Re: Hlašte bezmozky!

http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=167136#p167136 nevim,ale pusobi to na mne značně nepatřičně

Re: Hlašte bezmozky!

Prudic

Jeho nick vystihuje jeho správanie..

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Smazat všechny příspěvky Prudiče a nejlíp zabanovat, jen zasírá fora nesmyslama...

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Přidávám se...

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Nechte ho být, jenom má holt jiný názor na věc.

Re: Hlašte bezmozky!

Tohle je taky nějáký kokot:
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=167551#p167551
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=167540#p167540

Topicy k ničemu, minimálně je smáznout.

Re: Hlašte bezmozky!

little, ať má názor jaký chce, jen vyvolává flame. Nenapsal nic konkrétního, jen to tady zasírá.

o tom druhým joudovi radši pomlčím...

Web

(upravil little 21. 2. 2010 15:45)

Re: Hlašte bezmozky!

Ondro, to, že je tady Aldax s DPA protěžovaný je několikaletý fakt, který tady zase po dlouhé době někdo (prudic) napsal, proto mu teď ostatní navrhují ban. Nikdo ale nebere v potaz kvalitu věcí. Kdyby to byly šmejdy, tak ani sebelepší reklama nepomůže.

OT: Za email díky.  wink

(upravil prudic 21. 2. 2010 17:51)

Re: Hlašte bezmozky!

Little dik za podporu-zpravne jsi to pochopil.-opraveno,spechal jsem a prehledl jsem se.

Re: Hlašte bezmozky!

Co tak prudici ze by sis založil nějaký svůj blogísek a tam propagoval třeba TDA7250, fedampy a syfilis do každé rodiny ?

Vaporizovat ho.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Bez urážky, ale nechápu, jak někdo může napsat ve slově "pochopil" tvrdé I.  roll

Re: Hlašte bezmozky!

Jo, takový AAA se s gramatikou nesral... a nebohý Tatr jí taky dává pořádně po koulích mad

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Ono se tu neprotěžuje jenom Aldax a DPA, ale všechno kvalitní nebo aspoň trochu použitelný, třeba symouš, leach, vmos, TDA 2005, LM 3886/4780 a další konce, takže bych to takhle určitě nekategorizoval.

Re: Hlašte bezmozky!

Nemůžu banovat lidi za jiný názor, to nejde. Nestačí-li vysvětlení, přeneste se, ignorujte.
Druhá věc: ptá-li se někdo na to, co tu už několikrát zaznělo, reaguj buďto slušně nebo vůbec.
Spousta stálých členů začala být nechutně sprostá, kontrolujte se!
Opamp: moderovat jen jeden dred nejde, musel bys mít vlastní sekci.

Re: Hlašte bezmozky!

Antonio, tady nejde o názor. Myslím, že ti tu na 99% leze jeden už zabanovaný, a přehlídka jeho příspěvků není zrovna nic moc.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Sendy a ostatni,na to co jsem chtel poukazat,to jsem udelal,takze zrusim prudice. Cus.

Re: Hlašte bezmozky!

lexx už se tu dlouho neobjevil, AAA rovněž, o Féďovi radši nemluvit. Kdo z nich je prudic? smile

Re: Hlašte bezmozky!

antonio! čas odčasu je potřeba dělat špinavou práci mimo zákon, jinak to dopadne tak jako když se podíváš ven na ulici... Neštítil jsi se zabanovat shota a jiné, za jejich názory, a teď, když tu přijde nějakej zmrd fakt jenom rozvracet desítky témat, tak nehneš ani brvou?

Re: Hlašte bezmozky!

Ticho tam ve chlívku. Přestaň tu laskavě peskovat a vrať se zpátky na Repromanii, tam je tvoje místo, Toník si sám rozhodne, co je pro forum nejlepší.

Re: Hlašte bezmozky!

Crashpc: Tyhle bany stejně nemají moc význam, neuhlídám to, dá se sem dostat z jiné IP apod., s tím nemají problém lidi s proměnlivou, takže znásobených identit tu může kolovat slušná hrstka, to se ale jen domnívám, neznám realitu...

Shot a jiné? Shot byl zcela speciální případ, lišil se od prudiče tím, za co dostal ban a nebudu se opakovat. Po Federmanově banu volala spousta lidí, tady jsem asi udělal chybu, uznávám, držel se svého dredu a byl slušný, problém byl v tom, že padala spousta nadávek a neřešilo se nic jiného. AAA, už nevím jak to bylo. Nikdo jinej zabanovanej není.