vy jste hrdinove,misto dialogu davate bany.

Re: Hlašte bezmozky!

Máš právo na spravedlivej soud, porota (většina tě odsoudí), obhajuj se: http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=167736#p167736

(upravil opamp 22. 2. 2010 16:32)

Re: Hlašte bezmozky!

prudiči, jestli chceš dialog, založ si svůj thread, tam sepiš své názory a můžem se bavit. Tvoje puberťácké "přisírání se" do cizích threadů a mletí nesmyslů není dialogem, ale přinejlepším spamem. Zkus se nad tím prosím zamyslet.
Kdyby sis tady přečetl, co se zde na téma TDA7250 a 7294 psalo, mohl sis i tyto výpady ušetřit.


antonio, chápu a oceňuju, že chceš být nestranný (sám jsi navíc už několikrát napsal, že do zesilovačů moc nekoukáš). Nicméně v případě pana F. a uživatele prudiče asi fakt není o čem diskutovat... nevím.

Web

(upravil Milan 14. 5. 2010 18:49)

Re: Hlašte bezmozky!

Ono, pokud se zde ptáš na to samé, co před tebou udělalo xy lidí,nedivse. Třeba to ale není tvůj případ.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

O co KONKRÉTNĚ jde?

Web

Re: Hlašte bezmozky!

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=11201

excuse.me a little taktiež...

Excuse.me - odporučil som mu pravidlá a upravil príspevok... Pravidlá si evidentne nepozrel, nakoľko cituje ako keby ho platili. Samozrejme dva príspevky za minutu nie sú problém...

Little - neustále do mňa jebe odvtedy, čo som premazal topic v bazáre, kde Lusi0 ponúkol modul s TDAčkom, čo sa mu horzne nelúbilo.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

lol DeadMAN máš pravdu s tím "excuse.me" to je moc i na mě smile

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Jsem asi jediný, kdo si všímá poměrně dramatického poklesu návštěvnosti webu. Jsou lidé, kteří na tom mají velký podíl. Leoš má pravdu, za rok, dva to tady umře, ale jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. smile

Re: Hlašte bezmozky!

excuse.me je zralej na banán...

Web

Re: Hlašte bezmozky!

little: Omyl, je léto. smile

Re: Hlašte bezmozky!

excuse.me napsal:

tak si mě smažte mě to nevadi srdce mi to rvat nebude mám spoustu jinejch starosti než tohle sami k tématu nepišete pouze snad jeden tak kčemu ty pravidla tady sou nejdřiv by jste si je měli přečist Vy a potom něco ventylovat ale to by bylo pod vaši uroveň ale tim že napišu nadpis jinak než se to NĚKOMU libi a musi mi to opravovat tak aby to bylo přesně podle tabulek a buhvičeho to je ubohy mějte se jak chcete já s Vámi končim a rád

Web

Re: Hlašte bezmozky!

dobrá věta.

Re: Hlašte bezmozky!

antonio: To léto trvá už pěkných pár měsíců. wink

Re: Hlašte bezmozky!

To je dobrý, Ty budeš vymaštěnej ještě hodně let big_smile Jedno léto, pche!...

Re: Hlašte bezmozky!

Zmiz, tvoje místo je jinde, šmejde.